Banggood

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
Awatar użytkownika
kurdolf
Posty: 659
Rejestracja: czwartek 04 gru 2014, 14:34
Lokalizacja: Poznań

Post autor: kurdolf »

Manekinen pisze:To co, nie działają cudze kupony jak się wklei? Może ktoś sprawdzić? #5124ad
Nie działa.
Nitecore Tube
Olight i3E 10440
Acebeam H10
X1 3x XP-L 4.2A by GREG
Astrolux Mf02
Astrolux Mf04
Blf GT
Awatar użytkownika
Manekinen
Posty: 2443
Rejestracja: środa 28 sty 2009, 15:18
Lokalizacja: Kętrzyn
Kontakt:

Post autor: Manekinen »

Szkoda bo okazało się że trochę ich tam mam i niedługo będą się kończyć (np ten jest powyżej jest do jutra).
lucasville
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 31 paź 2013, 21:07
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: lucasville »

Chcę kupić u nich latarkę Tank007 E09 i teraz mam pytanie czy obowiązkowo trzeba wziąć przesyłkę rejestrowaną? Dodatkowy koszt niecałe 5 zł. Obowiązkowo to znaczy, że bez tej opcji przesyłka po prostu do mnie nie dojdzie lub ma znikome szanse by dość. :)

I mam pytanie jeszcze o kod rabatowy.
Użyłem BGLFC, ale wyskoczył komunikat "Coupon is only allowed to use in special collection list.".
Użyłem BLF i mam 4 zł rabatu.
Czy są jeszcze inne kody?
Ostatnio zmieniony czwartek 20 sie 2015, 11:54 przez lucasville, łącznie zmieniany 1 raz.
michal1
Posty: 2524
Rejestracja: sobota 22 lis 2014, 17:08
Lokalizacja: Lublin

Post autor: michal1 »

Nie trzeba brać rejestrowanej. Rejestrowane mniej giną, możesz śledzić przesyłkę, czasami szybciej idą.
Z kodów nic innego nie przychodzi mi do głowy.
Awatar użytkownika
Manekinen
Posty: 2443
Rejestracja: środa 28 sty 2009, 15:18
Lokalizacja: Kętrzyn
Kontakt:

Post autor: Manekinen »

BGLFC tylko w kategorii wyprzedaży http://www.banggood.com/collection-226.html?bid=12923
Nic lepszego niż BLF na to nie znajdziesz.

A wiecie że w apce są produkty po 0,01$? Tylko że nie ufam ani im, ani bluestacks żeby podawać w tym swoje dane do paypal, no chyba że od razu zmienię. No i jak się zalogowałem to wcisnęli mi ten swój kupon 10%, tyle że jest ważny przez 30 dni, no i co, albo kupie coś niepotrzebnego albo się zmarnuje.

Obrazek
arekm
Posty: 736
Rejestracja: niedziela 22 sty 2012, 15:25
Lokalizacja: Polska

Post autor: arekm »

Rozszerzenie BG do google chrome dorobiło się łatwego i wygodnego podglądu trackingu firmy logistycznej obsługującej BG.
Można je pobrać z "sklepu" google -> https://chrome.google.com/webstore/deta ... djiopmjnbm
Wygląda to tak jak poniżej, a dostajemy się tam przez My account -> View orders.

Oczywiście początkowy tracking działa także dla przesyłek bez śledzenia/trackingu.

Z ciekawostek - widać od razu kiedy faktycznie towar jest wysłany, a nie tylko kiedy BG zmieni mu status na "shipped"
(do tej pory trzeba było się nieco naklikać by uzyskać tą informację dla wielu orderów).

Oba z screenshotów wg BG są "shipped". Tylko pierwszy z screenshota - niby wysłany, a fizycznie
towar nadal nie trafił do przewoźnika. Drugi z screenshota - wysłany już od przewoźnika.

