GearBest - opinie

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
Awatar użytkownika
smokuxx1987
Posty: 2113
Rejestracja: środa 16 maja 2012, 19:04
Lokalizacja: Krosno

Post autor: smokuxx1987 »

Napisałem do ich supportu wiadomość że 2 tygodnie paczka wisi ze statusem gotowa do wysyłki i mają jeden dzień na wysyłkę inaczej zgłaszam spór na paypal.

W temacie wiadomości zamieściłem nr zamówienia, w treści nr do śledziania.


Odpisali mi żebym im podał nr zamówienia....
Zgodnie z obietnicą zgłoszę to na paypal.

Jeśli ktoś się jeszcze zastanawia czy robić tam zakupy to ja odradzam.
Awatar użytkownika
pietros
Posty: 1612
Rejestracja: niedziela 09 cze 2013, 19:39
Lokalizacja: Grudziądz

Post autor: pietros »

Mi napisali w wiadomości, że skontaktują się z dostawcą odpiszą po 2-3 dniach. Po 5 dniach piszę, że czas już minął, to odpisali, że czekali na moją odpowiedź i mam poczekać kolejne kilka dni.

Do póki nie poprawią obsługi klienta, to na razie nic tam nie zamawiam i odradzam to innym.
Awatar użytkownika
vin324pl
Posty: 1000
Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 10:27
Lokalizacja: Myślenice

Post autor: vin324pl »

Ja zamawiałem 12 października Oligth s15r i nadal nie wysłali, napisałem że poczekam na wysyłkę 3 dni a potem niech zwracają kasę, pojutrze poruszę sprawę na paypal

Odpisali
"Dear Tomasz,

Thank you very much for your recent message.

We are really sorry for the delay of the shipment.

I have checked the stock availability and I’m extremely pleased to inform you that the items you have ordered are in stock and are now ready for shipping.

We kindly ask that you wait for 2-3 business days more before you receive the shipping confirmation in your email. You also can see the delivery information when you log into our website and review your order or you can contact with us again and we will give you the delivery information.

Thank you again for being patient and understanding.

Best Regards

Louis

GearBest Customer Service



Zobaczymy czy dadzą radę ...
Zestaw rowerowy:
Światła mijania/drogi publiczne - L2P 2,8A noctigon + daszek/ s2+ 3*xpl optyka owalna
Światła drogowe/teren - C8 3*xp-l 4,2A ledil 35mm
maro21
Posty: 407
Rejestracja: środa 03 gru 2014, 19:34
Lokalizacja: Jasło

Post autor: maro21 »

Krótko: trzeba ich z buta i czekać co wyjdzie ;)
Ganzo G718B
tnt_gt
Posty: 576
Rejestracja: sobota 06 mar 2010, 13:50
Lokalizacja: Piła

Post autor: tnt_gt »

Wczoraj dostałem nierejestrowaną przesyłkę z Gearbest. To była czołówka Nitecore HC30.
Kupiłem ją 19.10, wysyłka następnego dnia, po emailu przypominającycm do Gearbest.

Czekałem na nią z duszą na ramieniu, bo zaczęły pojawiać się komentarze o coraz gorszej obsłudze. Ale na szczęście doszła i to nierejestrowana.
Jestem mile zaskoczony, chyba że to chwyt marketingowy podupadającego sklepu. ;)

Nawiasem mówiąc, to latarka taka sobie. Do światła nie mogę się przyczepiś. Sterowanie torchę nieintuicyjne.
Widać ogromne oszczędności na materiale, z którego jest wykonana. Jest lekka jak piórko. Ścianki cienkie, że już chyba cieńszych się nie dało zrobić. To był ostatni produkt Nitecore, jaki kupiłem.
GT Rulez ale teraz czas na CUBE
Bknz
Posty: 73
Rejestracja: wtorek 17 wrz 2013, 15:45
Lokalizacja: Kanzas

Post autor: Bknz »

To i tak możesz się cieszyć że doszła.

Zamówiłem C8 Sep 17, 2015 7:08:29 p.m. PM PST i do dnia dzisiejszego paczki nie ma. Sprawdzałem na poczcie kilkukrotnie czy listonosz tam nie zostawił ale nie.

