Co sobie ostatnio kupiliście?

....nie pasujące gdzie indziej...
ww296
Posty: 688
Rejestracja: niedziela 27 sty 2013, 11:03
Lokalizacja: Kraków

Post autor: ww296 »

Ludziom z BLF nie chciało się uczyć języków ; ) i teraz nie mogę sobie z nimi pogadać ;) ale z mojej szczątkowej znajomości angielskiego wynika że wsadzili sterownik do lion i wtedy dało im więcej lumenów :) seria tylko 1,5 V.
Awatar użytkownika
maba
Posty: 547
Rejestracja: niedziela 28 gru 2008, 02:28
Lokalizacja: PDK

Post autor: maba »

Li-iony też łyka, tutaj więcej:
http://budgetlightforum.com/node/44438

A tutaj kilka słów ode mnie:
http://www.torch.pl/forum/index.php/topic,62087.0.html
Awatar użytkownika
artur_n
Posty: 874
Rejestracja: niedziela 03 mar 2013, 17:37
Lokalizacja: Jarosław

Post autor: artur_n »

Pytanie brzmi czy zmieści ona 10440 z zabezpieczeniem?
Everybody lies...
Awatar użytkownika
Manekinen
Posty: 2443
Rejestracja: środa 28 sty 2009, 15:18
Lokalizacja: Kętrzyn
Kontakt:

Post autor: Manekinen »

Kupiłem sobie w końcu lampkę xiaomi na usb, przy okazji innych zakupów. Jak to pięknie świeci, takim stonowanym, ciepłym światłem. No i jakie to wygodne w użyciu, wpinam do PB, kładę na półkę nad łóżkiem, i lampka nocna gotowa :) Taka mała rzecz a jak cieszy :)
ww296
Posty: 688
Rejestracja: niedziela 27 sty 2013, 11:03
Lokalizacja: Kraków

Post autor: ww296 »

mam 10440 Trustfire z zabezpieczeniami - włożyłem - liczyłem się z tym, że spalę sterownik - ale raz się żyje :) o dziwo zadziałał bez problemu - wszystkie tryby itp ale dalej mało mocy - więc zmierzyłem napięcie na lion - okazało się że mam tam 2,2 V bez obciążenia !!! :| to by było tyle, jesli chodzi o zabezpieczenia Trustfire... ładuję - zobaczymy co się stanie na pełnym ogniwie.
Co do latarki jeszcze - ma pewna nieprzyjemna cechę - po wyłączeniu wystarczy bardzo mało siły aby ją docisnąć i się oczywiście zapala - w przedniej kieszeni spodni, na stołku lub w samochodzie świeci.
Awatar użytkownika
artur_n
Posty: 874
Rejestracja: niedziela 03 mar 2013, 17:37
Lokalizacja: Jarosław

Post autor: artur_n »

ww296 pisze:Co do latarki jeszcze - ma pewna nieprzyjemna cechę - po wyłączeniu wystarczy bardzo mało siły aby ją docisnąć i się oczywiście zapala - w przedniej kieszeni spodni, na stołku lub w samochodzie świeci.
Dzięki za tą informację to ją dyskwalifikuje u mnie, ogólnie nie lubię tego sposobu włączania wolę guziczki :mrgreen:
Everybody lies...
Awatar użytkownika
dr.w
Posty: 130
Rejestracja: piątek 18 lut 2011, 23:20
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: dr.w »

A do mnie dotarła taka ładowarka :)
Praktycznie bezobsługowa, wkładasz ogniwa i już :)

Obrazek
Pozdrawiam
Wojtek
arekm
Posty: 736
Rejestracja: niedziela 22 sty 2012, 15:25
Lokalizacja: Polska

Post autor: arekm »

Wyświetlacz niestety skopali maksymalnie. Tyle miejsca, a nie byli w stanie podać wszystkich informacji dla 4 cel od razu... tylko trzeba klikać :( (też posiadam i nie polecam z tego właśnie powodu)
Awatar użytkownika
endrju1
Posty: 992
Rejestracja: niedziela 29 lis 2015, 17:49
Lokalizacja: Lubartów

Post autor: endrju1 »

nareszcie dotarła:
Obrazek
na razie zasilana z 18650, ale aku 26650 już do mnie jadą. W porównaniu do mojej s2+ po modach, to widać wyraźną różnicę.
belushi
Posty: 381
Rejestracja: poniedziałek 27 wrz 2010, 15:45
Lokalizacja: Rzeszow

Post autor: belushi »

Heja

Po tragicznie wczesnej jak na sobotę pobudce...

http://www.lidl.pl/pl/oferta.htm?action ... l&id=53107

Nawet nie musiałem się za bardzo godności pozbywać :) Byłem w pierwszej dziesiątce kupujących, aczkolwiek przypomniały mi się czasy słusznie minione, bo ludzie nakręcają sami siebie i biegiem, BIEGIEM !!! Starczyło dla wszystkich.
Na pierwszy rzut oka to małe toto. Delikatne i lekkie. Nie ma co robić przy starej WS :)
Zobaczymy jak się będzie sprawować.

B
Awatar użytkownika
Manekinen
Posty: 2443
Rejestracja: środa 28 sty 2009, 15:18
Lokalizacja: Kętrzyn
Kontakt:

Post autor: Manekinen »

Samo "500W" już wiele mówi, choć z wyglądu to kawał żelastwa. Sam bym to chętnie nabył... gdybym miał gdzie to trzymać... gdybym miał gdzie to trzymać to bym miał już caluśki komplet elektronarzędzi jaki kiedykolwiek był w lidlu, bo mieli chyba już wszystko :)
Awatar użytkownika
piciex
Posty: 2232
Rejestracja: wtorek 16 wrz 2014, 15:41
Lokalizacja: Poznan

Post autor: piciex »

"Uchwyt 3-16mm"
Przydałoby się troszkę więcej, a najlepiej mniej... ;)
fxxx
Posty: 1575
Rejestracja: środa 04 sie 2010, 16:34
Lokalizacja: nowy sacz

Post autor: fxxx »

Też zanabyłem. Miałem nadzieję, że jestbto wersja jaką mam chyba 7 lat-sprzęt 'by Ferm' no ale. Za te pieniądze ok, tylko dopiero w trzecim lidlu była.
belushi
Posty: 381
Rejestracja: poniedziałek 27 wrz 2010, 15:45
Lokalizacja: Rzeszow

Post autor: belushi »

piciex, - może trafię inny uchwyt. Jak na razie trzeba mi jej tak naprawde do wiercenia puszek do frontów meblowych no i czasem do jakiejś rzeźby.
Nie można mieć wszystkiego jak już kiedyś pisałem... Za tą cenę to i tak dobrze. Inne w tej cenie miały silnik 350 W.

Manekinen - możesz trzymać u mnie, mam miejsce ;)

B
fxxx
Posty: 1575
Rejestracja: środa 04 sie 2010, 16:34
Lokalizacja: nowy sacz

Post autor: fxxx »

Widzę, że nie tylko ja meble klepię ;) też głównie po to kupiłem-tyle, żeby mieć w domu a nie w warsztacie.
Zablokowany