Pomoc w identyfikacji dziesięcioletniej lampki

Oświetlenie przednie i tylne w rowerze, zasobniki na baterie. Komfort i bezpieczeństwo nocnej jazdy.
SteKrz
Posty: 1
Rejestracja: piątek 30 cze 2023, 23:50

Pomoc w identyfikacji dziesięcioletniej lampki

Post autor: SteKrz »

Witam wszystkich.

Jestem dość zielony w temacie latarek i - rozwijając tytuł - chodzi mi bardziej o informacje, które mogłyby mi pomóc w eksploatacji tej latarki, a niekoniecznie o podanie konkretnej nazwy. Moje jedyne doświadczenie z oświetleniem rowerowym (nie licząc lampek pozycyjnych) to Offbondage EOS520.

Obrazek

Pośród przedmiotów, które zostały mi po moim bracie, posiadam takie oto światełko. Ma około dziesięć lat, a w ciągu ostatnich ośmiu lampa leżała głównie w pudełku. Włączałem ją sporadycznie, ale wydaje mi się, że bateria nie została nigdy całkowicie rozładowana. Planuję zacząć jej używać, nie wiem jeszcze, jak długo działa na jednym ładowaniu.

Jakich narzędzi potrzebowałbym, żeby ocenić stan pakietu ogniw? Jakie jest optymalne źródło podobnego pakietu, jeśli stwierdzę, że czas działania mi nie wystarcza? Czy istnieje jakieś ryzyko w używaniu tak prymitywnej (jak mi się wydaje) ładowarki?

W google grafika znalazłem bardzo podobną (inne lustro) http://vanbike.blogspot.com/2013/06/nov ... eccon.html ale nie ma tu konkretnych informacji.

Latarka ma dwa poziomy mocy światła ciągłego i tryb migający.

ObrazekObrazekObrazekObrazek
ODPOWIEDZ