Podziel się swoją radością

....nie pasujące gdzie indziej...
Awatar użytkownika
Fluxor
Posty: 2549
Rejestracja: wtorek 16 gru 2008, 12:17
Lokalizacja: Opole

Post autor: Fluxor »

Myślę, że na dniach w domu pojawi się ekipa małych kotków bo kotka ma już taki brzuch że położyć się nie może.
http://specjalistycznyspecjalista.blogspot.com/
POST MOŻE ZAWIERAĆ LOKOWANIE PRODUKTU
Awatar użytkownika
bulwa11
Posty: 305
Rejestracja: niedziela 04 wrz 2011, 00:43
Lokalizacja: Brzesko

Post autor: bulwa11 »

^fajnie :) będzie kupa zabawy z młodymi, ja to wiem :)
Obrazek

Solarforce L2 XM-L T5 4B mod Grega || X1 XM-L2 T6 3C mod Grega || 3x MH 150W @CDM-T 942 || MH HQI-BT 400W/D
Awatar użytkownika
Fluxor
Posty: 2549
Rejestracja: wtorek 16 gru 2008, 12:17
Lokalizacja: Opole

Post autor: Fluxor »

Wyraziłem chęć skorzystania z internetowego dysku google i dzisiaj utworzyli mi takowy. Mogę sobie trzymać 5 GB dokumentów na backupie.
http://specjalistycznyspecjalista.blogspot.com/
POST MOŻE ZAWIERAĆ LOKOWANIE PRODUKTU
Awatar użytkownika
Rysiu.
Posty: 1461
Rejestracja: poniedziałek 12 paź 2009, 22:30
Lokalizacja: południe

Post autor: Rysiu. »

Fluxor ja bym się tak nie cieszył za szybko
"Gdy użytkownik wgrywa lub w jakikolwiek inny sposób umieszcza materiały w naszych usługach, udziela Google’owi (i tym, którzy z nim współpracują) obowiązującej na całym świecie licencji na używanie, przechowywanie, reprodukowanie, modyfikowanie, tworzenie dzieł pochodnych (takich jak tłumaczenia, adaptacje i inne zmiany, dzięki którym treści użytkownika lepiej współgrają z naszymi usługami), komunikowania, publikowania, publicznego wystawiania, wyświetlania i dystrybucji takich treści. Prawa, których użytkownik udziela, służą utrzymaniu, promocji i udoskonalaniu naszych usług oraz tworzeniu nowych. Licencja pozostaje ważna nawet wówczas, gdy użytkownik przestaje korzystać z naszych usług."

Zapis taki oznacza, że Google może do własnych celów wykorzystać np. każde dzieło literackie, plastyczne, filmowe czy też kod komputerowy, które zostaną wgrane na Google Drive. To z kolei może zniechęcić do korzystania z usługi osoby chcące zachować pełną kontrolę nad swoimi dziełami.
UF C2: XM-L2 T6 3C @8AMC; XM-L U2 1C @10AMC; XM-L2 T6 3C@10AMC; XM-L2 U3 7A@10AMC
Awatar użytkownika
Fluxor
Posty: 2549
Rejestracja: wtorek 16 gru 2008, 12:17
Lokalizacja: Opole

Post autor: Fluxor »

Rysiu_01_92, wiem na jakich zasadach to działa, dlatego trzymam tam rzeczy pobrane z innych źródeł potrzebne np. do pracy dyplomowej. Skoro gdzieś to w internecie już jest do pobrania to na dysku googlowym nic temu nie grozi, żadne tajemnice to nie są.
http://specjalistycznyspecjalista.blogspot.com/
POST MOŻE ZAWIERAĆ LOKOWANIE PRODUKTU
Awatar użytkownika
Calineczka
Posty: 7578
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 20:19
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Calineczka »

....ja korzystam z box.com, poza tym ważne dla mnie dane których kradzieży bym sobie nie życzył po prostu koduję winrarem :-)
TDK
Posty: 200
Rejestracja: niedziela 24 maja 2009, 13:31
Lokalizacja: Polska

Post autor: TDK »

Rysiu_01_92 pisze:Fluxor ja bym się tak nie cieszył za szybko
"Gdy użytkownik wgrywa lub w jakikolwiek inny sposób umieszcza materiały w naszych usługach, udziela Google’owi (i tym, którzy z nim współpracują) obowiązującej na całym świecie licencji na używanie, przechowywanie, reprodukowanie, modyfikowanie, tworzenie dzieł pochodnych (takich jak tłumaczenia, adaptacje i inne zmiany, dzięki którym treści użytkownika lepiej współgrają z naszymi usługami), komunikowania, publikowania, publicznego wystawiania, wyświetlania i dystrybucji takich treści. Prawa, których użytkownik udziela, służą utrzymaniu, promocji i udoskonalaniu naszych usług oraz tworzeniu nowych. Licencja pozostaje ważna nawet wówczas, gdy użytkownik przestaje korzystać z naszych usług."

