FastTech

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
Kubuś Puchatek
Posty: 62
Rejestracja: niedziela 19 lip 2015, 13:31
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Post autor: Kubuś Puchatek »

Zamówienie noworoczne nr 1 wstrzymane z powodu baterii. Po wymianie postów stanęło na tym, że zwrócą kasę za baterię a resztę wyślą.
Zamówienie nr 2 - patrz zamówienie nr 1 (obydwa nie są jeszcze wysłane).
Zamówienie nr 1, drugi ticket: przedwczoraj napisali, że zamówiona lampka nie ma diody Cree tylko podróbkę i zapytali się, czy wysyłać tak jak jest, czy zwrócić kasę. Wczoraj, nie czekając na odpowiedź, zadecydowali, że zwrócą kasę (z lampki i tak chciałem wykorzystać tylko obudowę).
A ludzie narzekali na Gearbest...
maro21
Posty: 407
Rejestracja: środa 03 gru 2014, 19:34
Lokalizacja: Jasło

Post autor: maro21 »

Jakieś kody zniżkowe widział ktoś? :)
Ganzo G718B
michal1
Posty: 2524
Rejestracja: sobota 22 lis 2014, 17:08
Lokalizacja: Lublin

Post autor: michal1 »

BLF?
Awatar użytkownika
Jarekk
Posty: 149
Rejestracja: poniedziałek 06 sie 2012, 09:59
Lokalizacja: Rzeszów/Lublin

Post autor: Jarekk »

27-29 ma być zniżka 10% na wszystko i 15% na telefony. Kod BUNNY. Na głównej stronie widnieje reklama.
Lampek
Posty: 375
Rejestracja: piątek 15 sty 2010, 23:38
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Lampek »

artur_n pisze:Panowie korzystał ktoś z TNT-PostNL European Registered Airmail przy zamawianiu ogniw?
Sami wysłali mi tą pocztą i na trackingu "prześwietlone, odrzucone". Pewnie wrócą do Chin.
Victor
Posty: 26
Rejestracja: sobota 19 gru 2015, 21:07
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Victor »

Ja mam pytanie:

Info z Fasttech, że przesyłka wysłana 18.03.2016, na ich stronie w zamówieniach zdjęcie koperty zaadresowanej. Dostałem nr przesyłki: RP337506646SG i niestety wyszukiwarki nie znajdują tej przesyłki.
Czy to oznacza, że przesyłki nie wysłali tylko ściemniają, czy też podali mi zły nr?
Niestety zdjęcie trochę rozmazane i nie mogę potwierdzić czy nr z paczki zgadza się z tym podanym przez nich.
Victor
Posty: 26
Rejestracja: sobota 19 gru 2015, 21:07
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Victor »

Victor pisze:Ja mam pytanie:

Info z Fasttech, że przesyłka wysłana 18.03.2016, na ich stronie w zamówieniach zdjęcie koperty zaadresowanej. Dostałem nr przesyłki: RP337506646SG i niestety wyszukiwarki nie znajdują tej przesyłki.
Czy to oznacza, że przesyłki nie wysłali tylko ściemniają, czy też podali mi zły nr?
Niestety zdjęcie trochę rozmazane i nie mogę potwierdzić czy nr z paczki zgadza się z tym podanym przez nich.
W końcu przesyłka pojawiła się w trackingu.
munenori
Posty: 165
Rejestracja: piątek 14 gru 2012, 20:21
Lokalizacja: podlaskie

Post autor: munenori »

Victor pisze:
Victor pisze:Ja mam pytanie:

Info z Fasttech, że przesyłka wysłana 18.03.2016, na ich stronie w zamówieniach zdjęcie koperty zaadresowanej. Dostałem nr przesyłki: RP337506646SG i niestety wyszukiwarki nie znajdują tej przesyłki.
Czy to oznacza, że przesyłki nie wysłali tylko ściemniają, czy też podali mi zły nr?
Niestety zdjęcie trochę rozmazane i nie mogę potwierdzić czy nr z paczki zgadza się z tym podanym przez nich.
W końcu przesyłka pojawiła się w trackingu.
18.03 miałeś wysłane od nich?Kiedy pojawiła się w polskim trackingu?
U mnie direct link podaje,że wysłana 16.03 wysłana,23/03/16 21:03 Status updates may be available from destination carrier,ale w trackingu poczty polskiej istnieje tylko status wysłania 16.03
Victor
Posty: 26
Rejestracja: sobota 19 gru 2015, 21:07
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Victor »

