Mam oczywiście ładowarkę modelarską, ale to nie jest rozwiązanie dla "nietechnicznych" lub na wyjazdach (ładowarki głównie mają ładować zasilanie latarek nurkowych).
Wczoraj odebrałem dwie zakupione u jednego z lokalnych dostawców (1A i 2A) i okazuje się, że ta 1A daje w fazie CC mniejszy i niekoniecznie stabilizowany prąd (np. 0,57A przy 11V), a druga przy podobnym obciążeniu - nawet ponad 4A. Przeprosił i przyjmie zwrot, ale ja nadal nie mam tego, czego szukam

Jakiś czas kupiłem tę i zachowuje się prawidłowo (CC/CV): https://www.ebay.com/itm/EU-2-Pin-plug- ... 1393259043
Dokupię jeszcze, ale przydałoby się coś szybciej...
Może w PL macie źródło podobnych, dobrze działających i kosztujących rozsądnie (ca 30-60 zł) ładowarek do pakietów 3S, 4S i 5S?