Cateye HL-EL410

Oświetlenie przednie i tylne w rowerze, zasobniki na baterie. Komfort i bezpieczeństwo nocnej jazdy.
Awatar użytkownika
Gawron84
Posty: 16
Rejestracja: sobota 24 lip 2010, 23:07
Lokalizacja: Oborniki Wlkp.

Cateye HL-EL410

Post autor: Gawron84 »

Witam kolegów "Światełkowców" niedawno dołączyłem do Waszego grona, od zawsze interesowałem się światełkami :)pierwsze zabawy były z latarkami kryptonowymi , później to jakoś minęło szkoła/praca nie było czasu :mad: Ale jakiś czas temu trafiłem szczęśliwie na forum światełka ;) Obecnie rekreacyjnie śmigam sobie rowerkiem, na pokładzie mam 2 razy Cateye , użytkuje je drugi rok ale apetyt rośnie na coś mocniejszego. Mam plany na zimowe wieczory, chcę stworzyć własną dubeltówkę, teraz studiuje forum i po cichu liczę na Waszą pomoc :razz: . W tym sezonie przetestuje moją pierwszą zabawkę z Led Cree http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.36024, jak zdąży dotrzeć bo aktualny status "Waiting for Supplier" :-|

Cateye HL-EL410
Zalety:
-solidne wykonanie
-świetny uchwyt
- tryb strobo -idealny na oświetlone ścieżki pieszo/rowerowe, działa jako pieszo-rozganiacz :D
(Często widuje pieszych którzy są tak zainteresowani światełkami że potykają się o własne nogi. :o )

- oszczędność baterii
Wady:
- mała ilość światła przed rowerem
- niebieska barwa światła
- cena ;) koszt ok 200zł - ogólnie za te pieniądze można mieć coś co naprawdę świeci a nie tylko ładnie wygląda

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
energysnake
Posty: 169
Rejestracja: czwartek 20 maja 2010, 00:35
Lokalizacja: ...

Post autor: energysnake »

- cena ;) koszt ok 200zł - ogólnie za te pieniądze można mieć coś co naprawdę świeci a nie tylko ładnie wygląda
To dlaczego, to kupiłeś :-|
Sprzedaj póki czas i kup sobie coś mocnego na DX , bo z tego co widzę w necie testy tej latarki pokazują ,że świeci bardzo słabo :roll:
Ultrafire A10B mod XP-G R5
Lumahunter SE Digital mod XM-L T6
Solarforce L2P XM-L T6 mod by Greg
Awatar użytkownika
Gawron84
Posty: 16
Rejestracja: sobota 24 lip 2010, 23:07
Lokalizacja: Oborniki Wlkp.

Post autor: Gawron84 »

Kupiłem razem z rowerami, kupiłem bo nie miałem tyle wiedzy co teraz :-|

Ogólnie tragedii nie ma, coś tam świeci
Zrobiłem przed chwilką nocne fotki na podwórku.

1.
Obrazek

2. jedna
Obrazek

3. dwie
Obrazek

4. porównanie z "latarką" Mactronic Titan Led za 8 złotych !!! (5xled zasilana 3xAAA)
Obrazek
ODPOWIEDZ