Podziel się swoją radością

....nie pasujące gdzie indziej...
Awatar użytkownika
megabit
Posty: 989
Rejestracja: poniedziałek 20 gru 2010, 11:26
Lokalizacja: Sady

Post autor: megabit »

Pewnie. Jakbym wysiewał w lutym to bez problemu, a tak na jesień trzeba będzie trochę doświetlać ;)

EDIT:


Obrazek
Awatar użytkownika
dodo
Posty: 220
Rejestracja: czwartek 14 lut 2008, 16:36
Lokalizacja: USTROŃ

Post autor: dodo »

U mnie trochę większe , dwie sztuki CHOCOLATE BHUT JOLOKIA , jedna sztuka SATAN'S STRAIN MOROUGA RED lub ma odwrót .
Obrazek
ObrazekObrazek
Tomeqp
Posty: 954
Rejestracja: niedziela 22 lis 2009, 20:06
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Tomeqp »

A co mi tam, pochwalę się. :twisted: Drugi rok z rzędu zostałem finalistą Olimpiady Innowacji Technicznych, a co za tym idzie mam wstęp na większość politechnik i sporą część kierunków bez rekrutacji. :cool: Rok temu też w sumie miałem, ale teraz mam dwa razy. :lol:
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Zbychur
Posty: 3677
Rejestracja: poniedziałek 19 gru 2011, 21:14
Lokalizacja: Drogomyśl

Post autor: Zbychur »

No to wielkie gratulacje!!! Tylko pomarzyć o takim otwartym bilecie na dobre uczelnie.
Awatar użytkownika
Pyra
Site Admin
Posty: 8527
Rejestracja: niedziela 02 sie 2009, 20:35
Lokalizacja: Gądki

Post autor: Pyra »

Witam
Tomeqp pisze: Drugi rok z rzędu zostałem finalistą Olimpiady Innowacji Technicznych
Oj stare dzieje... ale za moich czasów to były Olimpiady Wiedzy Technicznej, tylko potrzebne też były tzw. plecy... No i w końcu jestem ciemnym technikiem ;)

Gratulacje i powodzenia.

Pozdrawiam
Izali miecz godniejszy niżli topór w boju?
Piszmy po polsku, wszak jesteśmy Polakami.
Tomeqp
Posty: 954
Rejestracja: niedziela 22 lis 2009, 20:06
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Tomeqp »

Dzięki! Oczywiście wiele zawdzięczam nauczycielce, która bez przerwy namawiała do brania udziału. :razz:
Pyra pisze:...ale za moich czasów to były Olimpiady Wiedzy Technicznej...
W Olimpiadzie Wiedzy Technicznej też brałem udział i dostałem się do drugiego etapu w którym poległem razem ze wszystkimi kolegami. (poza jednym). To jest jedna z tych olimpiad, gdzie można mieć dowolną ilość materiałów pomocniczych, a to oznacza że one w niczym nie pomogą. :mrgreen:

PS: Ale była kawa, herbata i ciastka za darmo, więc nie uważam tego za porażkę. :lol:
Pozdrawiam
jacekam
Posty: 21
Rejestracja: piątek 30 mar 2012, 12:32
Lokalizacja: Kraków

Post autor: jacekam »

To i ja się pochwalę.
Dziś ukończyłem kwalifikację wstępną przyśpieszoną na prawo jazdy, zakończoną egzaminem z wynikiem pozytywnym :) a wczoraj przybył do mnie MacTronic HLS-K4 DIFFUSE :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
DNF
Posty: 4606
Rejestracja: piątek 23 lis 2007, 19:07
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: DNF »

Jestem po wczorajszym Juwenaliowym koncercie Grubsona, świetny występ był! :)
Awatar użytkownika
Pyra
Site Admin
Posty: 8527
Rejestracja: niedziela 02 sie 2009, 20:35
Lokalizacja: Gądki

Post autor: Pyra »

Witam
No to "załatwiłem" sobie rozgrzeszenie za grzechy przyszłe na okres roku ;)
Udało mi się przywrócić organy w naszym kościele do stanu używalności. Spalony jeden rezystor w matrycy, brak przejścia na druciku stykowym klawisza "D" (ułamany wewnątrz mocowania w izolatorze) oraz drugi, uszkodzony w podobny sposób, raz stykał a raz nie.
Izali miecz godniejszy niżli topór w boju?
Piszmy po polsku, wszak jesteśmy Polakami.
Awatar użytkownika
Calineczka
Posty: 7578
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 20:19
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Calineczka »

Pyra, gratulacje! paskudne, rzekł bym diabelskie usterki :mrgreen:
Joj
Posty: 2
Rejestracja: czwartek 24 maja 2012, 08:39
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Joj »

Najpierw chcę przywitać się ze wszystkimi forumowiczami, jako że to mój pierwszy post - nie zauważyłem działu do przedstawiania się a i w regulaminie sugestia padła, aby przywitać się w pierwszym poście, stąd spiesznie to czynię.

Z racji tego, że temat brzmi "Podziel się swoją radością" to ja dzielę się radością, która została już tutaj ogłoszona przez Admina Pyrę, gdyż to ja grywam w tym kościele na naprawionym "instrumencie". Uważam, że przy awatarze powinien mieć teraz napis: Pomógł: 264 razy :wink: . Wyrażam wielką wdzięczność p. Sławkowi.

A dzięki temu, że pobyłem z p. Sławkiem gdy naprawiał organ, to i dowiedziałem się o tym forum - przyda mi się bo zajmuję się też trochę tą tematyką. Na razie będę czytał, ale jak będę miał pytania to i pisał. Cieszę się, że tu trafiłem - mam nadzieję, że wiele się dowiem.
Pozdrawiam czytającego:
Joj
Awatar użytkownika
Calineczka
Posty: 7578
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 20:19
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Calineczka »

Joj, witamy serdecznie, cieszę się, że masz takiego Przewodnika :)
Awatar użytkownika
Pyra
Site Admin
Posty: 8527
Rejestracja: niedziela 02 sie 2009, 20:35
Lokalizacja: Gądki

Post autor: Pyra »

Witaj
Joj pisze:Na razie będę czytał, ale jak będę miał pytania to i pisał. Cieszę się, że tu trafiłem - mam nadzieję, że wiele się dowiem.
Cieszymy się z Tobą. Czytaj, pytaj, pisz... od tego tu jesteśmy.

Pozdrawiam
Izali miecz godniejszy niżli topór w boju?
Piszmy po polsku, wszak jesteśmy Polakami.
fxxx
Posty: 1575
Rejestracja: środa 04 sie 2010, 16:34
Lokalizacja: nowy sacz

Post autor: fxxx »

Wymieniłem wyświetlacz w canonie sx230 :) auto po nim przejechało, pacjent żyję :) 200 zł zaoszczędzone biorąc pod uwagę serwis.
Awatar użytkownika
Fluxor
Posty: 2549
Rejestracja: wtorek 16 gru 2008, 12:17
Lokalizacja: Opole

Post autor: Fluxor »

Ekipa się rozwija. Zaczęły przemieszczać się po pokoju, korzystać z kuwety i niszczyć wszystko dookoła.

Obrazek
http://specjalistycznyspecjalista.blogspot.com/
POST MOŻE ZAWIERAĆ LOKOWANIE PRODUKTU
Zablokowany