Strona 1 z 6

iTPLight A6 Polestar + A3 EOS SS

: piątek 06 lis 2009, 23:11
autor: Pikom
Dziś spotkała mnie w pracy bardzo miła niespodzianka. Kurier przywiózł małą, zgrabniutką paczuszkę wysłaną wczoraj z Nysy. Była to przesyłka wprost z milhunt.pl. Po rozpakowaniu kartonika ukazała się , całkiem zgrabnie zapakowana i zabezpieczona na czas podróży, paczuszka z latarką przysłaną do testów.

Obrazek

W środku znalazłem dwa sympatyczne światełka…
Obrazek

i troszkę drobiazgów…
Obrazek
W pudełku znajdujemy nie tylko dwie latarki, ale także pokrowiec na A6-kę, sznurek (lanyard) z karabińczykiem, zapasowe oringi oraz instrukcje do obu światełek.

Dysproporcja pomiędzy światełkami jest widoczna na pierwszy rzut oka… ;)
Obrazek

Teraz czas na kilka szczegółów technicznych:

iTPLight A6 Polestar
Dioda Cree MC-E, żywotnośc do 50 000 godzin
Trzy poziomy jasności (niski- średni-wysoki) oraz tryb Strobo
Moce i czas pracy:
Tryb wysoki: 700lumenów/1.5 godziny
Tryb średni: 160lumenów/8 godzin
Tryb niski: 12 lumenów/50godzin

Wykończenie: Ha Type III
Reflektor: Aluminiowy reflektor typu OP
Szkło przednie ultra przepuszczalne odporne na zarysowania
Włącznik typu "side" na bocznej stronie latarki
Latarka spełnia normę militarną MIL-STD-810F
Zasilanie 6x AA

Mniejszy towarzysz, czyli iTPlight A3 EOS SS
LED type:Cree 7090-XR-E Q5, żywotność do 50000 godzin
Zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją
Ergonomiczny design, dzięki specjalnym kształtom latarka nie toczy się po położeniu na płaskiej powierzchni, jest wodoodporna (deszcz, śnieg chwilowe zanurzenia na niewielkie głębokości) wstrząsoodporna
Upgrade Edition: 3 poziomy – Średni 18 lumenów (4 godziny) -> Niski 1.5 lumena (50 godzin) -> Wysoki 80 lumenów (55 minut)
Kompatybilne baterie oraz akumulatory 1 x AAA lub 1 x Ni-HI
Dopuszczalne napięcie: 0.9V - 3.0V
Wymiary: Długość 66.5 mm, średnica 14 mm,
Waga: 9g (bez baterii i łańcuszka), 17g (z baterią)
Wersja SS ma te same parametry co wersja Upgrade z tą różnicą że korpus został wykonany ze stali nierdzewnej

Pierwsze wrażenia:
iTPLight A6 Polestar to całkiem spory kawał latarki… Nie, nie…, nie jest „za duża” czy „niezgrabna”… Po prostu nieco bardziej masywna niż większość latarek z którymi nie rozstaję się na co dzień. Po załadowaniu 6xAA nabiera także nieco wagi… Mniej niż Maglite 4D ale jednak swoje już wazy (w tej chwili nie mam dostępu do precyzyjnej wagi ale obiecuję nadrobić zaległości w tej recenzji). Poniżej porównanie wielkości w stosunku do latarek: DarkTort, UltraFire 502B i UltraFire C2

Obrazek

Do tego porównanie wielkości reflektorów:
Obrazek

A tu dodatkowo dwa maleństwa – stały mieszkaniec mojej kieszeni z kluczami czyli iTPlight A3 EOS Upgraded (aluminiowy) wraz z ‘młodszym” braciszkiem, czyli Stalowym Szperaczem Kieszeniowym… Oba te światełka pracuja podobnie, czyli baaaardzo przyzwoicie jak na swój rozmiar i źródło zasilania (czyli ogniwo AAA). Ale to nie o tych latarkach w sumie jest recenzja… Opis maluchów znajdziecie TU
Obrazek

