DealExtreme - zakupy

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
Awatar użytkownika
Pikom
Site Admin
Posty: 2912
Rejestracja: sobota 27 wrz 2008, 20:31
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Pikom »

Nie, nie ma żadnej faktury.
Pozdr.
Pikom
Awatar użytkownika
SISmaster
Posty: 149
Rejestracja: poniedziałek 03 lis 2008, 12:54
Lokalizacja: Opatów

Post autor: SISmaster »

Witam w zamówieniu na DX wyświetliło mi się Processing - Contact us for the latest update. czy mam się z nimi skontaktować , i uaktualnić coś czy potwierdzić ?
Awatar użytkownika
Fluxor
Posty: 2549
Rejestracja: wtorek 16 gru 2008, 12:17
Lokalizacja: Opole

Post autor: Fluxor »

SISmaster, nic nie rob. Poczekasz i wysla.
http://specjalistycznyspecjalista.blogspot.com/
POST MOŻE ZAWIERAĆ LOKOWANIE PRODUKTU
Awatar użytkownika
SISmaster
Posty: 149
Rejestracja: poniedziałek 03 lis 2008, 12:54
Lokalizacja: Opatów

Post autor: SISmaster »

Fluxor dzięki za szybką odpowiedź :)
freebike
Posty: 263
Rejestracja: czwartek 18 wrz 2008, 11:58
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: freebike »

Panowie było już opisywane w tym temacie jak śledzić przesyłki z DX ? Czytałem go już całego z przerwami. Tamat ma 28 stron i jakoś nie chce mi się szukać więc wolę najpierw zapytać.
Wpisuje swoje RBXXXXXXXXHK w linki z dx i jakoś mi to nie idzie. Na pocztexie tez próbowałem. Pozdrawiam

ps wszystkie przesyłki mam powyżej 15$ i z trakingiem
Awatar użytkownika
clorox
Posty: 230
Rejestracja: wtorek 03 lis 2009, 19:10
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: clorox »

Ponieważ jesteśmy 100 lat za murzynami tracking u nas nie działa. Widać tylko po kliknięciu w link na DX kiedy paczka dotarła do poczty HK i kiedy wyleciała do Polski. Potem grzecznie trzeba czekać jakieś min. 5 dni roboczych na listonosza.

Ostatnio chyba mają dużo ruchu i trochę się wkurzyłem, bo moje zamówienie (4 pozycje) rozbili na 3 paczki mimo tego, że jak zamawiałem było wszystko "in stock". W dodatku żadna z paczek jeszcze nie opuściła poczty HK. Zamawiałem 06.11. Najważniejsze, żeby dotarły - DX uczy cierpliwości i planowania z wyprzedzeniem.
clorox
mushin
Posty: 13
Rejestracja: wtorek 27 paź 2009, 13:52
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: mushin »

Wydaje mi się, że w chwili obecnej cały świat robi w DX zakupy na święta, więc zapewne ruch mają nieprzeciętny :)
freebike
Posty: 263
Rejestracja: czwartek 18 wrz 2008, 11:58
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: freebike »

Dzięki za odpowiedz Clorox. Właśnie odnalazła się paczka która szła do mnie prawie miesiąc, a zamówiona była 10 paź. Solarforce dotarł ale opłacało się czekać bo latarka spełnia moje oczekiwania. Zaraz napiszę małą reckę.
Paczka szła bez trakingu, już trwała wymiana emaili z panią Nikol aż tu nagle listonoszka włożyła latarkę w skrzynkę i poszła sobie !! Chyba muszę uczulić poczte że to polecony, tylko wtedy mogą pomyśleć że coś wartościowego i zaczną paczki ginąć...

Przez ten miesiąc zamówiłem trochę zabawek na dx i ostatnio wysyłki przyspieszyły. Wcześniej był problem. Jeszcze uchwyt do roweru się znajdzie i będzie ok.
Co do śledzenia trakingu to mam go gdzieś jeśli jest taki ograniczony, a może to co innego jest ograniczone ;)

[ Dodano: Sro Lis 25, 2009 2:54 pm ]
Ostatnio coś mnie dziwi. Paczki są wysyłane z dx niby osobno a przy otwieraniu kopert w domu przedmioty są zmieszane. Np akumulator zamówiony dzień lub kilka dni później dokładają do już wysłanej przesyłki. Cofaja przesyłki albo je źle datują. Kilka paczek wysłanych później dociera z nowszymi, a może to celny.
Awatar użytkownika
Dex-ter
Posty: 716
Rejestracja: piątek 11 sty 2008, 18:17
Lokalizacja: wracają Litwini?

