Co sobie ostatnio kupiliście?

....nie pasujące gdzie indziej...
Awatar użytkownika
greg
Posty: 3535
Rejestracja: środa 08 paź 2008, 00:16
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: greg »

Romisen RC-A4

Obrazek

Śliczne maleństwo, poza tym wykonanie pierwszorzędne. :)
Awatar użytkownika
igi
Posty: 834
Rejestracja: środa 06 lut 2008, 08:01
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: igi »

A miałem nadzieję że nie wpadnę w nożowe hobby ...

Kupiłem dzisiaj mikruska spyderco bug:
Obrazek

Ale zawsze chciałem takie maleństwo na rzemyku nosić :). Do otwierania przesyłek z DX jak znalazł ;)
SZOPEN1988
Posty: 48
Rejestracja: czwartek 03 sty 2008, 21:18
Lokalizacja: Przemyśl

Post autor: SZOPEN1988 »

igi, To już niedużo brakuje do nożowego hobby :wink: a latarki idą w parze z nożami :mrgreen:
Miodosław
Posty: 601
Rejestracja: piątek 16 lis 2007, 14:22
Lokalizacja: Świnoujście

Post autor: Miodosław »

Ultrafire MCU-C7s ( https://www.dealextreme.com/details.dx/sku.26497 )

Obrazek

Dobrze świeci, niezły projekt, ale wykonanie bez rewelacji - to takie pierwsze wrażenia, więcej w recenzji, którą postaram się wkrótce zamieścić.
Dubito ergo sum!
Awatar użytkownika
Dex-ter
Posty: 716
Rejestracja: piątek 11 sty 2008, 18:17
Lokalizacja: wracają Litwini?

Post autor: Dex-ter »

igi pisze:A miałem nadzieję że nie wpadnę w nożowe hobby ...

Kupiłem dzisiaj mikruska spyderco bug:

Ale zawsze chciałem takie maleństwo na rzemyku nosić :). Do otwierania przesyłek z DX jak znalazł ;)
Ja wpadłem, po uszy... :D. Zaczęło się od Vicków, teraz SOG Flash II, a w planach jeszcze Spyderco Tenacious, tudzież Ontario RAT1 i Leatherman Wave, cóż - życie :P.
Awatar użytkownika
igi
Posty: 834
Rejestracja: środa 06 lut 2008, 08:01
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: igi »

No dzisiaj kupiłem jeszcze morę clipper ;) Ale ta na szczęście nie kosztuje dużo. http://www.allegro.pl/item708588026_noz ... _mora.html

Jadę niedługo w Bieszczady na totalnie spontaniczny, nieplanowany wyjazd :).
Mam zamiar spać albo w wynajętych pokojach, albo w namiocie - zależy co gdzie jak się uda, i jak najwięcej łazić po górach :), więc potrzebowałem czegoś czym da się ukroić chleb, zaostrzyć patyka, wykopać dziurę itp.
Mora chyba jest do tego idealna :).

Edit
A no i multitool tez do mnie leci ze stanów ;)
Schrade st1

http://www.multitool.org/miscellaneous- ... e-st1.html
Awatar użytkownika
Dex-ter
Posty: 716
Rejestracja: piątek 11 sty 2008, 18:17
Lokalizacja: wracają Litwini?

Post autor: Dex-ter »

igi pisze:No dzisiaj kupiłem jeszcze morę clipper ;) Ale ta na szczęście nie kosztuje dużo. http://www.allegro.pl/item708588026_noz ... _mora.html

Jadę niedługo w Bieszczady na totalnie spontaniczny, nieplanowany wyjazd :).
Mam zamiar spać albo w wynajętych pokojach, albo w namiocie - zależy co gdzie jak się uda, i jak najwięcej łazić po górach :), więc potrzebowałem czegoś czym da się ukroić chleb, zaostrzyć patyka, wykopać dziurę itp.
Mora chyba jest do tego idealna :).
Ja nie lubię fixed'ów, mój Flash po rozłożeniu jest pełnowymiarową kosą i to mi pasi, aczkolwiek Morki mają bardzo dobrą opinię wśród userów ( np. k***es.pl :mrgreen: ) i ogólnie w necie, m.in. właśnie ze względu na stosunek cena/jakość. Oby się sprawdziła ! :)
Awatar użytkownika
lennin
Posty: 2104
Rejestracja: piątek 04 sty 2008, 19:31
Lokalizacja: Łódź