Wróćmy więc do głównego bohatera – A6 Polestar.
Wykonanie mechaniczne: bardzo kulturalnie pracujące gwinty – zakrętka pracuje płynnie i swobodnie. Oring i gwint nasmarowane fabrycznie. Jak do tej pory rozkręciłem tylko tylną zakrętkę – umowa testowa przewiduje wyłącznie badania nieniszczące sprzętu… Grubość ścianki korpusu niezbyt wielka, ale nie robi wrażenia zbyt delikatnej. W okolicach głowicy materiału przybywa – znajdziemy tu całkiem solidny radiator – swoją drogą przy diodzie MC-E to bardzo rozsądne podejście. Po dwóch minutach pracy czuć na obudowie, że jest już co odprowadzać na zewnątrz. Reflektor w stanie dobrym – nie zauważyłem śladów łapek, a paproszek trafił się tylko jeden i to niezbyt wielki. Szkło czyste. Brak włącznika „w dupce” powoduje, że latarka elegancko stoi i „robi za świeczkę”. Włącznik boczny nawet dość wygodny, wyraźny klik i niewielki skok. Mógłby pracować nieco lepiej, ale powiedzmy że zasługuje na miano „wystarczająco przyjaznego dla użytkownika”. Jedyna dość krytyczna uwaga należy się za wyważenie tego światełka – stosunkowo niewielka głowica i spora ilość ogniw w korpusie powodują, że środek ciężkości przeniesiony jest nieco do tylu i latarka nie zawsze idealnie „leży w ręce”. Odczuwalne to jest zwłaszcza przy delikatnym uchwycie, a raczej w chwili, gdy latarka swobodnie leży na otwartej dłoni. Jeśli trzymana jest pewnym (i pełnym) chwytem, to efektu tego nie można zauważyć.

Obrazek
Obrazek

Jak to świeci i jak się tym steruje: Jak już wspominałem wcześniej włącznik umieszczony z boku jest dość wygodny. Nietypowy ale łatwy do opanowania jest sposób zmiany trybów – zamiast kilku kliknięć wystarczy przytrzymać włącznik na 2 sekundy aby latarka przeszła do kolejnego trybu. Ostatnio używany tryb jest zapamiętywany (przy wyłączaniu) i z niego startujemy przy kolejnym włączeniu latarki. Pierwsza reakcja po włączeniu trybu max – WOW… nieźle…. I szeroki uśmiech na twarzy :mrgreen: Muszę przyznać, że ilość światła robi bardzo dobre wrażenie. Może niezbyt widać to na moich fotkach, ale w terenie da się to zaobserwować. Także rozkład promienia – od tego typu latarki oczekuję raczej czegoś w rodzaju „ściany światła” na krótkim dystansie, niż superszperaczowej igiełki promienia laseropodobnego. I to właśnie dostajemy – szeroki i bardzo jasny spot i dość jasny spill. Ilość światła w spocie, mimo ze jest dość szeroki i rozmyty, jest bardzo zadowalająca – przynajmniej w testach robionych do tej pory. Sprawdzę jeszcze jak to działa w lesie. Barwa światła – bardzo przyjemna, nieco cieplejsza niż typowe Q5-ki WC i R2-ki WC od CREE jakie mam w większości moich światełek. Na szczęście nie jest to dioda zbyt ciepła (czego nie cierpię) i nie wpada w okropne odcienie brązów :( Testy w terenie wypadły znakomicie – w lekko przymglonym lesie ( w tym czasie pobliskie lotnisko zostało zamknięte z powodu mgły…) światło w trybie max znakomicie rozpraszało ciemności na dość dużym dystansie, widać to zresztą na zdjęciach. W trybie średnim światła było dość do swobodnego dość szybkiego marszu i rozglądania się na boki.

Tryby, jasność, zasięg itp.:[/b]

Tak świeci A6-ka w Low:
Obrazek
A to zbliżenie…
Obrazek

Czas pracy w trybie maksymalnym oraz temperatura radiatora:
Obrazek
Zasilanie - 6x Sanyo Eneloop 2000mAh - prawie "pełne", czyli naładowane i poświeciły może ze 30 - 40 sekund przy ustawianiu zestawu testowego. Jak widać nie udało się dociągnąć do 1,5 godziny przy niemal maksymalnej jasności, ale godzina i 20 minut przy 4900 luxów / 1m to i tak całkiem sporo - przypominam, że latarka ma dość rozmyty środek promienia więc przy takim skupieniu ta wartość robi na mnie pozytywne wrażenie.

Zdjęcia terenowe, porównanie świecenia kilku latarek. Na leśnej drodze rozstawione znaczniki, pierwszy w odległości 20 kroków, kolejne co 10 aż do 70 kroków od aparatu. Wszystkie latarki pracują w trybach najwyższych.