Post autor: Dex-ter »

SISmaster, miałem to samo. Dzisiaj w nocy wysłana ;).
Awatar użytkownika
clorox
Posty: 230
Rejestracja: wtorek 03 lis 2009, 19:10
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: clorox »

freebike pisze:
Przez ten miesiąc zamówiłem trochę zabawek na dx i ostatnio wysyłki przyspieszyły. Wcześniej był problem. Jeszcze uchwyt do roweru się znajdzie i będzie ok.
Co do śledzenia trakingu to mam go gdzieś jeśli jest taki ograniczony, a może to co innego jest ograniczone ;)

[ Dodano: Sro Lis 25, 2009 2:54 pm ]
Ostatnio coś mnie dziwi. Paczki są wysyłane z dx niby osobno a przy otwieraniu kopert w domu przedmioty są zmieszane. Np akumulator zamówiony dzień lub kilka dni później dokładają do już wysłanej przesyłki. Cofaja przesyłki albo je źle datują. Kilka paczek wysłanych później dociera z nowszymi, a może to celny.
Co do trackingu to warto, bo trackowane przesyłki listonosz musi dać do podpisu jak polecony. Bez trackingu - skrzynka (albo gorzej...).

Jeżeli chodzi o datowanie przesyłek to wg. mnie DX ściemę wali. Miałem na stonie że 19.11 paczka "shipped", a na stronie poczty HK, że "was posted on 23-Nov-2009 and is being processed for delivery to the addressee.". Widocznie mały żółty, na małym żółtym rowerku z moją małą paczką pod pachą ma po prostu daleko na pocztę...
clorox
Awatar użytkownika
Dex-ter
Posty: 716
Rejestracja: piątek 11 sty 2008, 18:17
Lokalizacja: wracają Litwini?

Post autor: Dex-ter »

clorox, o tym już było wyżej. Nie do końca jest tak, jak piszesz.
Awatar użytkownika
SISmaster
Posty: 149
Rejestracja: poniedziałek 03 lis 2008, 12:54
Lokalizacja: Opatów

Post autor: SISmaster »

Nareście mi wysłali pierwszą partię :)
''Robota to prymitywny sposób spędzania wolnego czasu - F.Kiepski''
Awatar użytkownika
DarioKa
Posty: 12
Rejestracja: czwartek 19 lut 2009, 23:17
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: DarioKa »

clorox pisze:a na stronie poczty HK, że "was posted on 23-Nov-2009 and is being processed for delivery to the addressee
clorox, jeszcze czekaja Cie dwa komunikaty :) po "was posted" bedzie:
-The item (RT.........HK) is being processed for departure from Hong Kong as of ??-Nov-2009
-The item (RB........HK) left Hong Kong for its destination on ??-Nov-2009
Dopiero po tym ostatnim komunikacie mozna przyjac ze paczka zostala wyslana..
misiaczekm
Posty: 9
Rejestracja: piątek 23 paź 2009, 11:53
Lokalizacja: Bartoszyce

Post autor: misiaczekm »

clorox pisze:...Ostatnio chyba mają dużo ruchu i trochę się wkurzyłem, bo moje zamówienie (4 pozycje) rozbili na 3 paczki mimo tego, że jak zamawiałem było wszystko "in stock". W dodatku żadna z paczek jeszcze nie opuściła poczty HK. Zamawiałem 06.11. Najważniejsze, żeby dotarły - DX uczy cierpliwości i planowania z wyprzedzeniem.
ja zamowilem 5.11, 12.11 poszła... 19.11 była u mnie..., tylko że sama latarka (UF A10) bez dwóch pokrowców... nie widze by na DX było napisane, że rozdzielili na kilka przesyłek. Po czym to poznać?
() () MisiaczekM
( o )
() _ ()
() ()
Awatar użytkownika
Fluxor
Posty: 2549
Rejestracja: wtorek 16 gru 2008, 12:17
Lokalizacja: Opole

Post autor: Fluxor »

Paczka podzielona na 2

Obrazek
http://specjalistycznyspecjalista.blogspot.com/
POST MOŻE ZAWIERAĆ LOKOWANIE PRODUKTU
Zablokowany