Post autor: lennin »

Ano kiełbaski i pomidorki kroi się nimi wyborowo :D
Obrazek Obrazek
Czy to jakaś nowa niesprecyzowana choroba? .....światła, światła więcej ŚWIATŁAObrazek Obrazek
DNF
Posty: 4606
Rejestracja: piątek 23 lis 2007, 19:07
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: DNF »

A ja wczoraj zakupilem sobie nokie E63 i jak narazie rozkminiam jego mozliwosci :D
Pozdrawiam
DNF
Awatar użytkownika
Dex-ter
Posty: 716
Rejestracja: piątek 11 sty 2008, 18:17
Lokalizacja: wracają Litwini?

Post autor: Dex-ter »

DNF pisze:A ja wczoraj zakupilem sobie nokie E63 i jak narazie rozkminiam jego mozliwosci :D
Pozdrawiam
DNF
Nie lepiej było wziąć E71 i zyskać wiele więcej, kosztem tylko kilku stówek :mrgreen:? Chyba, że to limit gotówki był wyznacznikiem :P. Anyway, dobrze, że to "E" z napisem "en o ka i a" na panelu :mrgreen:. Jestem na Symbianie odkąd się tylko pojawił i nigdy mnie nie zawiódł :P. Będziesz zadowolony ;). Ja od roku siedzę na E51, za rok, gdy gwarancja się skończy, wskakuję właśnie na E71.
Awatar użytkownika
igi
Posty: 834
Rejestracja: środa 06 lut 2008, 08:01
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: igi »

Ja też e51, ale jak potanieje e52 to biorę bez wahania - dla lepszej baterii :)
Awatar użytkownika
Dex-ter
Posty: 716
Rejestracja: piątek 11 sty 2008, 18:17
Lokalizacja: wracają Litwini?

Post autor: Dex-ter »

igi pisze:Ja też e51, ale jak potanieje e52 to biorę bez wahania - dla lepszej baterii :)
Obawiam się, że tak prędko nie potanieje, by kosztowała tyle, co E71, aczkolwiek bardzo zacny fonik. Szkoda tylko, że mimo aparatu z optyką ( wiem wiem, ale zawsze to te kilka mpix z AF, np do robienia fotek notatkom, listom z wynikami z egzaminów, czy cuś :mrgreen: ) nie działa jak w serii N, tylko AF trzeba samemu włączać. Ok, sorry za Offtop :D.
Awatar użytkownika
Volt
Posty: 408
Rejestracja: czwartek 26 mar 2009, 21:40
Lokalizacja: Bydgoszcz/W-wa

Post autor: Volt »

no to jeszcze kontynuując temat "zbrojenia się" :twisted: kolba tak fajnie 'łamie się' na bok
(sory za dywanik :oops: , ale na stronie sklepu obecnie nie mają zdjęć)
Załączniki
P1000819.JPG
P1000819.JPG (143.87 KiB) Przejrzano 452 razy
Awatar użytkownika
Dex-ter
Posty: 716
Rejestracja: piątek 11 sty 2008, 18:17
Lokalizacja: wracają Litwini?

Post autor: Dex-ter »

paragon pisze:no to jeszcze kontynuując temat "zbrojenia się" :twisted: kolba tak fajnie 'łamie się' na bok
(sory za dywanik :oops: , ale na stronie sklepu obecnie nie mają zdjęć)
"Karabin na kulki" z zabawkowego z namalowanymi nabojami na magazynku :mrgreen:?
Awatar użytkownika
lennin
Posty: 2104
Rejestracja: piątek 04 sty 2008, 19:31
Lokalizacja: Łódź

Post autor: lennin »

Właśnie sie zastanawiam co to jest. Na sztucer do polowań czy paintballowy pistolet mi to nie wygląda :D
Obrazek Obrazek
Czy to jakaś nowa niesprecyzowana choroba? .....światła, światła więcej ŚWIATŁAObrazek Obrazek
Zablokowany