Referencyjne:
Obrazek
DarkTort
Obrazek
Ultrafire 502B
Obrazek
Ultrafire C2
Obrazek
iTP A6 Polestar
Obrazek

Dorobiłem kilka fotek pokazujących różnicę między trybami - miejsce to samo (minimalnie inaczej stoi statyw), parametry zdjęć te same:

Referencyjne
Obrazek

iTP A6 Polestar - tryb minimalny
Obrazek

iTP A6 Polestar - tryb średni
Obrazek

iTP A6 Polestar - tryb maksymalny
Obrazek

Poniżej kilka zdjęć robionych na szybko – dodam jeszcze inne zdjęcia we wnętrzach.

Z balkonu, około 20 metrów. Referencyjne:
Obrazek
Low
Obrazek
Mid
Obrazek
Hi
Obrazek

Z balkonu, około 40 metrów. Referencyjne:
Obrazek
Hi
Obrazek

A teraz typowe zastosowanie dla latarki – idziemy do piwnicy – długość korytarza to około 9 – 10 metrów. A, dodatkowe info – musiałem sporo zdjąć z czasów naświetlania w porównaniu do zdjęć terenowych – ta lampka faktycznie oślepia na maksie w wąskim, białym korytarzu piwnicznym:
Referencyjne
Obrazek
Low
Obrazek
Mid
Obrazek
Hi
Obrazek

Pobór z akumulatorów:
Low - 0,03A
Mid - 0,2A
Hi - 1,3A

Dodatkowe wyposażenie:
Moim zdaniem niezbyt dobrze rozwiązany karabińczyk na sznurku – nie pozwala na swobodne poruszanie się sznurka w stosunku do korpusu

Maksymalny ruch w dół:
Obrazek

Maksymalny ruch w górę:
Obrazek

Za to pokrowiec całkiem przyzwoity – posiada szlufkę na pas oraz karabińczyk – niezłe połączenie. Jakość wykonania dobra. Jedynie pewne zaniepokojenie budzi rzep – po jakimś czasie może zbyt słabo trzymać klapkę pokrowca, a zatrzasków nie ma :(

Obrazek

Dodatkowe info - system mocowania A3-ki jest dość sprytny, lecz w moim aluminiowym egzemplarzu nie wytrzymał trudów dnia codziennego - pękł łańcuszek... Poniżej raz jeszcze "bonus" z zestawu świątecznego:
Obrazek

Podsumowanie - A6 Polestar to bardzo przyzwoite światełko o charakterystycznym sposobie świecenia – nie dla miłośników superdużego dystansu. Ale za to jest to coś, co usiłowałem osiągnąć montując diodę MC-E do UltraFire C2 tylko w dużo lepszym wykonaniu. Zarówno przyjazne dla wielu użytkowników zasilanie ogniwami AA, jak i czas pracy w połączeniu z jasnością trybów średniego i wysokiego powodują, że ta latarka może być znakomitym kompanem nawet długotrwałych nocnych przepraw.

Mam tu jeszcze jedną uwagę dotyczącą zasilania – faktem jest, że powszechne i popularne ogniwa AA są łatwo dostępne, często nie wymagają dodatkowego zakupu ładowarki, można wymieniać je pomiędzy różnymi urządzeniami itp., ale jednak… Operowanie zestawem 6 akumulatorków (a nawet dwoma zestawami) nie jest takie proste – chwilę jednak zajmuje ładowanie. Typowe ładowarki obsłużą dwa lub cztery akumulatory, a naładować trzeba ich więcej. Nawet dysponując dwoma ładowarkami miałem sporo zabawy z doładowaniem akumulatorów w czasie testów. Fakt, przy codziennym użytkowaniu nie będzie to tak uciążliwe jak przy testach, ale jednak może się zdarzyć, że i Was to dotknie w jakiś sposób. Zresztą w razie czego wyciągnięcie w terenie aż 6 akumulatorów z innych urządzeń w celu awaryjnego zasilenia latarki może być pewnym problemem… ;) Dlatego pod koniec testów zacząłem się zastanawiać nad jakimś dystansem / tuleją na 1x18650 lub 3xCR123… Ale to już chyba rozważania latarkoholika ;)

Co do powłoki - chyba jednak nie jest to HA III... Oj, chyba jednak nie jest... ;)

Całość zestawu, zwłaszcza w opakowaniu świątecznym (bardzo przyzwoitej jakości zresztą) wyraźnie predysponuje ten produkt do nabycia w najbliższym czasie ;) Biorąc pod uwagę standardową cenę samej latarki A6 Polestar – dostępna za 299 PLN w naszym dziale handlowym, oraz cenę zestawu świątecznego nawet już od 330 w sklepie a 310 na forum oraz cenę sklepową latarki iTPlight A3 EOS SS – 99 PLN, uważam, że zakup ten za bardzo opłacalny. Jestem pewien, że znalazłoby się miejsce na takie światełko w moim plecaku, nawet pomimo że najwięcej uzyskujemy na średnich dystansach świecenia...