Zapis taki oznacza, że Google może do własnych celów wykorzystać np. każde dzieło literackie, plastyczne, filmowe czy też kod komputerowy, które zostaną wgrane na Google Drive. To z kolei może zniechęcić do korzystania z usługi osoby chcące zachować pełną kontrolę nad swoimi dziełami.

To już jest zwyczajne sk...stwo, aż brak słów. Równie dobrze bank mógłby sobie zastrzec w regulaminie, że może nie wypłacić pieniędzy z konta, jak mu się zechce.
Awatar użytkownika
Pyra
Site Admin
Posty: 8527
Rejestracja: niedziela 02 sie 2009, 20:35
Lokalizacja: Gądki

Post autor: Pyra »

TDK pisze:To już jest zwyczajne sk...stwo, aż brak słów.
A to jest właśnie piractwo, oglądane z drugiej strony...
Izali miecz godniejszy niżli topór w boju?
Piszmy po polsku, wszak jesteśmy Polakami.
Tomeqp
Posty: 954
Rejestracja: niedziela 22 lis 2009, 20:06
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Tomeqp »

Proszę wybaczyć smęcenie. :wink:

Cieszę się, że trafiłem na to forum. Tak nagle to do mnie dotarło w dzisiejszy wieczór. Szczerze jestem wdzięczny za regulamin forum istniejący w takiej właśnie, a nie innej formie. Częściowo dzięki niemu zwróciłem uwagę na kilka bardzo istotnych spraw, nieco się zmieniłem... i to mnie właśnie cieszy. W mojej wypowiedzi nie ma ani krzty ironii. Po prostu cieszę się, że jestem tutaj z Wami. :wink:
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Pikom
Site Admin
Posty: 2912
Rejestracja: sobota 27 wrz 2008, 20:31
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Pikom »

A ja się cieszę, że jesteś z nami. Potrzeba nam i różnorodności w wielu sprawach i pewnej jedności w innych... Dzięki za dobre słowo dla naszej społeczności którą razem tu tworzymy. Także dzięki Tobie ;)
Pozdr.
Pikom
Awatar użytkownika
Fluxor
Posty: 2549
Rejestracja: wtorek 16 gru 2008, 12:17
Lokalizacja: Opole

Post autor: Fluxor »

No to ja mam radość x 6 w domu.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
http://specjalistycznyspecjalista.blogspot.com/
POST MOŻE ZAWIERAĆ LOKOWANIE PRODUKTU
Awatar użytkownika
Calineczka
Posty: 7578
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 20:19
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Calineczka »

boooskie kociaki :)
Awatar użytkownika
Dariusz70
Posty: 1271
Rejestracja: niedziela 30 paź 2011, 20:05
Lokalizacja: Chochołów

Post autor: Dariusz70 »

"O Jezusicku nie ma to jak przy maminym cycku"
Będzie radości jak otworzą oczka i zaczną broić :]
Dariusz70
darek.l(małpa)interia.pl
Awatar użytkownika
megabit
Posty: 989
Rejestracja: poniedziałek 20 gru 2010, 11:26
Lokalizacja: Sady

Post autor: megabit »

Tydzień temu posadziłem nasiona 6 gatunków papryk z rodzaju "ogień z odwłoka". Dzisiaj pierwsze 3 wychyliły łebki z ziemii :mrgreen:
neutrinus
Posty: 534
Rejestracja: piątek 09 wrz 2011, 16:16
Lokalizacja: wrocław
Kontakt:

Post autor: neutrinus »

megabit pisze:Tydzień temu posadziłem nasiona 6 gatunków papryk z rodzaju "ogień z odwłoka". Dzisiaj pierwsze 3 wychyliły łebki z ziemii :mrgreen:
z ciekawości (też ostre lubię) - czy jest szansa na "owoce" w naszym klimacie?
Zablokowany