Co sobie ostatnio kupiliście?

....nie pasujące gdzie indziej...
Awatar użytkownika
Calineczka
Posty: 7578
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 20:19
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Calineczka »

Fluxor pisze:Ostatni zakup to TrustFire 3xCree 600LM
...a jakaś recka, choćby prosta, będzie? ;-)
Awatar użytkownika
Fluxor
Posty: 2549
Rejestracja: wtorek 16 gru 2008, 12:17
Lokalizacja: Opole

Post autor: Fluxor »

Recenzja jest juz od tygodnia:
http://www.swiatelka.pl/viewtopic.php?t=1823

Jak wlacza mi spowrotem normalnego neta to dokoncze bo narazie ciagle mecze sie z predkoscia 46,6 Kb/s
http://specjalistycznyspecjalista.blogspot.com/
POST MOŻE ZAWIERAĆ LOKOWANIE PRODUKTU
Awatar użytkownika
Calineczka
Posty: 7578
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 20:19
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Calineczka »

Fakt, dzieki, nie zauwazylem, tzn. nie skojarzylem.Szkoda, ze ten modul wisi w powietrzu...bo juz mnie inetresowalo...
Awatar użytkownika
igi
Posty: 834
Rejestracja: środa 06 lut 2008, 08:01
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: igi »

Jak już wyskoczyliście z aparatami, to w piątek zakupiłem:

eos 30d + sigma 18-200 3.5-6.3 DC OS (może szału nie robi ale trafiłem mega okazję ;) +
canon 50 mm 1.8 mark II + karta pretec 8gb + dodatkowe aku + plecak na aparat PAQ TPA-02325 :). Teraz czekam aż sprzęty dojdą i zacznie się zabawa :D - wyniki działania sprzętu zaprezentuję zapewne w galerii :).
Awatar użytkownika
Dex-ter
Posty: 716
Rejestracja: piątek 11 sty 2008, 18:17
Lokalizacja: wracają Litwini?

Post autor: Dex-ter »

igi, 50mm f/1.8 - piękne szkiełko :D. Sigma 18-200 to bardzo fajny, udany i uniwersalny obiektyw - według mnie bardzo niedoceniany. No to widzę, że przybywa nam na forum "Maniaków z apatratami" :D.
zipek135
Posty: 34
Rejestracja: niedziela 25 sty 2009, 16:59
Lokalizacja: Polska :)

Post autor: zipek135 »

To będziesz mógł porobić zdjęcia na Żuławach :D czasami jest co ustrzelić ;).
Awatar użytkownika
igi
Posty: 834
Rejestracja: środa 06 lut 2008, 08:01
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: igi »

Jako że noże jakby trochę pasują do światełek to kupiłem sobie ostatnio COLD STEEL KUDU, na woła roboczego ;).
http://www.allegro.pl/item665067846_col ... older.html

Wszedłem na forum knives.pl tylko na tyle ile było trzeba żeby zobaczyć co da się kupić najtaniej żeby działało i żeby nie było mi szkoda używać ;).
Na dłużej nie wchodzę bo boję się że się wciągnę w nowe hobby :razz: :mrgreen:

Potrzebowałem czegoś co się nada na biwaki, do "ostrzenia patyków", krojenia chleba itp, bo mój victorinox mechanic ma do tego za małe ostrze.
Kudu jest do tego idealny - długa klinga, dobra blokada i przede wszystkim tani :).
Awatar użytkownika
Dex-ter
Posty: 716
Rejestracja: piątek 11 sty 2008, 18:17
Lokalizacja: wracają Litwini?

Post autor: Dex-ter »

igi pisze:Jako że noże jakby trochę pasują do światełek to kupiłem sobie ostatnio COLD STEEL KUDU, na woła roboczego ;).
http://www.allegro.pl/item665067846_col ... older.html

Wszedłem na forum knives.pl tylko na tyle ile było trzeba żeby zobaczyć co da się kupić najtaniej żeby działało i żeby nie było mi szkoda używać ;).
Na dłużej nie wchodzę bo boję się że się wciągnę w nowe hobby :razz: :mrgreen:

Potrzebowałem czegoś co się nada na biwaki, do "ostrzenia patyków", krojenia chleba itp, bo mój victorinox mechanic ma do tego za małe ostrze.
Kudu jest do tego idealny - długa klinga, dobra blokada i przede wszystkim tani :).
I na Knives.pl Ci taki tani nóż polecili? Na nożach się nie znam, ale kiedyś kupując Vicki i radząc się na K.pl powiedziano mi, że noży - taki typ jak kupiłeś - za mniej niż 100zł nie warto kupować. Dobrze wiedzieć o tej kosie ;).
Awatar użytkownika
igi
Posty: 834
Rejestracja: środa 06 lut 2008, 08:01
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: igi »

Nie polecali, sam wyszarpałem tą wiedzę z odmętów forum ;).
http://www.knives.pl/forum/index.php/to ... ,kudu.html
Awatar użytkownika
Dex-ter
Posty: 716
Rejestracja: piątek 11 sty 2008, 18:17
Lokalizacja: wracają Litwini?

Post autor: Dex-ter »

igi, niezłe cyrki z tymi nożami są, widzę :). A to problemowa blokada, a to "O" zamiast "D" :D.
Awatar użytkownika
igi
Posty: 834
Rejestracja: środa 06 lut 2008, 08:01
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: igi »

Niestety nie ma blokad doskonałych, a ta z kudu i tak jest bdb :). Generalnie za tą cenę nożyk nie do pobicia, a potrzebowałem czegoś czego nie będzie mi szkoda jak zniszczę :)
Awatar użytkownika
Dex-ter
Posty: 716
Rejestracja: piątek 11 sty 2008, 18:17
Lokalizacja: wracają Litwini?

Post autor: Dex-ter »

igi, nie no jasne, ja rozumiem - sam pewnie bym się na niego skusił, ale posiadam już tego typu kosiarkę + kilka Vicków :).
Awatar użytkownika
igi
Posty: 834
Rejestracja: środa 06 lut 2008, 08:01
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: igi »

No ja się właśnie tego boję , że jak zacznę czytać to moja kolekcja też się powiększy ;).
Awatar użytkownika
Dex-ter
Posty: 716
Rejestracja: piątek 11 sty 2008, 18:17
Lokalizacja: wracają Litwini?

Post autor: Dex-ter »

igi, ze mną było dokładnie tak samo - i na tym forum i na knives.pl :D. Ale wiesz, takiego sprzętu jak noże, czy latarki nigdy za wiele.
Awatar użytkownika
Pikom
Site Admin
Posty: 2912
Rejestracja: sobota 27 wrz 2008, 20:31
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Pikom »

Oj, Panowie, rozumiem Was doskonale... Też nieco wsiąkłem jak poczytałem o dobrej jakości nożach. To się skończyło zakupami, pierwszy był Ka-Bar Dozer, potem V-tech, a potem juz nic nie mówię... Ale zamiast inwestować w drogie noże wolę kupić porządną ostrzałkę - połowa sukcesu, nawet przy średnich nożach, to dobre ostrzenie. Właśnie znalazłem w okolicach Trójmiasta fajną hurtownie gdzie maja niedrogie noże firmy Frost / Mora (Szwedzkie).
Pozdr.
Pikom
Zablokowany