Dziękuję milhunt.pl za udostępnienie latarki do testów - dobrze zaczynamy współistnienie na tym forum :) Oby tak dalej... :super:

Dodatek:
Gdy po nowym roku pojawiła się wyprzedaż promocyjna zestawów świąteczny i ja skusiłem się i kupiłem opisywany wyżej zestaw. Do tej pory spisuje się bardzo ładnie, poza jednym problemem z koszyczkiem... W dyskusji na temat recenzji pojawiają się informacje na temat takich problemów, więc na wszelki wypadek opiszę co i jak było u mnie. W pierwotnie testowanej i recenzowanej latarce koszyczek był ciemny, nie przeźroczysty i nie sprawiał żadnych problemów. W później zakupionej latarce koszyczek był przeźroczysty i po kilku zmianach akumulatorów zaczął "przerywać" - latarka gasła od wstrząsów lub w czasie zmiany położenia. Zauważyłem, że sprężynki dociskające akumulatory były jakieś takie słabowite i odkształcały się - pozostawały w pozycji "ściśniętej" pomimo wyjęcia ogniw. Wysłałem latarkę do sprzedawcy (milhunt.pl) i dość szybko otrzymałem ja z powrotem, ze zmienionym koszyczkiem i ... drugim koszyczkiem "na zapas"... ;) Teraz latarka działa bez zarzutu, zobaczymy co będzie dalej - w razie czego napiszę info.

Zaznaczam jednak - pomimo drobnych kłopotów technicznych nadal bardzo mi się ta latarka podoba, działa obecnie bez zarzutu, a obsługa gwarancyjna także była na wysokim poziomie. Tak więc nie przerażajcie się tylko spokojnie kupcie sobie taką latarkę - daje sporo frajdy w czasie nocnych wypraw :)

Poniżej objawy - jak to źle działało:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ARBkTV1hImw[/youtube]

: sobota 07 lis 2009, 10:37
autor: bonio2
Świetna recenzja. Znalazłem na CPF wykres czasu pracy dla ITP A6 w trybie Mid i Hi.
Obrazek
i prądy
low - 0,034A
medium - 0,2A
high - 1,25A
żeby daleko nie szukać.

: niedziela 08 lis 2009, 20:39
autor: Pikom
Dzięki bonio2 za ten wykres. Zrobiłem dla trybu Hi własne pomiary i je wstawiłem, ale z Mid i Low nie będę się bawił... ;) Poprawione zdjęcia z balkonu - teraz widać jak to faktycznie świeci. Dodałem też fotki z lasu, z piwnicy i parę uwag na temat zasilania.

: poniedziałek 09 lis 2009, 13:18
autor: psiajucha
Mam tę latarkę.

Znaczy tę większą, bo mniejszą A3 z kompletu capnęła moja żona. Jej argument o konieczności capnięcia maleństwa był oparty o coś, co mi by nigdy do głowy nie przyszło. Otóż stalowe (czyli po kobiecemu srebrne) A3 dużo łatwiej odnajduje się w czeluściach damskiej torebki, niż czarne Nitecore EZ AA. Jest to argument nie do obalenia i z maleństwem się rozstałem. Bezboleśnie, bo był to tylko dodatek, który nie miał wpływu na decyzję o zakupie kompletu.

Ale wracamy do latarki A6 Polestar.

Kupiłem w promocji w milhunt.pl. Można teraz kupić w innej promocji w jet-pol. Szczerze polecam z korzystania z tej okazji.