Wysłałem do GB info iż paczki nie ma na razie proszą o weryfikację adresu i spr. na poczcie.
Ustosunkowałem się do ich zaleceń i zobaczymy jaka teraz będzie ich odp.
Awatar użytkownika
vin324pl
Posty: 1000
Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 10:27
Lokalizacja: Myślenice

Post autor: vin324pl »

Widać ogromne oszczędności na materiale, z którego jest wykonana. Jest lekka jak piórko. Ścianki cienkie, że już chyba cieńszych się nie dało zrobić. To był ostatni produkt Nitecore, jaki kupiłem.
Dzięki temu to jedna z najlepszych konstrukcji do biegania moim zdaniem
Zestaw rowerowy:
Światła mijania/drogi publiczne - L2P 2,8A noctigon + daszek/ s2+ 3*xpl optyka owalna
Światła drogowe/teren - C8 3*xp-l 4,2A ledil 35mm
Awatar użytkownika
pietros
Posty: 1612
Rejestracja: niedziela 09 cze 2013, 19:39
Lokalizacja: Grudziądz

Post autor: pietros »

vin324pl pisze:
Widać ogromne oszczędności na materiale, z którego jest wykonana. Jest lekka jak piórko. Ścianki cienkie, że już chyba cieńszych się nie dało zrobić. To był ostatni produkt Nitecore, jaki kupiłem.
Dzięki temu to jedna z najlepszych konstrukcji do biegania moim zdaniem
+1

Nawet na opakowaniu jest opis, że latarka ma bardzo kompaktowy rozmiar. W moim odczuciu jest to zaleta, tym bardziej, że latarka posiada ochronę przed przegrzaniem. Jak na razie, jest to najmniejsza latarka na 18650 z jaką miałem do czynienia. Gdyby nie brak magnesu w zakrętce (to chyba jakaś okrutna pomyłka inżynierów Nitecore), to po wymianie diody na trochę cieplejszą, byłaby w tej chwili u mnie jednym z podstawowych światełek.
Bknz
Posty: 73
Rejestracja: wtorek 17 wrz 2013, 15:45
Lokalizacja: Kanzas

Post autor: Bknz »

Po wczorajszych moich odpowiedziach, dziś rano dostałem info.

Mogą zwrócić $ na wallet albo wyślą ponownie produkt.
Wybrałem wysyłkę ale zaznaczyłem aby poszła rejestrowana, zobaczymy czy dojdzie po raz drugi.
Awatar użytkownika
Jacek318
Posty: 684
Rejestracja: środa 19 gru 2012, 21:39
Lokalizacja: Haga

Post autor: Jacek318 »

Dzisiaj otworzyłem spór w PP. 3 dni temu napisałem do nich w sprawie zaginionej paczki i nie dostałem odpowiedzi (już minęły chyba 3 miesiące). A będzie jeszcze jedna zguba... a pisałem żeby nie rozdzielali paczki..
Awatar użytkownika
vin324pl
Posty: 1000
Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 10:27
Lokalizacja: Myślenice

Post autor: vin324pl »

Dziś pojawiła się informacja o wysyłce mojego OLIGHT'a z fotką zobaczymy czy dojdzie
Zestaw rowerowy:
Światła mijania/drogi publiczne - L2P 2,8A noctigon + daszek/ s2+ 3*xpl optyka owalna
Światła drogowe/teren - C8 3*xp-l 4,2A ledil 35mm
Awatar użytkownika
smokuxx1987
Posty: 2113
Rejestracja: środa 16 maja 2012, 19:04
Lokalizacja: Krosno

Post autor: smokuxx1987 »

Zdjęciem paczki się nie sugeruj.
U nas też można kupić sobie paczkę z nr trackingowym i zaadresować, to kiedy trafi na pocztę to inna sprawa.

U mnie 3 tygodnie jest już zdjęcie paczki i na GB pisze że wysłane a w trackingu pisze gotowe do wysyłki...
Awatar użytkownika
kurdolf
Posty: 659
Rejestracja: czwartek 04 gru 2014, 14:34
Lokalizacja: Poznań

Post autor: kurdolf »

Ja dziś dostałem pierwszy zwrot z Paypala, a zostały jeszcze 4 :roll:
Nitecore Tube
Olight i3E 10440
Acebeam H10
X1 3x XP-L 4.2A by GREG
Astrolux Mf02
Astrolux Mf04
Blf GT
Awatar użytkownika
vin324pl
Posty: 1000
Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 10:27
Lokalizacja: Myślenice

Post autor: vin324pl »

Nie mam parcia na czas, ile zwyczajowo dajecie dni żeby zglosic spór na PayPal?
Zestaw rowerowy:
Światła mijania/drogi publiczne - L2P 2,8A noctigon + daszek/ s2+ 3*xpl optyka owalna
Światła drogowe/teren - C8 3*xp-l 4,2A ledil 35mm
Awatar użytkownika
kurdolf
Posty: 659
Rejestracja: czwartek 04 gru 2014, 14:34
Lokalizacja: Poznań

Post autor: kurdolf »

Ja czekałem 2 miesiące ale inni zakładali po 45 dniach już.
Nitecore Tube
Olight i3E 10440
Acebeam H10
X1 3x XP-L 4.2A by GREG
Astrolux Mf02
Astrolux Mf04
Blf GT
ODPOWIEDZ