Podziel się swoją radością

....nie pasujące gdzie indziej...
bartex
Posty: 146
Rejestracja: niedziela 02 lis 2008, 23:00
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: bartex »

Oskar, powiedz co masz za nową dietę, a co jadłeś przed dietą złego? Też musiał bym sie zacząć zdrowo odżywiać... ;)
oskar
Posty: 425
Rejestracja: sobota 13 lut 2010, 23:49
Lokalizacja: Polska

Post autor: oskar »

Po pierwsze jadłem ogromne kolacje i często poprawiane obiady, śniadań w moim menu nie było wogule. Dużo słodyczy, jedzenie z McDonalds, KFC, często tłuste Pizze, Kebaby.

Na chwilę obecną staram sie wduszać w siebie jakieś śniadanie jeśli wchodzi, dwa jogurty dziennie, redukcja obiadów o 40%, redukcja kolacji o 80% , staram się nie jeść już nic po 19 a to w moim przypadku jest trudne. Zamiast buł jem ciemne pieczywo i wafle kukurydziane, przestałem pić Coca Colę i Fantę za to teraz woda cytrynowa jako główny napój, soki marchwiowe. Traktuje fast food jak by go nie było. Lubie KFC bardzo więc postanowiłem sobie, że raz na 3 miesiące będe tam coś jadł ale nie wieczorem , jedynie w porze obiadowej.

Tak to wygląda moja dieta, jest skuteczna bo przestałem przybierac na wadze a nawet wciąż powolutku chudne.
bartex
Posty: 146
Rejestracja: niedziela 02 lis 2008, 23:00
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: bartex »

Hmm odżywianie jest bardzo podobne do twojego przed dietą, śniadania bardzo mało, czasami wcale, obiadu tyle co nic i bardzo dużo na kolejce, w dodatku fast foody. Co dziwne nie potrafię przybrać na wadze nawet 1kg, choć bardzo bym chciał :)
oskar
Posty: 425
Rejestracja: sobota 13 lut 2010, 23:49
Lokalizacja: Polska

Post autor: oskar »

Teraz nie tyjesz , masz jeszcze zdrowy żołądek i jelita, jeśli nic nie zmienisz to moze sie okazać że za kilka lat wszystko zacznie ci wysiadać a otyłość może przyjsć nagle, czasem w 5 lat ludzie stają sie potworami. Warto zbilansować odżywianie , nie zawsze jesteśmy zmuszeni całkowicie odstawiać to co lubimy. Nie nalezy sie obżerać zwłaszcza wieczorem, z czasem dostaniesz od tego choroby jelit bądż hemorojdów a to w niektórych przypadkach może wywrócić twoje życie całkowicie do góry nogami.
bartex
Posty: 146
Rejestracja: niedziela 02 lis 2008, 23:00
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: bartex »

dzięki Oskar, od jutra postaram zmienić swój sposób odżywania się :-)
DNF
Posty: 4606
Rejestracja: piątek 23 lis 2007, 19:07
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: DNF »

No tak bartex, OD JUTRA.. :wink:
Awatar użytkownika
Volt
Posty: 408
Rejestracja: czwartek 26 mar 2009, 21:40
Lokalizacja: Bydgoszcz/W-wa

Post autor: Volt »

4. miejsce (jeszcze się na nagrody załapałem :P) na zawodach robotów minisumo w Bydgoszczy. 67 drużyn było, prawie 10h tam spędziliśmy :-|
Za miesiąc (28 maja) kolejne zawody, w Gdańsku - http://www.skalp.pg.gda.pl/ttr/
Midi custom @ XM-L :: RC-G2 @ 15880 1/2/3 AA :: UF C3 @własny driver :: Tank007 E06 :: UF A10 :: UF C1 :: Solarforce Skyline 2 @ 4xAMC :: Skyline 1 :: XTAR A01
oskar
Posty: 425
Rejestracja: sobota 13 lut 2010, 23:49
Lokalizacja: Polska

Post autor: oskar »