Przedpiszcy napisali o latarce dużo i dobrze. Pozostaje mi się z nimi tylko zgodzić. Jako początkujący w uzależnieniu latarkoholik kupowałem ją w ciemno, kierując się jej maksymalną mocą i mocno sprecyzowanym zakresem użytkowania. Latarka ma być wykorzystywana przy dozorowaniu stawów, największy o kilometrowej średnicy. Do tych celów sprawdza się bardzo dobrze. Próbowałem ją także na łące zakończonej ścianą drzew. Z odległości ciut ponad 200 metrów wszystko było doskonale widoczne. Znaczy dostrzegłem człowieka z niewielkim psem, śmieci pod drzewami. Ów człowiek z psem powiedział mi później, że bardzo się przestraszył tego silnego światła, bo myślał, że zaraz złapie go policja za brak kagańca. W moim mieście nawet małe psy muszą mieć kaganiec. Do głowy mu nie przyszło, że tak silne światło może być w rękach cywila. Na stawie można wypatrzyć ponton kłusownika z jeszcze większej, ale trudnej do określenia odległości. Ważne także, że latarka świeci szeroko.

Troszkę mnie zdziwiła uwaga Pikoma, odnośnie kłopotliwej wymiany 6 baterii. Jakoś się z tym nie zgadzam. Gdybym wyposażył się w latarkę dającą strumień światła 170-200 lumenów (a więc porównywalną z trybem mid w A6 świecącym ok. 9 godzin) to musiałbym wymieniać 2 baterie AA ze 4, albo nawet 5 razy. Wolę przed nocą założyć 6 baterii i do rana nie zawracać sobie głowy ich wymianą. Na stawach, w specyficznych warunkach nie ma na to czasu, ani miejsca. Oczywiście przyjmuję, że ktoś może mieć w tej sprawie inne zdanie, bo latarkę będzie użytkować w innych warunkach.

Polecam tę latarkę, za te pieniądze nie ma na rynku nic podobnego. Przynajmniej ja nie wypatrzyłem.

: poniedziałek 09 lis 2009, 14:41
autor: Pikom
Psiajucha - dzięki za uwagi, to zawsze ważne by poznać różne punkty widzenia zwłaszcza oparte o praktyczne doświadczenia.

A co do mojej uwagi - odnosi sie do kłopotliwości operowania 6 ogniwami a nie do pojemności czy użyteczności tego typu ogniw. Jakoś nie widziałem ładowarek do AA mieszczących 6 ogniw, a więc standardowo, aby naładować komplet, trzeba najpierw ładować 4 sztuki, około 2 godziny, potem dwie kolejne, przez następne 2 godziny. Lub uzywać jednocześnie dwóch ładowarek. Jeśli używa się np 18650-tek (lub innych litowo-jonowych ogniw o duzej pojemności, typu C-size lub D-size) to ilość wymian jest mniejsza i konieczność ładowania też nie jest tak uciążliwa. Ale to zależy od sposobu i intensywności uzywania. Osobiście potrafię jednej nocy wyświecić więcej niż większość znajomych przez miesiąc czy dwa...

: poniedziałek 09 lis 2009, 14:54
autor: krzycho_
Pikom a są takowe , np. bardzo fajna ładowara dostępna w Lidlu ładuje 6 ogniw na raz :grin:
Polecam , bardzo solidny sprzęt . Mikroprocek , ładowanie AA prądem 1A , oprócz AA ładuje AAA ,C,D ,wszelkie zabezpieczenia .[/b]

: poniedziałek 09 lis 2009, 15:01
autor: Calineczka
krzycho123 pisze:Pikom a są takowe , np. bardzo fajna ładowara dostępna w Lidlu ładuje 6 ogniw na raz :grin:
Polecam , bardzo solidny sprzęt . Mikroprocek , ładowanie AA prądem 1A , oprócz AA ładuje AAA ,C,D ,wszelkie zabezpieczenia .[/b]
marka, model, cena, parametry, zdjęcia? recenzja? :mrgreen:

: poniedziałek 09 lis 2009, 21:43
autor: Pikom
Sorki Panowie, ale zrobił się z tych ładowarek potężny offtop - wydzieliłem TUTAJ

: poniedziałek 09 lis 2009, 22:54
autor: zaman
Witam wszystkich serdecznie :)

Troszkę zachorowałem na A6, zwłaszcza, że poznałem możliwości MC-E w M30 Triton :)
Przygotowując się "duchowo" do ew. zakupu, znalazłem na jednym z forów zagranicznych info o lekkiej wtopie z zasobnikiem baterii w pierwszych wersjach A6-ki, podobno wymagały przeprojektowania i dopiero latarki z listopada mają wszystko OK.

Czy recka robiona jest już na nowym zasobniku ?

