Aurora SSC P7 AK-P7, 2 mode i 4 Ampery przy 4.19V

Coś Ci się zepsuło? Nie chce działać jak powinno? Opisz dokładnie swój problem a postaramy się pomóc...
Awatar użytkownika
Calineczka
Posty: 7578
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 20:19
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Calineczka »

deadamf pisze:Może dało by rade coś zrobić aby świeciła lepiej :)
może tak, tylko nie wiadomo jakim kosztem. Sprawdź, czy masz tam jakąś elektronikę oprócz, zapewne, rezystora we włączniku. Jak dioda ma wysokie Vf to trzeba będzie ją wymienić, bo latarka prawdopodobnie daje direct draw w leda, tzn. bezpośrednio łączy akkusa z ledem tylko poprzez włącznik.
deadamf
Posty: 26
Rejestracja: piątek 08 sty 2010, 07:59
Lokalizacja: Skwierzyna

Post autor: deadamf »

Calineczka pisze:
deadamf pisze:Może dało by rade coś zrobić aby świeciła lepiej :)
może tak, tylko nie wiadomo jakim kosztem. Sprawdź, czy masz tam jakąś elektronikę oprócz, zapewne, rezystora we włączniku. Jak dioda ma wysokie Vf to trzeba będzie ją wymienić, bo latarka prawdopodobnie daje direct draw w leda, tzn. bezpośrednio łączy akkusa z ledem tylko poprzez włącznik.

Hmm trudno mi coś powiedzieć.
Rozkręciłem latarkę, jest tzw. piguła miedziana z diodą na starze, pod spodem sporo pasty, z drugiej strony wydaje mi się, że to jest sterownik wciśnięty w tą miedzianą pigułę :) Na 100 % nie wiem czy to sterownik jest chyba wklejony, nie chce tego zepsuć .
Chociaż tak patrząc na to to jest chyba tak jak piszesz, bo do gwiazdy na której jest dioda przylutowany jest tylko jeden kabelek który idzie w pigułę do środka, a tam do sprężynki, minus bierze z obudowy.
W takim razie może dało by rade zastosować jakiś sterownik ?
ODPOWIEDZ