Banggood

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
Awatar użytkownika
endrju1
Posty: 992
Rejestracja: niedziela 29 lis 2015, 17:49
Lokalizacja: Lubartów

Post autor: endrju1 »

Po 1,5 miesiąca ogniwa i powerbank z banggood nie dotarły do mnie, po założeniu sporu przez paypal banggood w kilka godzin zwrócił gotówkę.
michalqqr
Posty: 65
Rejestracja: niedziela 31 mar 2013, 16:23
Lokalizacja: OP

Post autor: michalqqr »

endrju1 pisze:Po 1,5 miesiąca ogniwa i powerbank z banggood nie dotarły do mnie, po założeniu sporu przez paypal banggood w kilka godzin zwrócił gotówkę.
Ja założyłem spór i zwodzą, nie pali mi się aż tak, nie długo zmienię w roszczenie.
Awatar użytkownika
endrju1
Posty: 992
Rejestracja: niedziela 29 lis 2015, 17:49
Lokalizacja: Lubartów

Post autor: endrju1 »

Ja przy zakładaniu sporu wyjaśniłem, że od danego czasu paczka do mnie nie dotarła, zaś ja czytałem o problemach z wysyłkami akumulatorów więc zapewne paczka wcale nie dotrze. wczoraj w nocy spór założony, dziś zamknięty z wypłatą gotówki.
Victor
Posty: 26
Rejestracja: sobota 19 gru 2015, 21:07
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Victor »

Nie wiecie jak to jest z wysyłką tabletów, telefonów które posiadają akumulatory?
Czy z nimi też jest problem.
Kilka dni temu zakupiłem tablet i się teraz zastanawiam czy nie zrezygnować, przesyłka jeszcze nie wysłana. Zakup z Gearbest.
Awatar użytkownika
endrju1
Posty: 992
Rejestracja: niedziela 29 lis 2015, 17:49
Lokalizacja: Lubartów

Post autor: endrju1 »

Gearbest z moim akumulatorem sobie poradził, to pewnie wysyłają, Z tego co czytałem, to urządzenia zawierające akumulatory wysyłane są normalnie, problem dotyczy tylko samych aku luzem.
michalqqr
Posty: 65
Rejestracja: niedziela 31 mar 2013, 16:23
Lokalizacja: OP

Post autor: michalqqr »

endrju1, u mnie dziś gearbest zrobił zwrot za powerbank, więc z tymi wysyłkami różnie bywa. Zwrot przez paypal przy obecnym kursie się w ogóle nie opłaca :/ na 60zł, 7,5zł w plecy.
Rafaell
Posty: 22
Rejestracja: środa 02 gru 2015, 00:49
Lokalizacja: ----------

Post autor: Rafaell »

Banggood od dzisiaj wysyła baterie itp.
Awatar użytkownika
maba
Posty: 547
Rejestracja: niedziela 28 gru 2008, 02:28
Lokalizacja: PDK

Post autor: maba »

Nitecore Tube zamówione na początku miesiąca stanęły na statusie "Warning message", dziś BG napisał:
We are sorry to inform you that we cannot procee with the shipment of your order due to some limitations and new rules regarding the transportation of battery products.
The Customs Authorities are performing strict controls on this kind of products and there is momentarily no shipping method that makes an exception.
Unfortunately your order has been returned by customs, we need to cancel your order and automatically refund the amount of money that you paid.
We apologize for all the inconveniences caused from this situation.
A żeby było zabawniej, to druga identyczna przesyłka zamówiona równocześnie dziś dotarła do Warszawy :mrgreen:
dalu
Posty: 91
Rejestracja: środa 25 cze 2014, 19:41
Lokalizacja: kielce

Post autor: dalu »

u mnie też miałem ten komunikat, ale "szwedzi" wczoraj puścili jednak dalej przesyłkę.

maba pisze:Nitecore Tube zamówione na początku miesiąca stanęły na statusie "Warning message", dziś BG napisał:
We are sorry to inform you that we cannot procee with the shipment of your order due to some limitations and new rules regarding the transportation of battery products.
The Customs Authorities are performing strict controls on this kind of products and there is momentarily no shipping method that makes an exception.
Unfortunately your order has been returned by customs, we need to cancel your order and automatically refund the amount of money that you paid.
We apologize for all the inconveniences caused from this situation.
A żeby było zabawniej, to druga identyczna przesyłka zamówiona równocześnie dziś dotarła do Warszawy :mrgreen:
aslpg
Posty: 79
Rejestracja: piątek 24 sty 2014, 21:08
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: aslpg »

Prawie jak bajce. Zamówiłem 1 marca akumulatorki BASEN 26650 wysokoprądowe
http://www.banggood.com/1pcs-Basen-BS26 ... 38121.html
a po paru dniach dostałem info, że nie wyślą i mam zwrot kasy. Dwa tygodnie później powtórzyłem zamówienie i dzisiaj na poczcie odebrałem (przyszły jako zwykły list chociaż opłaciłem tracking) pięknie zapakowane w fabryczne pudełeczka 2 szt.
Koszt ~ 30 zł/szt. z kuponem zakupu grupowego z BLF.
No to się rozpędziłem i dzisiaj zamówiłem Samsungi INR18650-30Q z "wystającym plusem"
http://www.banggood.com/1PCS-Samsung-IN ... 31818.html .
Wyszły ~ 20 zł/szt. ze śledzeniem przesyłki.
aslpg
Posty: 79
Rejestracja: piątek 24 sty 2014, 21:08
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: aslpg »

Dzisiaj info, że już wysłane szwedzką pocztą z numerem do śledzenia. Chyba, że to żart na 1-go kwietnia!
zieloczek100
Posty: 491
Rejestracja: wtorek 02 gru 2014, 11:24
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: zieloczek100 »

aslpg, Sprawdzałeś jaką faktyczną pojemność mają te 26650?
aslpg
Posty: 79
Rejestracja: piątek 24 sty 2014, 21:08
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: aslpg »

Jutro zmierzę OPUS-em i napiszę.
Lampek
Posty: 375
Rejestracja: piątek 15 sty 2010, 23:38
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Lampek »

Victor pisze:Nie wiecie jak to jest z wysyłką tabletów,.
Do mnie przyszedł węgierską pocztą w dość dobrym czasie.
aslpg
Posty: 79
Rejestracja: piątek 24 sty 2014, 21:08
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: aslpg »

zieloczek100 pisze:aslpg, Sprawdzałeś jaką faktyczną pojemność mają te 26650?
W takich pudełeczkach przyjechały:

Obrazek
http://www.swiatelka.pl/upload_img/obra ... 5e4970.jpg

Ładowane prądem 1.5 A i rozładowywane 1.0 A:

Obrazek
Obrazek

Ładowarka na 100% sprawna (przy okazji sprawdzę jeszcze raz). Na forum BLF niektórzy narzekali, że pojemność mniejsza od deklarowanej!
ODPOWIEDZ