Podziel się swoją radością

....nie pasujące gdzie indziej...
Awatar użytkownika
Pikom
Site Admin
Posty: 2912
Rejestracja: sobota 27 wrz 2008, 20:31
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Pikom »

Mniam... gratki ;)
Pozdr.
Pikom
Awatar użytkownika
mihas
Posty: 145
Rejestracja: środa 27 sty 2010, 00:14
Lokalizacja: Mińsk Maz.

Post autor: mihas »

Udało mi się naprawić kupiony okazyjnie odtwarzacz Sony NW-HD3. Trzeba było przywrócić sprawność przedniego panelu z przyciskami nawigacyjnymi - taśma ze ścieżkami była oderwana od płyty głównej. Sam nie wiem jak udało mi się to polutować, ale ważne że już wszystko działa :)
Awatar użytkownika
krzycho_
Posty: 2187
Rejestracja: piątek 08 maja 2009, 18:40
Lokalizacja: Poznań

Post autor: krzycho_ »

mihas, to ten fajny klasyk :) Kiedyś marzenie , teraz w dobie playerów za 40zeta już takie zabawki nie cieszą .
elektroda.pl
Awatar użytkownika
mihas
Posty: 145
Rejestracja: środa 27 sty 2010, 00:14
Lokalizacja: Mińsk Maz.

Post autor: mihas »

A mnie to cieszy :mrgreen:. Ze wszystkim już tak mam, że wolę starszą technologię, za to z wyższej półki, nawet jeśli wymaga przeróbek. Póki co nie da się zrobić porównywalnego sprzętu za 50zł pod względem jakości wykonania i funkcji. Jakieś 2 lata temu z ciekawości kupiłem przenośny MiniDisc Sony MZ-N1 i od tamtej pory nie robią na mnie wrażenia obecne "mp3-samograje". Niesamowita ergonomia, lekka, chociaż metalowa obudowa, pełen zestaw wejść i wyjść do nagrywania w wysokiej jakości, sam pilot na kablu słuchawkowym był już skomplikowanym urządzeniem, a do tego jeszcze stacja dokująca i inne akcesoria w zestawie - stąd ówczesne kosmiczne ceny. Dziś już nie robi się tak zaawansowanych walkmanów. Taki sprzęt można kupić w cenie średnio-dobrej mp3-ki, więc co kto lubi. Wszyscy słuchają muzyki z telefonu, a ja wolę porządnego walkmana. Po prostu podczas używania czuć, że ten sprzęt jest do tego stworzony i przemyślany w najmniejszych szczegółach. Jeszcze niedawno nosiłem ten minidisc N1 do posłuchania na co dzień w pociągu i nie zapomnę spojrzeń ludzi kiedy "zmieniałem dyskietkę" :shock: :mrgreen: .
Awatar użytkownika
cudny
Posty: 505
Rejestracja: czwartek 25 sie 2011, 16:13
Lokalizacja: Zagórze/Kraków

Post autor: cudny »

Ze wszystkim już tak mam, że wolę starszą technologię, za to z wyższej półki, nawet jeśli wymaga przeróbek.
Mam tak samo :)

I popieram całą Twoją wypowiedź.
Solarforce L2 XM-L 8xAMC
Awatar użytkownika
krzycho_
Posty: 2187
Rejestracja: piątek 08 maja 2009, 18:40
Lokalizacja: Poznań

Post autor: krzycho_ »

mihas miałem oczywiście na myśle że te zabawki od chinczynka za 40zeta nie cieszą tak jak kiedyś taki spzęt jak Twój .

Pamiętam pierwszego Walkmana z "mięką mechaniką" kosztował mnie 800zł ale był bajer , pilot ,Megabass itp :)
elektroda.pl
Awatar użytkownika
mihas
Posty: 145
Rejestracja: środa 27 sty 2010, 00:14
Lokalizacja: Mińsk Maz.

Post autor: mihas »

krzycho123 pisze:mihas miałem oczywiście na myśle że te zabawki od chinczynka za 40zeta nie cieszą tak jak kiedyś taki spzęt jak Twój .