Cześć wam wszystkim, wreszcie wyszedłem po raz drugi ze szpitala i sie z tego powodu bardzo ciesze, tym razem coś związanego z uwiężniętą przepukliną udową stanem ropienia i zgorzelem, wszystko mnie boli choć chyba wracam do zdrowia, poruszam się coraz lepiej choć wciąż spuchnięty jestem, we wtorek chyba pojade na zdjęcie szwów to lekarz dokładnie oceni czy jeszcze mam coś brać na ten stan zapalny czy nie w chywili obecnej biore zastrzyki przeciwzakrzepowe i refastin(ketonal). Ciesze sie że święta mogłem leżeć w domu aczkolwiek stan mojego zdrowia spowodował kolejne zaległości w życiu i ogólnie wszędzie.
Pozdrawiam was wszystkich no i uważajcie jutro na bandytów z 25 litrowymi wiadrami wody.
Awatar użytkownika
dodo
Posty: 220
Rejestracja: czwartek 14 lut 2008, 16:36
Lokalizacja: USTROŃ

Post autor: dodo »

Operacja lutowania diod do podłoża zakończona sukcesem .
Obrazek
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
clorox
Posty: 230
Rejestracja: wtorek 03 lis 2009, 19:10
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: clorox »

Wygląda na to, że po tygodniu moja rodzina pożegnała w końcu atak rotawirusa. Przemieliło wszystkich po kolei. Nikomu nie życzę, grypa to przy tym małe .......
Ostatnio zmieniony sobota 30 kwie 2011, 08:53 przez clorox, łącznie zmieniany 1 raz.
clorox
Awatar użytkownika
Nightmare
Posty: 1263
Rejestracja: sobota 26 lut 2011, 00:14
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: Nightmare »

Odwiedził mnie listonosz :) paczki z HK doszły z CP(czekam na lutownicę :) ) nadal nic nie wiem :(
ale zawsze coś cieszy przed weekendem
Obrazek
MPP-1 / Skyline I / L2P T6 / LL P7 / RC-39@XR-E R2 1.05A / C2 HA-III@T6 2.8A / Niwalker NWK600N1/ UF WF-501B / Balder SE-2@U3 3.04A / Shadov TC500 / SF M9
Awatar użytkownika
Pyra
Site Admin
Posty: 8527
Rejestracja: niedziela 02 sie 2009, 20:35
Lokalizacja: Gądki

Post autor: Pyra »

Widzę, że się zbroisz ;)
Izali miecz godniejszy niżli topór w boju?
Piszmy po polsku, wszak jesteśmy Polakami.
Awatar użytkownika
Nightmare
Posty: 1263
Rejestracja: sobota 26 lut 2011, 00:14
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: Nightmare »

Pyra pisze:Widzę, że się zbroisz ;)
Zaraziliście mnie i to mocno :) teraz się zastanawiam na JETBeam RRT-2 R5
MPP-1 / Skyline I / L2P T6 / LL P7 / RC-39@XR-E R2 1.05A / C2 HA-III@T6 2.8A / Niwalker NWK600N1/ UF WF-501B / Balder SE-2@U3 3.04A / Shadov TC500 / SF M9
Awatar użytkownika
Pyra
Site Admin
Posty: 8527
Rejestracja: niedziela 02 sie 2009, 20:35
Lokalizacja: Gądki

Post autor: Pyra »

XiJaro pisze:teraz się zastanawiam na JETBeam RRT-2 R5
Zacne światełko, nie powiem... :mrgreen:
Izali miecz godniejszy niżli topór w boju?
Piszmy po polsku, wszak jesteśmy Polakami.
Komarek34
Posty: 456
Rejestracja: czwartek 26 sie 2010, 23:30
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Komarek34 »

Dobre noże z Chin to Sanrenmu i Ganzo. Przetestowane,sprawdzone.Polecam
Spory wybór mają na Focalu i tutaj http://www.exduct.com/ ;)
Pozdrawiam
Zablokowany