Zoom + SinkPAD

Coś Ci się zepsuło? Nie chce działać jak powinno? Opisz dokładnie swój problem a postaramy się pomóc...
kubazkubowa
Posty: 13
Rejestracja: czwartek 09 sty 2014, 16:16
Lokalizacja: że znowu

Post autor: kubazkubowa »

ermi pisze:Jaka miła niespodzianka. Przesyłka na miejscu. Panas 3400 mAh już się ładuje i mam nadzieję, że rozgrzeje X1 do czerwoności :razz: , a pozostałe gadżety (XM_L2 na SinkPAD i driver std v1.3) trzeba zalutować do tego, czego nikt na forum nie uznaje, czyli latarki z zoomem :mrgreen: z Fasttech-a, która spisuje się rewelacyjnie :grin:
Co masz za zoomownika? Pochwal się bo kupiłem Convoy M1 ale jak taka z zoomem byłaby całkiem całkiem to kumpel się skusi
ermi
Posty: 10
Rejestracja: sobota 14 wrz 2013, 15:13
Lokalizacja: Września

Post autor: ermi »

Witam,
dla mnie jest bardzo całkiem, całkiem, zwłaszcza za cenę 10 dolarów. Oto mój zoomownik https://www.fasttech.com/products/1206301. Fakt jest taki, że pierwszą kupiłem za 10,67$ i była idealna, piguła gładka, prosta i miała nawet pastę termo (co prawda białą, ale jest). Następną zamawiałem koledze, to i sobie wziąłem jeszcze jedną, były po 9,68$. Nie były już jednak takie idealne. Obie nie miały pasty, w jednej ten niby reflektor jest płaski, zamiast wklęsły, a druga ma niewklejone szkiełko :evil: . Z przesyłką nie miałem żadnych problemów.
Przed chwilą zalutowałem diodę i sterownik od grega i jest kilkukrotnie jaśniej :cool:
ODPOWIEDZ