Pamiętam pierwszego Walkmana z "mięką mechaniką" kosztował mnie 800zł ale był bajer , pilot ,Megabass itp :)
No tak, trochę źle to odczytałem i z moich pierwszych słów wyszło, ze cieszy mnie badziewie :szczerbaty: W każdym razie się zgadzamy, więc kończę ten offtop ;) .
Fobos1
Posty: 16
Rejestracja: sobota 19 maja 2012, 20:05
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fobos1 »

Maluszek ITP a3 ss znów działa :D Zawdzięczam to forumowemu specowi Pyra który naprawił jego pogruchotane wnętrzności. Wielkie dzięki :)
Awatar użytkownika
bulwa11
Posty: 305
Rejestracja: niedziela 04 wrz 2011, 00:43
Lokalizacja: Brzesko

Post autor: bulwa11 »

Zdałem poprawkę i tym samym mam zaliczony I rok studiów :)
Ostatnio zmieniony poniedziałek 10 wrz 2012, 19:28 przez bulwa11, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Solarforce L2 XM-L T5 4B mod Grega || X1 XM-L2 T6 3C mod Grega || 3x MH 150W @CDM-T 942 || MH HQI-BT 400W/D
Awatar użytkownika
Zbychur
Posty: 3677
Rejestracja: poniedziałek 19 gru 2011, 21:14
Lokalizacja: Drogomyśl

Post autor: Zbychur »

Bolid mojej żony przeszedł przegląd, więc nie będzie marudzić i mogę więcej czasu poświęcić na światełka.
neutrinus
Posty: 534
Rejestracja: piątek 09 wrz 2011, 16:16
Lokalizacja: wrocław
Kontakt:

Post autor: neutrinus »

Po trzech tygodniach rozgrzebanego roweru (i jeżdżenia do biura damką) znowu mam sprawny rower. Teraz toczy się znacznie lepiej :)

Jednocześnie raduję się tym że udało mi się po raz pierwszy samodzielnie wymienić cały osprzęt (linki, pancerze, hamulce, przerzutki, korba, support, koło, klamkomanetki) - może nie będę już musiał polegać na serwisie rowerowym (i będę sam miał z tego fun)!

Z umiejętności na liście todo zostało jeszcze zaplatanie koła..

A jak żona się cieszy z niezagraconego korytarza! :)
Awatar użytkownika
Pikom
Site Admin
Posty: 2912
Rejestracja: sobota 27 wrz 2008, 20:31
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Pikom »

neutrinus pisze:[...]A jak żona się cieszy z niezagraconego korytarza! :)
:mrgreen:
Pozdr.
Pikom
Awatar użytkownika
Pyra
Site Admin
Posty: 8527
Rejestracja: niedziela 02 sie 2009, 20:35
Lokalizacja: Gądki

Post autor: Pyra »

Witam
Znam to uczucie :twisted:
neutrinus pisze:Z umiejętności na liście todo zostało jeszcze zaplatanie koła..
To nie takie trudne, potrzebna systematyczność i cierpliwość. Najpierw ustawiasz bicie promieniowe potem osiowe.

Pozdrawiam
Izali miecz godniejszy niżli topór w boju?
Piszmy po polsku, wszak jesteśmy Polakami.
tery
Posty: 131
Rejestracja: niedziela 10 lip 2011, 10:58
Lokalizacja: wlkp

Post autor: tery »

Pyra pisze:Najpierw ustawiasz bicie promieniowe potem osiowe.
Czyli najpierw jajko patrząc z boku,później jajko patrząc z góry?
Awatar użytkownika
Pyra
Site Admin
Posty: 8527
Rejestracja: niedziela 02 sie 2009, 20:35
Lokalizacja: Gądki

Post autor: Pyra »

Witam
tery pisze: Czyli najpierw jajko patrząc z boku,później jajko patrząc z góry?
Tak jest, i nie ma co szaleć 0,2 0,3mm wystarczy.
Pozdrawiam
Izali miecz godniejszy niżli topór w boju?
Piszmy po polsku, wszak jesteśmy Polakami.
Zablokowany