Banggood

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
michal1
Posty: 2524
Rejestracja: sobota 22 lis 2014, 17:08
Lokalizacja: Lublin

Post autor: michal1 »

W skrócie:
1 AMC7135 daje 350mA albo 380mA w zależności od ich ilości latarka będzie miała różną moc.
Tryby pracy są niezależne od źródeł prądowych.
Pozdrawiam
klimtron
Posty: 3
Rejestracja: piątek 24 lip 2015, 13:08
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: klimtron »

Czyli AMC7135*3 będzie słabsza od AMC7135*4? (jest droższa więc podejrzewam, że może być na odwrót)
Awatar użytkownika
pietros
Posty: 1610
Rejestracja: niedziela 09 cze 2013, 19:39
Lokalizacja: Grudziądz

Post autor: pietros »

AMC7135*3 będzie miała maksymalny prąd 3*350mA=1050mA,
AMC7135*4 będzie miała maksymalny prąd 4*350mA=1400mA,
przy czym tryby 5%,40% i 100% to procentowe wartości prądu maksymalnego.

Należy też wspomnieć, że wbrew pozorom między 1400mA i 2800mA nie będzie odczucia dwukrotnego wzrostu ilości światła, ze względu na sprawność diody i sposób w jaki oko ludzkie odbiera zmiany natężenia światła.
haloon
Posty: 15
Rejestracja: wtorek 29 lis 2011, 15:32
Lokalizacja: Polska

Post autor: haloon »

Ceną się nie sugeruj, 4 regulatory AMC7135 puszczą w diodę do około 1400-1500mA; 3 sztuki odpowiednio mniej.

Zwróć uwagę również na krzywą charakterystyki lm/mA, zależność ta nie jest liniowa, a na deser dodaj do tego czułość ludzkiego oka (w przybliżeniu logarytmiczna).
klimtron
Posty: 3
Rejestracja: piątek 24 lip 2015, 13:08
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: klimtron »

Dziękuję za szybkie konkretne odpowiedzi!
michal1
Posty: 2524
Rejestracja: sobota 22 lis 2014, 17:08
Lokalizacja: Lublin

Post autor: michal1 »

... Co nie zmienia faktu, że różnica między 1000mA, 3000mA jest znaczna. :)
Awatar użytkownika
Manekinen
Posty: 2443
Rejestracja: środa 28 sty 2009, 15:18
Lokalizacja: Kętrzyn
Kontakt:

Post autor: Manekinen »

Dostałem jakąś podejrzaną wiadomość z banggood. Z adresu "cservicesz@banggood.com", gdzie przecież obsługę klienta mają pod "cservice@banggood.com" a tego pierwszego jakoś nie mogę się doszukać jako oficjalnego. Nagłówki wiadomości nie wskazują jednoznacznie że nadawcą jest banggood, wszystkie maile z "cservice" jakie dostałem były wysłane z tego samego IP, a ten jest z innego.

No i treść, nie wiem o co chodzi, piszą że jest problem z moim zamówieniem, i mam wybrać czy zamówienie ma być normalnie kontynuowane czy chcę zwrot. W tytule maila jest nr zamówienia które wyszło do mnie 16 lipca (shipped) i ma tracking, poczta szwedzka więc nie jest dla mnie niepokojące że do tej pory tracking go nie widzi. Przedmiot z zamówienia mają ciągle na stanie.
Due to some reasons, your order now has been stopped .
Would you like to accept the your order normally .
Or
do you prefer a refund of this order?(If you make a complaint before,would you please close the complaint first ?Only you close it ,then the refund will back to your account successful ) .

If we haven’t get your reply within 5 days,we will cancel this order and apply a refund for you .
Sorry for the inconvenience caused.

Looking forward to hearing from you ASAP.

