Banggood

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
Awatar użytkownika
Manekinen
Posty: 2443
Rejestracja: środa 28 sty 2009, 15:18
Lokalizacja: Kętrzyn
Kontakt:

Post autor: Manekinen »

No i są te dodatkowe punkty za zdjęcie 10, za recenzje 10, za film 40. Mnożone x2 jeśli jesteśmy pierwszą osobą która je dodaje. Wpadły mi teraz 3 takie zakupy, to będzie raptem 180 dodatkowych punktów, nie wiem czy to dużo. A film też ciężko nagrać do każdego przedmiotu, np do jakiejś diody. 1,5 minuty filmu o świecącej diodzie? Na razie dodałem 1 film (specjalnie na innym koncie YT żeby nie zaśmiecać swojego dennymi reklamami, zobaczcie jakie wytyczne są dla filmów) i czekam aż przejdzie, ale chyba wolne w weekend mają, bo komentarzy też jeszcze nie zaakceptowali. A pisałem obiektywnie, tzn o zaletach ale i o wadach, z tego co widzę to przepuszczają nawet te nieprzychylne, o ile jest to napisane z głową.

..aha no tak jak ja liczę, punktów będzie 360 jeśli wykorzystam wszystkie rodzaje "recenzji", bo 3 zakupy ale liczone podwójnie bo jestem pierwszy. Byłoby więcej i pewnie dobił bym do tych 599 gdyby nie usunęli TANKA ze sklepu, bo teraz nie da się nic napisać.

[ Dodano: 10 Listopad 2014, 15:15 ]
Dzisiaj banggood mnie zaatakował, dostałem wszystko jednocześnie, w tym dwie nierejestrowane :shock:
Obrazek
Mikołaj
Posty: 42
Rejestracja: sobota 25 sty 2014, 21:10
Lokalizacja: Żywiec

Post autor: Mikołaj »

SKH 02 kupiona 28.10 przed północą, wysłana 02.11, dziś przed południem dotarła do mnie :) . A trackingu na stronie sklepu nadal nie podali...
Lampek
Posty: 375
Rejestracja: piątek 15 sty 2010, 23:38
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Lampek »

Manekinen pisze: dostałem wszystko jednocześnie, w tym dwie nierejestrowane
Rejestrowane, tylko bez trackingu.
Awatar użytkownika
piciex
Posty: 2232
Rejestracja: wtorek 16 wrz 2014, 15:41
Lokalizacja: Poznan

Post autor: piciex »

2014-11-14 20:43
WER Warszawa, Item arrived
2014-11-11 17:07
CAN, Poland-PL, navigation
2014-11-10 11:21
Guangzhou International, Poland-PL, general contracting of export letters issued, Departure from outward Office of Exchange
2014-11-10 09:15
Guangzhou International, Poland-PL, export turnkey fengkai split each other, Opening
2014-11-09 16:43
Guangzhou international mail operation Center, Poland-PL, receiving and sending receiving and sending, Collection

:mrgreen: Gdyby nie weekend to by rekord padł- 5 dni. :o
Awatar użytkownika
Pyra
Site Admin
Posty: 8527
Rejestracja: niedziela 02 sie 2009, 20:35
Lokalizacja: Gądki

Post autor: Pyra »

Witam
Do mnie wczoraj dotarło zamówienie z 4.11.2014r. Kupiłem 3 sztuki sterownika TB6560 3A CNC . Sterowniki przyszły zapakowane jedynie w kawałek cienkiej gąbki poliuretanowej i worek.
Niestety, wszystkie trzy są w różnym stopniu uszkodzone, co ciekawe, nawet egzemplarz sfotografowany na stronie (pierwsza fotka) ma rozwalony przełącznik prądu, choć w tekście nie znalazłem nic o tym, że elementy są niepełnosprawne. jeden egzemplarz ma ułamany suwak przełącznika (akurat to nie stanowi problemu) drugi ma urwany kondensator po stronie zasilania, trzeci ma oberwany kondensator po stronie 5V, oraz całkowicie zniszczony jeden z przełączników prądu.
Pierwszą sztukę sterownika, zakupiłem 15.09.2014, i wtedy płytka była zapakowana w kartonik, i przyszła nienaruszona.