I czy ktoś ma jakieś aktualne informacje na ten temat - w szczególności czy zakup w Promocji Świątecznej Jet-Pol'u gwarantuje otrzymanie przeprojektowanej i sprawnej wersji ?

Po 26.11 powinno być niby ok ... ;)

Sorki za "smutny" pościk na początek ... następne postaram się pisać radośniejsze :)

Pozdrawiam.
Andrzej

: poniedziałek 09 lis 2009, 22:58
autor: Pikom
Witaj,

Nie wiem na jakiej wersji zasobnika robiłem testy - na sprawnej ogólnie mówiąc. Jeśli byłbyś uprzejmy rozwinąć myśl i podać na czym niby miały polegać problemy to może udzieliłbym konkretniejszej odpowiedzi.

A co do wersji u poszczególnych dystrybutorów to powinieneś zapytać ich przez PW lub w ich działach tematycznych jak mi się zdaje, bo tu nie wiadomo czy zajrzą... :)

: poniedziałek 09 lis 2009, 23:09
autor: zaman
Nie wiem czy można tu podawać linki do innych forów - jak można to podam.

Z tego co zrozumiałem z angielskiego, coś tam nie zawsze stykało i były problemy z ciężko działającym wyłącznikiem.
Niektórzy zgłaszali też dłuższe niż normatywne 2s czasy potrzebne do przełączenia trybów świecenia.

Problem został usunięty, ale wolę się upewnić :)
A co do wersji u poszczególnych dystrybutorów to powinieneś zapytać ich przez PW lub w ich działach tematycznych jak mi się zdaje, bo tu nie wiadomo czy zajrzą... :)
Aaaaha, zapytam :-)

Pozdrawiam.
Andrzej

: poniedziałek 09 lis 2009, 23:15
autor: Pikom
Można, można, jeśli to informacyjnie a nie reklamowo to zawsze można. W granicach rozsądku... :P

A w testowanej latarce (z milhunt.pl) nie zauważyłem wspomnianych problemów.

: wtorek 10 lis 2009, 00:20
autor: zaman
Ok, to zapodaje żródło:
http://www.cpfmarketplace.com/mp/showth ... p?t=201873 od #11
http://www.cpfmarketplace.com/mp/showth ... 577&page=2 od #43
i ew. http://www.candlepowerforums.com/vb/sho ... p?t=246118

wygląda, że coś było na rzeczy w pierwszej dostawie, ale zanim doszło do PL to już poprawili :-)

Swoja droga fajna latarka i świetna, wyczerpująca recka.
Tritona trzyma mi się niezbyt dobrze, właśnie dlatego, że przeważa na głowicę, A6 z tego co piszesz powinna mi pasować jako EDC ;)

No i póki co nie będę musiał kupować 18650 i ładowarki :)

To Hi w piwnicy chyba dało trochę po oczach ? ;)

Dzięki i pozdrawiam :)
Andrzej

: wtorek 10 lis 2009, 06:14
autor: Pikom
Dzięki za linki. Nie, opisywanych w tych wątkach problemów z całą pewnością nie stwierdziłem.

W piwnicy byłem dość mocno oślepiony maksem odbitym od ścian - sorki, nie dało się dobrać odpowiednich ustawień które by idealnie pokazały odbiór od Low do Max w tych warunkach. Zdjęcie Mid idealnie oddaje widoczność, Low był minimalnie lepiej widoczny, a Max minimalnie (naprawdę nieznacznie) mniej oślepiający.

: wtorek 10 lis 2009, 09:40
autor: dbuzer
witam

a wiec najpierw przywitanie :) Witam, nazywam się Damian Buczek i jestem współwłaścicielem milhunt.pl,

a teraz do rzeczy, bo to akurat ja mam najczęściej kontakt z iTP ,

problem z koszyczkiem faktycznie był i producent stwierdził że został rozwiązany zanim
latarki zostały wysłane do nas,

jeśli jednak ktoś stwierdzi jakikolwiek problem z koszyczkiem na baterie w swoim modelu
latarki, a została ona zakupiona u nas to oczywiście zareagujemy i otrzyma od nas nowy egzemplarz koszyczka

w przypadku innych problemów będziemy prosili o odesłanie nienaruszonej latarki do nas i zostanie ona wymieniona bo taką mamy umowę z iTP,

oczywiście nie odpowiadamy za uszkodzenia mechaniczne lub nieudane samodzielne próby napraw uszkodzeń

pozdrawiam