Banggood

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
lukasz236
Posty: 1
Rejestracja: sobota 10 paź 2015, 19:12
Lokalizacja: Sandomierz

Post autor: lukasz236 »

Witam. Czy ktoś kupował na Banggood z europejskiego magazynu kurierem B2C Europe? Jak wam długo idzie przesyłka z stamtąd. Czy może lepiej kupić z chin. Zamówiłem z EU jeden produkt i idzie już 3-tydzień i dojść nie może. Jak u was jest z czasem dostawy z EU?
Awatar użytkownika
piciex
Posty: 2232
Rejestracja: wtorek 16 wrz 2014, 15:41
Lokalizacja: Poznan

Post autor: piciex »

Zamawiam tylko z Chin i ostatnio ich poczta mieści się w tygodniu z rejestrowanymi przesyłkami i w dwóch tygodniach z nierejestrowanymi (bez nr śledzenia).
Awatar użytkownika
abyss
Posty: 158
Rejestracja: poniedziałek 12 sty 2015, 23:52
Lokalizacja: Irlandia

Post autor: abyss »

W końcu dotarły zabawki zamówione 09.09.2015 - były wysłane 19.09.2015 z Guangzhou i przyleciały (?) do Dublina 11.10.2015, następnego dnia - czyli dziś u mnie. Denerwujące, że w tranzycie brak informacji co się dzieje z przesyłką, ew. planowanego terminu dotarcia. W sumie miesiąc i trzy dni. Ujdzie - cieszę się, bo sprzęt dotarł bez mechanicznych uszkodzeń, zdaje się, że działa jak chińczyk założył.
Awatar użytkownika
pier
Posty: 1467
Rejestracja: poniedziałek 21 lut 2011, 09:02
Lokalizacja: Biłgoraj-Sól

Post autor: pier »

Koledzy zamówiłem na banggood ładowarkę ale nie zakładałem konta u nich. Doplaciłem jedynie za tracking.
Teraz się zastanawiam gdzie dostanę ten numer trackingu i info o wysyłce?
Awatar użytkownika
Fluxor
Posty: 2549
Rejestracja: wtorek 16 gru 2008, 12:17
Lokalizacja: Opole

Post autor: Fluxor »

Może od PayPala ściągną meila jesli tak płaciłeś.
http://specjalistycznyspecjalista.blogspot.com/
POST MOŻE ZAWIERAĆ LOKOWANIE PRODUKTU
malkontent
Posty: 30
Rejestracja: środa 09 wrz 2015, 07:35
Lokalizacja: Białystok

Post autor: malkontent »

Orientuje się ktoś kiedy będą znowu promocje na banggood? Chcę kupić jeszcze jednego convoy c8 a kosztuje w tej chwili 18$. Chciałbym go kupić tak jak dwa poprzednie w cenie 15$. A może ktoś ma do sprezentowania kod rabatowy na priv?
arekm
Posty: 736
Rejestracja: niedziela 22 sty 2012, 15:25
Lokalizacja: Polska

Post autor: arekm »

Tak w ogóle - "Czyjeś" kody rabatowe są w BG (niestety) przypisane do konta. Z kolei ogólne kody są publicznie dostępne więc nie trzeba się z privem czaić. [nie znam obecnych]
michal1
Posty: 2524
Rejestracja: sobota 22 lis 2014, 17:08
Lokalizacja: Lublin

Post autor: michal1 »

Jest BLF, ale on obniża o jakieś grosze ale zawsze to coś.
malkontent, szukałeś np. na Gearbest?
malkontent
Posty: 30
Rejestracja: środa 09 wrz 2015, 07:35
Lokalizacja: Białystok

Post autor: malkontent »

michal1, o Gearbest mam wyrobione złe zdanie. Czekam na nóż, który tam zamówiłem od 11 sierpnia. Otworzyłem spór na paypalu. Poza tym w wątku o GB na forum jest bardzo duzo takich jak ja którzy nie otrzymali zamówionych rzeczy.
michal1
Posty: 2524
Rejestracja: sobota 22 lis 2014, 17:08
Lokalizacja: Lublin

Post autor: michal1 »

Ja w podobnym czasie zamawiałem i doszła szybko. Coś się popsuli...
Kiedyś kupiłem na DHgate jak były kupony za kupowanie przez aplikację mobilną.
Pozdrawiam
Mayex
Posty: 17
Rejestracja: niedziela 31 sie 2014, 21:14
Lokalizacja: Leżajsk

Post autor: Mayex »

Potwierdzam, ze cos sie popsuli. Zamowilem 3 paczki w odstepie czasowym I wszystkie przyszly po 3tyg od zamowienia tej pierwszej. Czyli jedna po 3tyg, jedną po 2,5tyg i jedna po 2tyg. Może to wina polskiej poczty albo celników?
Dodam, że wysyłają ostatnio pocztą Szwedzką.
Ostatnio zmieniony piątek 16 paź 2015, 17:33 przez Mayex, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
maba
Posty: 547
Rejestracja: niedziela 28 gru 2008, 02:28
Lokalizacja: PDK

Post autor: maba »

U mnie w porządku.
NL - 10 dni i trzy przesyłki SE - 13, 17 i 18 dni. Do tego nierejestrowana 18 dni.
Awatar użytkownika
Manekinen
Posty: 2443
Rejestracja: środa 28 sty 2009, 15:18
Lokalizacja: Kętrzyn
Kontakt:

Post autor: Manekinen »

Hmm od kiedy banggood ma automat do zamiany przedmiotów które są out of stock? Tzn napisałem do cservice że coś długo ten processing jednego przedmiotu i napisałem że jak nie mają (w chwili zakupu na stronie było że jest) to dopłacę i wezmę inny. Dostałem maila zwrotnego z automatu z adresu trigger@deals.banggood.com z trzema linkami:

1.If you would like to wait for the replenished stock, please click here;
2.If you would like to change to other items, please click here;
3.If you would like to receive refund, please click here.

No i np taka zamiana wygląda tak:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

No i nie wyskoczyło mi nic że mam dopłacać czy coś. Być może ktoś jeszcze musi to ręcznie zaakceptować. Ale cieszy mnie że minimalizują w tym czynnik ludzki, dzięki czemu w razie czego całość będzie trwała krócej.
arekm
Posty: 736
Rejestracja: niedziela 22 sty 2012, 15:25
Lokalizacja: Polska

Post autor: arekm »

Co najmniej od sierpnia (to mój najstarszy mail tego typu od nich).

U mnie przysyłali (sami) w sytuacji typu (poniżej). Potrafili to przysłać kilka dni przed datą restocku.

Thank you very much for your custom with Banggood.com. The item XYZ (SKUABC) in your order #7961xxx is out of stock at the moment. It’s predicted to be restocked on 2015-08-24. We are so sorry about the delay and would like to know what you would like to do with your order.

1.If you would like to wait for the replenished stock, please click here;
2.If you would like to change to other items, please click here;
3.If you would like to receive refund, please click here.
Awatar użytkownika
Manekinen
Posty: 2443
Rejestracja: środa 28 sty 2009, 15:18
Lokalizacja: Kętrzyn
Kontakt:

Post autor: Manekinen »

No dopiero po moim mailu zmienili status dostępności na "restock kiedyśtam". I przyszedł ten mail. I jak dalej to wygląda? Np dopłata lub nadpłata?
ODPOWIEDZ