Poczta w HongKongu

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
Sush!
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 10 lip 2012, 22:37
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sush! »

Witam. Mam Pytanko. może mi ktoś powiedzieć WTF bo powiem szczerze ze 1 raz mam do czynienia z CHINAMI...
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Z Góry Dzięki:]
damianpsp
Posty: 4
Rejestracja: czwartek 13 wrz 2012, 10:54
Lokalizacja: Polska

Post autor: damianpsp »

chciałem trochę odświeżyć to forum, odpiszcie na poprzednią wiadomość i na moją:)

Otóż zamówiłem sobie tablet z Chin, wysyłka była niby 28 sierpnia. 1 września status zmienił się na identyczny jak u góry, a dzisiaj już 13 a u mnie paczki nadal nie ma a w śledzeniu PP "brak przesyłki o tym identyfikatorze"(czy jakoś tak :smile: ).

hmm, zastanawiam się już czy to w w ogóle dotrze do mnie..
Ostatnio zmieniony czwartek 13 wrz 2012, 12:18 przez damianpsp, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
krzycho_
Posty: 2187
Rejestracja: piątek 08 maja 2009, 18:40
Lokalizacja: Poznań

Post autor: krzycho_ »

damianpsp czyli paczka idzie w Twoją stronę . Dopiero 14 dzień także nie martw się , jak do 30dni nie dotrze to wtedy można myśleć.

Zależnie od wartość zakupu możesz otrzymać też informację z urzędu celnego.
elektroda.pl
kodi
Posty: 482
Rejestracja: piątek 07 gru 2007, 16:42

Post autor: kodi »

damianpsp Opis tego statusu znaczy, że paczka została odprawiona przez urząd pocztowy i czeka na posortowanie i miejsce w samolocie. W zależności od pory roku i pogody ten to może zająć 5-30 dni, z reguły ok 2 tygodni.
damianpsp
Posty: 4
Rejestracja: czwartek 13 wrz 2012, 10:54
Lokalizacja: Polska

Post autor: damianpsp »

Dobrze dziękuję za informacje:)

1. A jest taka możliwość, że po prostu paczka jest już w Polsce tylko jeszcze jej nie ruszali?
2. Może być tak, że po prostu ona do mnie przyjdzie a status na PP się nie pokaże?
3. Czy status na tej stronie śledzenia w Chinach zmieni się jeszcze?

Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony czwartek 13 wrz 2012, 12:19 przez damianpsp, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
pier
Posty: 1467
Rejestracja: poniedziałek 21 lut 2011, 09:02
Lokalizacja: Biłgoraj-Sól

Post autor: pier »

Z doświadczenia wiem że wszystkie z tych trzech punktów są możliwe.
damianpsp
Posty: 4
Rejestracja: czwartek 13 wrz 2012, 10:54
Lokalizacja: Polska

Post autor: damianpsp »

ok, dziękuję, więc pozostaje mi czekać, nie wiedziałem, że to tak długo będzie trwało bo słyszałem o przypadkach, że w 8 dni przychodziły od wysłania. U mnie od wysłania jest 16 dni i cisza..
Awatar użytkownika
piciex
Posty: 2232
Rejestracja: wtorek 16 wrz 2014, 15:41
Lokalizacja: Poznan

Post autor: piciex »

Na czwartej stronie tego wątku jest fajna rozpiska kodów z nr trackingu, ale nie zawiera ona tego co właśnie dostałem z Banggooda czyli "RD". Ma ktoś pojęcie co to? Kosztowało mnie to 5zl więc jestem ciekaw. :mrgreen:
michal1
Posty: 2524
Rejestracja: sobota 22 lis 2014, 17:08
Lokalizacja: Lublin

Post autor: michal1 »

Ja mam RU :idea:
ODPOWIEDZ