Obrazek

Pozostałe rzeczy tj odblokowanie możliwości zapisywania obrazków bezpośrednio z banggooda i pokazywanie
przelicznika waluty np PLN==USD, jakiego używa banggood nadal jest. Przykłady na screenshotach w "sklepie" google.
Awatar użytkownika
Manekinen
Posty: 2443
Rejestracja: środa 28 sty 2009, 15:18
Lokalizacja: Kętrzyn
Kontakt:

Post autor: Manekinen »

Promocja na BG :mrgreen:
Obrazek
Awatar użytkownika
kurdolf
Posty: 659
Rejestracja: czwartek 04 gru 2014, 14:34
Lokalizacja: Poznań

Post autor: kurdolf »

Trzeba szybko brać, bo wykupią :-D
Nitecore Tube
Olight i3E 10440
Acebeam H10
X1 3x XP-L 4.2A by GREG
Astrolux Mf02
Astrolux Mf04
Blf GT
lorak
Posty: 195
Rejestracja: piątek 09 lis 2012, 18:17
Lokalizacja: Nowosielce

Post autor: lorak »

Potrafi ktoś wskazać mi różnicę poza ceną i kablem 1.2m vs 1.25m w obu modelach słuchawek, nie jestem zbyt wymagający jeśli idzie o taki sprzęt i nie wiem czy warto dopłacać:
1
2
zieloczek100
Posty: 491
Rejestracja: wtorek 02 gru 2014, 11:24
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: zieloczek100 »

Różnica to nie tylko kabel, to jakość wykonania. Nie miałem tańszej wersji w rękach, ale droższa wersja jest wykonana z aluminium, z pozłacaną wtyczką, kabel w pierwszej części jest w oplocie, natomiast kabelki które idą do słuchawek w mojej ocenie budzą zaufanie swoją trwałością.
Dźwięk podobno różni się w obu wersjach, chociaż nie wiem jak bardzo, ponieważ nigdy nie miałem w uszach, ani rękach tańszej wersji.

Gdybyś chciał słuchawki jeszcze o półkę wyżej to polecam Takstar HI1200, wygodniejsze, czy lepiej wykonane to ciężko powiedzieć, ale z pewnością lepiej brzmiące. Oczywiście nie oznacza to, że Xiaomi są złe, bo nie są ;)

https://drive.google.com/folderview?id= ... sp=sharing
lorak
Posty: 195
Rejestracja: piątek 09 lis 2012, 18:17
Lokalizacja: Nowosielce

Post autor: lorak »

zieloczek100, dzięki za obszerne wyjaśnienie. Pomogłeś mi się zdecydować, myślę że Xiaomi wystarczą po przesiadce ze słuchawek dołączanych do telefonów w komplecie :)
Sibit
Posty: 66
Rejestracja: niedziela 01 gru 2013, 16:37
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle

Post autor: Sibit »

Będziecie polować na coś konkretnego 9 września. Myślicie że są jakieś szanse czy ruskie już coś przekombinowały?
Awatar użytkownika
kurdolf
Posty: 659
Rejestracja: czwartek 04 gru 2014, 14:34
Lokalizacja: Poznań

Post autor: kurdolf »

Kod #4b1372 -12% wygasa za dwa dni.
Nitecore Tube
Olight i3E 10440
Acebeam H10
X1 3x XP-L 4.2A by GREG
Astrolux Mf02
Astrolux Mf04
Blf GT
Awatar użytkownika
Manekinen
Posty: 2443
Rejestracja: środa 28 sty 2009, 15:18
Lokalizacja: Kętrzyn
Kontakt:

Post autor: Manekinen »

Też dostałem, ale pewnie jak zwykle są przypisane do konta. Dostali wszyscy jak leci, czy tylko "wyjątkowi i cenni klienci" jak to napisano w mailu?
Awatar użytkownika
kurdolf
Posty: 659
Rejestracja: czwartek 04 gru 2014, 14:34
Lokalizacja: Poznań

Post autor: kurdolf »

Manekinen pisze:Też dostałem, ale pewnie jak zwykle są przypisane do konta. Dostali wszyscy jak leci, czy tylko "wyjątkowi i cenni klienci" jak to napisano w mailu?
Maila skasowałem niech ktoś sprawdzi ale wydaje mi się, że dla wszystkich.
Nitecore Tube
Olight i3E 10440
Acebeam H10
X1 3x XP-L 4.2A by GREG
Astrolux Mf02
Astrolux Mf04
Blf GT
ODPOWIEDZ