Best regards,

Doris
Do tego napisane strasznie nieskładnie. Wiadomość nie zawiera żadnych odnośników, po za logo banggood które prowadzi na stronę domową. Albo im się coś skopało, albo to jakaś próba wyłudzenia informacji przez pracownika? Albo mają tam niezły bałagan bo faktycznie pomylili się z zamówieniami, prosiłem o 2 paczki (które wysłali 16 lipca) i napisałem aby kamerka i zapasowa bateria były w jednej, a panel słoneczny w drugiej, tak żeby paczka z kamerką nie była zbyt duża - wiadomo. A oni wysłali mi jedną paczką kamerę z panelem a drugą paczką baterię, i to z tą baterią jest niby jakiś problem.
madkeinam
Posty: 505
Rejestracja: środa 25 gru 2013, 22:40
Lokalizacja: Radwanice

Post autor: madkeinam »

Ja dostałem wczoraj od nich maila, że wygrałem coś w loterii bożonarodzeniowej :-p Z normalnego adresu, bez sz. Odpisałem, że dziwnie ale ok, niech dają. Dostałem wiadomość, że to pomyłka, mają problemy z systemem. Potem dostałem jeszcze jedną z kuponem rabatowym i informacją, że w ramach przeprosin wysyłają mi słodką torebkę portmonetkę w kształcie głowy psa :-p No i faktycznie taka przesyłka jest na moim koncie.
Awatar użytkownika
Manekinen
Posty: 2443
Rejestracja: środa 28 sty 2009, 15:18
Lokalizacja: Kętrzyn
Kontakt:

Post autor: Manekinen »

madkeinam pisze: słodką torebkę portmonetkę w kształcie głowy psa
Zawsze o takiej marzyłem <serce> <miłość> <serducho>
madkeinam
Posty: 505
Rejestracja: środa 25 gru 2013, 22:40
Lokalizacja: Radwanice

Post autor: madkeinam »

Manekinen pisze:
madkeinam pisze: słodką torebkę portmonetkę w kształcie głowy psa
Zawsze o takiej marzyłem <serce> <miłość> <serducho>
Ja też, nie wiem skąd wiedzieli... :-P Mam nadzieję, że losowo takie pierdoły wysyłają, bo jeśli doszli do tego na podstawie moich zamówień, a są tam w zasadzie same latarki, elektronika, różne EDC, to ja nie wiem jak im tam się neurony łączą.
Awatar użytkownika
Manekinen
Posty: 2443
Rejestracja: środa 28 sty 2009, 15:18
Lokalizacja: Kętrzyn
Kontakt:

Post autor: Manekinen »

No i po chińsku "random" to znaczy "różowy", więc pewnie przyjdzie różowa. Zapytałem na ten adres o co kaman, czekam.
Matixs
Posty: 113
Rejestracja: poniedziałek 15 wrz 2014, 14:54
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Matixs »

Ile mniej więcej idzie przesyłka przez Szwedzką pocztę? I jaka jest szansa na ominięcie cła za tablet o wartości 330zł?
Lampek
Posty: 375
Rejestracja: piątek 15 sty 2010, 23:38
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Lampek »

Manekinen pisze:. A oni wysłali mi jedną paczką kamerę z panelem a drugą paczką baterię, i to z tą baterią jest niby jakiś problem.
Ja również złożyłem jedno zamówienie z kilkoma rzeczami oraz zapasową baterią i bateria została wysłana zwykłym listem od razu, a następnie pozostałe rzeczy poleconym.
Awatar użytkownika
kurdolf
Posty: 659
Rejestracja: czwartek 04 gru 2014, 14:34
Lokalizacja: Poznań

Post autor: kurdolf »

Matixs pisze:Ile mniej więcej idzie przesyłka przez Szwedzką pocztę? I jaka jest szansa na ominięcie cła za tablet o wartości 330zł?
Ostatnio przyszła mi w 18 dni od dnia wysyłki. Ja na kamerkę nie dostałem, ale chyba nie ma cła na elektronikę, bardziej bym się martwił czy nie zatrzymają za brak brak oznakowania CE :wink:
Nitecore Tube
Olight i3E 10440
Acebeam H10
X1 3x XP-L 4.2A by GREG
Astrolux Mf02
Astrolux Mf04
Blf GT
Awatar użytkownika
Manekinen
Posty: 2443
Rejestracja: środa 28 sty 2009, 15:18
Lokalizacja: Kętrzyn
Kontakt:

Post autor: Manekinen »

Sorry,the reason we also can't sure ,but about this package ,would you like to get it again ?
Looking forward to hearing from you ASAP.
Coraz mniej z tego rozumiem. Może chodzi o to że paczka gdzieś wsiąkła i po 14 dniach nie ma jej w trackingu (sprawdzają to z automatu?), i sami proponują wysłanie kolejnej?
ODPOWIEDZ