Ultrafire WF-502b

Coś Ci się zepsuło? Nie chce działać jak powinno? Opisz dokładnie swój problem a postaramy się pomóc...
Awatar użytkownika
G!zmo
Posty: 16
Rejestracja: niedziela 06 lut 2011, 18:21
Lokalizacja: Kielce / Łódź

Ultrafire WF-502b

Post autor: G!zmo »

Witam, mam takie pytanie obecnie moja latarka posiada 5 mode w jaki sposób mógłbym przerobic ją aby swieciła tylko i wyłącznie w 1 najmocniejszym trybie? Muszę zmienić driver czy sam włącznik? Jeżeli driver to jak ktoś mógłby mi podpowiedzieć gdzie takowy mogę zakupić byłbym wdzieczny.
Awatar użytkownika
maciex93
Posty: 2886
Rejestracja: sobota 14 sty 2012, 18:59
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: maciex93 »

Czasami da się 1 kropelką cyny zmienić sterownik na 1 trybowy, ale to potrzebna jest dobra fotka sterownika.
Włącznik nie "daje trybów" za to odpowiada sterownik.
Nie wyrażam zgody na wykorzystywanie moich zdjęć w jakiejkolwiek formie bez mojej wiedzy, szczególnie nie życzę sobie czerpania za ich pomocą korzyści finansowych przez osoby trzecie.
Awatar użytkownika
Zbychur
Posty: 3677
Rejestracja: poniedziałek 19 gru 2011, 21:14
Lokalizacja: Drogomyśl

Post autor: Zbychur »

Na 90% Twój driver jest bez stabilizacji i ciągnie z ogniwa ile fabryka dała więc suma summarum i tak jest do wymiany.

Np. taki
http://sklep.ledim.pl/?misc=81
ale nie ma on zabezpieczenia ogniwa przed nadmiernym rozładowaniem więc trzeba stosować ogniwa zabezpieczone. Lub możesz też nabyć zwykłego Njanga 105c i ustawić 2 tryby wysoki i niski (czasem się przydaje). To chyba najtańsze i najprostsze rozwiązanie.
ODPOWIEDZ