zbite szkło solarforce L2P

Coś Ci się zepsuło? Nie chce działać jak powinno? Opisz dokładnie swój problem a postaramy się pomóc...
Spoxxx
Posty: 4
Rejestracja: czwartek 21 lut 2013, 02:48
Lokalizacja: Szczecin

zbite szkło solarforce L2P

Post autor: Spoxxx »

zdaje sie że to mój pierwszy post , tak wiec witam wszystkich.

jakiś rok temu zakupiłem super latareczkę u Grega Solarforce l2P i bylem z niej zadowolony dość długo a konkretnie do jej w zasadzie pierwszego upadku, ale za to konkretnego,

latarka mi spadła z ok 15 metrów na metalowe gretingi, i niestety zbiło się w niej szkło , i w tym momencie jest ona dla mnie nie do użytku,

proszę o pomoc co robic ?? , widze ze głowica latarki to jest raczej jedna całość zintegrowana, na allegro u grega znalazłem cos takiego jak koronke b3 , tylko teraz pytanie czy to załatwi mój problem ??, ta koronka to jest ten cały łeb ?? , bo juz ze tak powiem próbowałem odkręcić cos z tej głowicy ale za chiny ludowe sie poprostu nie da, ewentualnie prosze o namiary gdzie mogę kupić głowice latarki l2p, lub napisać czy koronka rozwiąże mój problem.
Ostatnio zmieniony czwartek 10 lip 2014, 15:56 przez Spoxxx, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
smokuxx1987
Posty: 2113
Rejestracja: środa 16 maja 2012, 19:04
Lokalizacja: Krosno

Post autor: smokuxx1987 »

Możesz kupić samą szybke, zwykła bez powłok nie jest za wiele warta więc może ktoś ci podeśle zbędną w cenie przesyłki.
Koronka jest odkręcana od głowicy.
Dociskasz latarke koronką do dywanu i kręcisz w lewo trzymając za głowice.
Ewentualnie możesz zapytać u jakiegoś zegarmistrza czy nie ma w tym rozmiarze czegoś twardszego.
Spoxxx
Posty: 4
Rejestracja: czwartek 21 lut 2013, 02:48
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Spoxxx »

ok to teraz pytanko czy ta koronka zawiera tak jakby ze sobą szkło ?? , już jest to w zestawie ??

własnie od paru minut próbuje odkręcić to jak pisałeś i nie idzie za cholerę nie wiem co robić , ewentualnie jest do kupienia gdzieś cała głowica ??

bo jak ta koronka zawiera w sobie szkło to problem praktycznie rozwiązany ale jak nie to już problem,

bo z tego co widzę solarforce ma pełno jakiś gadżetów a nie przewidzieli czegoś takiego jak upadek i że szkło może się zbić

Póki co walczę z odkręceniem pierścienia

no to udało mi się odkręcić, albo raczej rozerwać ten pierścień, inaczej nie szło wiec zdecydowanie jestem teraz za kupnem nowej głowicy ale jedynie gdzie ja znalazłem
to w oficjalnym sklepie

http://www.solarforceflashlight-sales.c ... =14&id=389

gdzie nie za bardzo idzie się zarejestrować , chyba że ktoś zna inny w Polsce sklep gdzie można taka głowicę zakupić ??
Ostatnio zmieniony czwartek 10 lip 2014, 15:59 przez Spoxxx, łącznie zmieniany 1 raz.
Hetman
Posty: 450
Rejestracja: czwartek 06 wrz 2012, 03:21
Lokalizacja: PL

Post autor: Hetman »

A nie prościej było ją odeslać Gregowi do naprawy...?
cwancisz
Posty: 173
Rejestracja: piątek 08 lis 2013, 15:05
Lokalizacja: Świdnik

Post autor: cwancisz »

Spróbuj też zapytać w tym sklepie: www.solarforce.eu mają sporo gratów z solarforce, może akurat mają samo szkiełko, albo całą głowicę. A jeśli nie to w raczej w każdym zakładzie optycznym za parę złociszy powinni ci dociąć na wymiar takie szkiełko. Nie jest to taka tragedia jeśli latarka nadal działa :)
Awatar użytkownika
smokuxx1987
Posty: 2113
Rejestracja: środa 16 maja 2012, 19:04
Lokalizacja: Krosno

Post autor: smokuxx1987 »

Jak rozwaliłeś koronke to napisz do grega z forum. Napewno ma dstępną jakąś pancerną z nierdzewki+ jakieś szybki.
ODPOWIEDZ