Pozdrawiam
Izali miecz godniejszy niżli topór w boju?
Piszmy po polsku, wszak jesteśmy Polakami.
Awatar użytkownika
piciex
Posty: 2232
Rejestracja: wtorek 16 wrz 2014, 15:41
Lokalizacja: Poznan

Post autor: piciex »

Ja właśnie zakończyłem z nimi prostą procedurę reklamacyjną. Wymiana kilku sympatycznych maili i ostatecznie kasa zwrócona na konto PayPal. Żadnych problemów, wszystko bezboleśnie i bez potrzeby zakładania sporu na PayPalu.
Awatar użytkownika
smokuxx1987
Posty: 2113
Rejestracja: środa 16 maja 2012, 19:04
Lokalizacja: Krosno

Post autor: smokuxx1987 »

Banggood kiepsko pakuje paczki, jak zamawiam latarki to zawsze kartoniki są pogniecione, a paczka wygląda jak by ktoś sobie z niej zrobił piłke do kopania a później spowrotem rozwinął.
Awatar użytkownika
Pyra
Site Admin
Posty: 8527
Rejestracja: niedziela 02 sie 2009, 20:35
Lokalizacja: Gądki

Post autor: Pyra »

Witam
Właśnie wysłałem maila z załącznikami.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Poprzednia przesyłka, była spakowana poprawnie, sterownik był w kartoniku i nic mu się nie stało.
Co ciekawe na stronie produktu jest zdjęcie na którym również widać uszkodzony jeden z wyłączników (pierwsza fotka), więc może to już producent przesyła wadliwe sztuki.
TB6560...

Pozdrawiam
Izali miecz godniejszy niżli topór w boju?
Piszmy po polsku, wszak jesteśmy Polakami.
Awatar użytkownika
krzycho_
Posty: 2187
Rejestracja: piątek 08 maja 2009, 18:40
Lokalizacja: Poznań

Post autor: krzycho_ »

Nawet radiator pogięty ? To rzeczywiście paka nie miała lekko :|
elektroda.pl
Awatar użytkownika
Manekinen
Posty: 2443
Rejestracja: środa 28 sty 2009, 15:18
Lokalizacja: Kętrzyn
Kontakt:

Post autor: Manekinen »

Uszkodzenia w sumie do naprawienia w 15 minut, ale jak by nie patrzył wszystkie trzy sztuki niesprawne.

Ja od nich raz zamawiałem quadrocopter, paczka zgnieciona jak by ktoś na nią usiadł, na szczęście sprzęt był cały i zdrowy. Po prostu owinęli fabryczny cienki kartonik tą swoją białą gąbką a potem taśmą, nie wzmocnili tego. Ale chyba koszta poniesione przy bezpieczniejszym pakowaniu są większe jak koszta ewentualnych reklamacji, bo by chyba się już nauczyli :)
arsene-lipun
Posty: 13
Rejestracja: środa 29 paź 2014, 11:04
Lokalizacja: WLP

Post autor: arsene-lipun »

A mnie już zaczyna banggood pomału denerwować. Trzy zamówienia, pięć przesyłek. Dotarły dwie z jednego zamówienia. Zamówienie z 2014-10-08 przyszło jakieś dwa tygodnie temu, w odstępie jednodniowym. Zamówienie z 2014-10-29 nie wiadomo gdzie, bo to pierdoły bez trackingu. Ale latarka z 2014-10-06 nadal tkwi w trójkacie bermudzkim pt. Urumchi

1 Collection 2014-10-11 11:26 Tianshan, Urumqi, Xinjiang(83009903) Tianshan, Urumqi, Xinjiang(83009903)
2 Opening 2014-10-16 11:15 乌鲁木齐国际 Tianshan, Urumqi, Xinjiang(83004400)
3 Departure from outward office of exchange 2014-10-16 14:43 乌鲁木齐国际 Tianshan, Urumqi, Xinjiang(83004400)

Dziś poszedł spór via PayPal.

Ciemność. Ciemność widzę :zly:
Awatar użytkownika
tOmki
Posty: 965
Rejestracja: niedziela 09 mar 2008, 02:20
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: tOmki »

Mi ostatnio tracking pokazał się po ponad miesiącu jak już paczka była na poczcie w Polsce.
Awatar użytkownika
rafalzaq
Posty: 588
Rejestracja: piątek 28 lut 2014, 19:33
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: rafalzaq »

Kupiłem takie najtańsze diody 10 W i paczka jest już w Warszawie. Po sześciu dniach od pojawienia się w trackingu.
ptja
Posty: 2413
Rejestracja: poniedziałek 31 gru 2012, 12:44
Lokalizacja: Łódź

Post autor: ptja »

U mnie dziś info:

The item (i dwa SKU z opisem) in your order is out of stock at the moment. And it is expected to be back in stock on 27th November .
Could you please wait another few days? Or would you like to change it to other same value items? Also, we can split the order ,send out the available items first ,then send out the rest at a later date.


ale plus za to, że piszą...
--
pozdrawiam,
Jarek Andrzejewski
Awatar użytkownika
piciex
Posty: 2232
Rejestracja: wtorek 16 wrz 2014, 15:41
Lokalizacja: Poznan

Post autor: piciex »

:o To poważny krok na przód, że sami z siebie napisali. Mi taką informację od nich udało się dosłownie wycisnąć drążąc temat na ich czacie.
ODPOWIEDZ