W pp jeszcze nie ma trakingu, dzisiaj dopiero pojawił się na 17track, wyżej masz mój nr przesyłki.
munenori
Posty: 165
Rejestracja: piątek 14 gru 2012, 20:21
Lokalizacja: podlaskie

Post autor: munenori »

Victor pisze:W pp jeszcze nie ma trakingu, dzisiaj dopiero pojawił się na 17track, wyżej masz mój nr przesyłki.
Mojej na 17track jeszcze nie ma,zaczekam jeszcze trochę,chociaż powoli cierpliwość się kończy.
Szukam jej już na różnych stronach,zawsze gdzieś w drodze.
RE843914118SE
luzik
Posty: 279
Rejestracja: wtorek 15 paź 2013, 20:32
Lokalizacja: Myślenice

Post autor: luzik »

munenori pisze:
Victor pisze:W pp jeszcze nie ma trakingu, dzisiaj dopiero pojawił się na 17track, wyżej masz mój nr przesyłki.
Mojej na 17track jeszcze nie ma,zaczekam jeszcze trochę,chociaż powoli cierpliwość się kończy.
Szukam jej już na różnych stronach,zawsze gdzieś w drodze.
RE843914118SE
W Szwecji jest! :mrgreen:
http://r4v.pl/sledzenie/detail.php?nr=RE843914118SE
Już blisko, coraz bliżej!
Awatar użytkownika
ElSor
Site Admin
Posty: 5041
Rejestracja: niedziela 13 wrz 2009, 12:52
Lokalizacja: Ozimek

Post autor: ElSor »

Na pocieszenie Wam napiszę, że z promocji z początku lutego, FT nie wysłał mi 1 przesyłki. Co ciekawe czekałem ok 2 tyg na pojawienie się towaru, który non stop miał i nadal ma status "in stock" ale zmieniłem na podobny który niby był dostępny i nadal czekam nie wiadomo z jakiego powodu.
Wg mojej opinii w tym sklepie nic się nie zmieniło odkąd pamiętam, bo takie akcje zawsze miały miejsce. Jak się trafi na taką sytuację to chyba jedynym rozwiązaniem jest zwrot $ i ponowny zakup tego samego produktu. Dziwne to jest ale kiedyś działało za każdym razem.
Awatar użytkownika
przemek1602
Posty: 286
Rejestracja: poniedziałek 21 lip 2014, 22:36
Lokalizacja: Świdnica

Post autor: przemek1602 »

Ja kupiłem tydzień temu C8 a 27.03 S6 i s6 wysłali a C8 nie
munenori
Posty: 165
Rejestracja: piątek 14 gru 2012, 20:21
Lokalizacja: podlaskie

Post autor: munenori »

luzik pisze:
munenori pisze:
Victor pisze:W pp jeszcze nie ma trakingu, dzisiaj dopiero pojawił się na 17track, wyżej masz mój nr przesyłki.
Mojej na 17track jeszcze nie ma,zaczekam jeszcze trochę,chociaż powoli cierpliwość się kończy.
Szukam jej już na różnych stronach,zawsze gdzieś w drodze.
RE843914118SE
W Szwecji jest! :mrgreen:
http://r4v.pl/sledzenie/detail.php?nr=RE843914118SE
Już blisko, coraz bliżej!
Hm,do naszej firmy przesyłki ze Szwecji dochodzą po max 3 dniach.
Kiepsko działa europejska poczta,przesyłki z fasttech via Singapur miałem po max 16 dniach od zamówienia.
Awatar użytkownika
sp5it
Posty: 668
Rejestracja: sobota 29 gru 2012, 15:32
Lokalizacja: ko02oi

Post autor: sp5it »

Moja :twisted: jest w Szwecji od 03.03
My flashlight is smaller than yours...
ODPOWIEDZ