Banggood

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
kielo
Posty: 14
Rejestracja: środa 16 wrz 2015, 14:33
Lokalizacja: Lublin

Post autor: kielo »

Panowie czy ktoś z Was ostatnio zamawiał coś z Banggood, moja paczka utknęła gdzieś w czasoprzestrzeni, wysłałem pierwszego maila że od dłuższego czasu wisi ze stanem acceptance to za chwile pojawiła się ze stanem Processed Through Sort Facility i znowu zastój. Następny mail z zapytaniem i na stronie Direct Link pojawia się Order departed on flight from origin (03.03) ale na stronie Flytexpress nic się nie zmieniło. zamówienie złożone 8 luty, rozumiem że mieli święta, ale wysyłka dopiero 27 lutego po moim mailu. Pierwszy raz mi się zdarzyło że tak się wszystko ciągnie.
Czy jest taka możliwość że przesyłka pojawia się w trakingu a fizycznie jest nie wysłana?
Wierzyć w to co pokazują strony z trackingiem?
Ostatnio zmieniony niedziela 13 mar 2016, 20:21 przez kielo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Manekinen
Posty: 2443
Rejestracja: środa 28 sty 2009, 15:18
Lokalizacja: Kętrzyn
Kontakt:

Post autor: Manekinen »

Musisz być bardziej stanowczy w tym mailu, postrasz że spór założysz to szybko wyślą kolejną :)
kielo
Posty: 14
Rejestracja: środa 16 wrz 2015, 14:33
Lokalizacja: Lublin

Post autor: kielo »

Myślisz że nie wysłali paczki?
Awatar użytkownika
Manekinen
Posty: 2443
Rejestracja: środa 28 sty 2009, 15:18
Lokalizacja: Kętrzyn
Kontakt:

Post autor: Manekinen »

Nawet jak wysłali to ewidentnie coś złego się z nią dzieje. Jeśli to coś niedrogiego to powinni wysłać ponownie, wtedy pewnie nowa paczka dojdzie szybciej niż ta pierwsza. W moim przypadku sami z siebie sprawdzili że tracking na jednej z paczek w ogóle nie działa, sami do mnie napisali o co chodzi i że chcą wysłać kolejną paczkę z tą samą zawartością. Lekko się zdziwiłem, no ale ok, niech wysyłają jak sami proponują. Pomylili SKU produktu już w mailu, i zamiast czegoś wartego 3$ wysłali mi coś warte 70$, mimo tego że próbowałem im to wytłumaczyć, bo mają takie podejście do klienta że staram się być z nimi uczciwy. Paczki doszły wszystkie, również ta z niedziałającym trackingiem.
kielo
Posty: 14
Rejestracja: środa 16 wrz 2015, 14:33
Lokalizacja: Lublin

Post autor: kielo »

Paczka niby wysłana 27.02 więc poczekam te 25 dni w ciągu których paczka ma dotrzeć do mnie. W paczce niestety były telefony więc nie sądzę żeby byli skłonni tak od razu wysłać kolejne.
Zawsze zostaje PayPal gdyby nie dotarły.
Awatar użytkownika
piciex
Posty: 2232
Rejestracja: wtorek 16 wrz 2014, 15:41
Lokalizacja: Poznan

Post autor: piciex »

Convoy L2 z magazynu EU jest w tej samej cenie co w CN.
swimfan
Posty: 128
Rejestracja: wtorek 13 lis 2012, 15:00
Lokalizacja: Wawa

Post autor: swimfan »

Ich polityka nie zna granic czasami rzeczy z magazynów za wschodu są w tej samej cenie co z magazynów EU. Inna rzeczą jest to, że czas dostarczenia z obydwu magazynów są zbliżone (chociaż ostatnio na WER leżą dłużej niż lecą ze wschodu :?: ).

Zauważyłem, że w przeglądarce Chrome doszły dodatkowe opcje, których nie ma w Firefox np. możliwość śledzenia tracking info przez dodatkową usługę(nie mówię o http://www.17track.net/- opcja dostępna raczej w najnowszych wersjach Chrom, chyba że to był jakiś błąd na stronie i wyświetlało się co widzi customer :mrgreen: ).
michal1
Posty: 2524
Rejestracja: sobota 22 lis 2014, 17:08
Lokalizacja: Lublin

Post autor: michal1 »

Link do "automatu" do dodawania jajek wygasł...
Jak sprawnie zdobyć punkty?
olsenik
Posty: 4
Rejestracja: środa 02 sty 2013, 16:02
Lokalizacja: Gryfino

Post autor: olsenik »

michal1 pisze:Link do "automatu" do dodawania jajek wygasł...
Jak sprawnie zdobyć punkty?
Nie wygasł tylko uległ uaktualnieniu
Wybierz z lewego menu "automat na dzień 15.03" albo tu:
https://kruprz.wordpress.com/2016/03/11 ... 8-03-2016/
michal1
Posty: 2524
Rejestracja: sobota 22 lis 2014, 17:08
Lokalizacja: Lublin

Post autor: michal1 »

olsenik, dzięki ;)
Awatar użytkownika
salomon
Posty: 124
Rejestracja: sobota 13 gru 2014, 19:10
Lokalizacja: Poznań

Post autor: salomon »

Zamówione jakiś czas temu akumulatory dziś zostały cofnięte :/
Sibit
Posty: 66
Rejestracja: niedziela 01 gru 2013, 16:37
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle

Post autor: Sibit »

"Mirki" z wykopu znaleźli buga w loterii przez którego można nabijać punkty w nieskończoność :-) http://www.wykop.pl/tag/banggood/
hoka
Posty: 733
Rejestracja: piątek 15 lis 2013, 01:39
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: hoka »

salomon pisze:Zamówione jakiś czas temu akumulatory dziś zostały cofnięte :/
które? 4 sztuki panasów?
max4max
Posty: 1398
Rejestracja: wtorek 14 sie 2012, 07:56
Lokalizacja: że znowu

Post autor: max4max »

A były w dobrej cenie na banggood?
hoka
Posty: 733
Rejestracja: piątek 15 lis 2013, 01:39
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: hoka »

były w dobrej cenie za 68.43 PLN i trwało to kilka dni, potem była jeszcze 1 dniowa super akcja na everbuying gdzie były 2x taniej :-)

mowa oczywiście o:
4PCS NCR 18650B 3.7V 3400mAh Protected
ODPOWIEDZ