Podziel się swoją radością

....nie pasujące gdzie indziej...
tnt_gt
Posty: 576
Rejestracja: sobota 06 mar 2010, 13:50
Lokalizacja: Piła

Post autor: tnt_gt »

Tomek210 pisze:
Akumulator kamerki skończył się na 23km z 26.
Fajnie wyszedł ten film. Mógłbyś wyłączyć głos i podłożyć jakąś muzę :)

Jakiej kamery używałeś do fillmowania?
GT Rulez ale teraz czas na CUBE
Awatar użytkownika
Calineczka
Posty: 7578
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 20:19
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Calineczka »

gratuluję Panowie :mrgreen:
tery
Posty: 131
Rejestracja: niedziela 10 lip 2011, 10:58
Lokalizacja: wlkp

Post autor: tery »

tnt_gt pisze:tery

Nie mam nadwagi, ważę ok. 80kg, ale w pewnym okresie (zwłaszcza po zimie) zauważyłem szybki przyrost tkanki tłuszczowej i znaczny wzrost wagi.
Od tamtego czasu wyeliminowałem całkowicie pieczywo białe, jemy tylko razowe.
Więcej się ruszam, ok. 1 godzina dziennie na rowerku - to naprawdę pomaga.
No i ograniczyłem słodycze. Nadal je jem, ale z reguły czekoladę gorzką i nie w takich ilościach jak wcześniej.

Poniżej szczegóły.
  • 1. Pieczywo razowe, ale prawdziwe a nie barwione karmelem
    2. Ogranicz słodyczy (nie dość, że zrzucisz parę kilo to i zęby na tym zyskają)
    3. Ogranicz mięsa (jak najmniej wieprzowiny, tylko drób (indyk) i wołowina)
    4. Jedz mniej (ale nie ograniczaj od razu o połowę tylko powoli, żeby organizm się nie zbuntował)
    5. Jedz więcej owoców i warzyw (teraz jest dobry okres, żeby to wdrożyć)
    6. Żadnych napojów słodzonych (pepsi, cola itp.) i żadnych soków
    7. Pij wodę, wystarczy do zaspokojenia pragnienia (kup sobie dzbanek z filtrami i filtruj kranówę, nie dość, że zdrowo to jeszcze taniej niż butelkowana)
    8. Dla wzmocnienia organizmu polecam codziennie rano szklankę wody z miodem (wieczorem do szklanki letniej wody wkładamy łyżkę miodu albo dwie i zostawiamy pod przykryciem do rana, mieszamy i wypijamy)
    9. Trzeba zacząć się ruszać. Polecam rower.
Taaa ja to wszystko wiem... (technik żywienia) A i rowerem śmigam (kupiłem ostatnio fajny widelec marzocchi bomber dual air) i co z tego... Jak ja lubię jeść! :grin:
Awatar użytkownika
Tomek210
Posty: 317
Rejestracja: piątek 15 sie 2008, 02:54
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: Tomek210 »

Jem wszystko i do pełna. Przy moim wzroście wystarczy machnąć ręką i tłuszcz się sam spala ;)
Od kilku dni moja waga utrzymuje się poniżej 98kg. Dziś 97,8kg, a to już -10kg od kwietnia.

Co do kamerki kupiona tu. Mogę tylko polecić. Poprzednia padła, na szczęście miała gwarancję, dostałem zwrot i zaryzykowałem z tą.

Tak nagrywa bez wibracji roweru:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=s_eo43e3x5g[/youtube]
Obrazek
Miodosław
Posty: 601
Rejestracja: piątek 16 lis 2007, 14:22
Lokalizacja: Świnoujście

Post autor: Miodosław »

Nie wierzę własnym oczom! 6 zamówionych na DX drobiazgów za 15,48 $ wysłano po 10 godzina i 31 minutach (liczę czas od maila potwierdzającego zapłatę do maila o wysyłce)!
Dubito ergo sum!
marekwoj
Posty: 487
Rejestracja: wtorek 17 lip 2012, 14:40
Lokalizacja: Jaktorów (k. Żyrardowa)

Post autor: marekwoj »

Farciarz. Ja maila dostałem 24 lipca i do tej pory czekają na dostawcę, zaczynam się trochę niepokoić. Czekać jeszcze, czy pisać do nich ?
kisi
Posty: 743
Rejestracja: poniedziałek 26 lis 2007, 08:41
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: kisi »

Udało mi się kupić nowego Fluka 87V za dobre pieniążki.

[ Dodano: 2 Sierpień 2012, 09:47 ]
DNF pisze:Ja za to jem wszystko w dużych ilościach, w nocy też jadam :D i nic..
od kilku lat nawet pół kg mi nie przybyło.
Nie mniej, gratuluję i życzę dalszych sukcesów :)
Pozdrawiam
DNF
Co z tarczycą ?
W pracy miałem kolegę który jadł 2 śniadania, 2 obiady, kolacja obfita. Przez przypadek badania kontrolnego wyszła mu tarczyca. Odkąd zaczął brać leki musi jeść dużo mniej, a i tak przytył. Teraz po 3 latach leczenia odstawił leki i jest już w normie.
Nie chcę krakać, ale lepiej dmuchać na zimne.

Zdrowia życzę!
Awatar użytkownika
megabit
Posty: 989
Rejestracja: poniedziałek 20 gru 2010, 11:26
Lokalizacja: Sady

Post autor: megabit »

Wróciłem z Przystanku Woodstock. Jak zwykle okazał się świętem przede wszystkim przyjaźni, wolności, pozostawienia wszystkich trosk poza rogatkmi Kostrzyna. Koncerty schodzą na drugi plan gdy ma się ze sobą ekipę prawdziwych przyjaciół a nawet obcy ludzie emanują serdecznością. I nie przeszkadza nawet potężny niedobór snu, chmary komarów, spieczone od słońca plecy, zaplecze nie-sanitarne i lodowata woda powodująca trudności z oddychaniem. Napradę polecam wszystkim, sprowadziłem sporo nowych duszyczek do Kostrzyna i żadna z nich nie wyobraża sobie już spędzenia początku sierpnia gdzie indziej :)
neutrinus
Posty: 534
Rejestracja: piątek 09 wrz 2011, 16:16
Lokalizacja: wrocław
Kontakt:

Post autor: neutrinus »

Udało mi się uruchomić system https://webcheck.me - po dłuższym czasie programowania wreszcie ruszyło :)

Mam nadzieję że nie zostanie to potraktowane jako reklama, po prostu bardzo się z tego cieszę :) A jakby jakiś forumowicz chciał korzystać to na PW podeślę kod rabatowy.
Ostatnio zmieniony sobota 25 sie 2012, 21:05 przez neutrinus, łącznie zmieniany 1 raz.
Tomeqp
Posty: 954
Rejestracja: niedziela 22 lis 2009, 20:06
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Tomeqp »

Wprowadziłem się już prawie całkowicie do pokoju wynajętego na studia. :wink: Teraz przyjechałem na 2 tygodnie do Gdańska na kurs przygotowawczy, później wracam dokończyć wakacje w domu i zaczynam studiowanie.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
krzycho_
Posty: 2187
Rejestracja: piątek 08 maja 2009, 18:40
Lokalizacja: Poznań

Post autor: krzycho_ »

Tomeqp , korzytaj ze "studiowania" to jeden z lepszych okresów życia - potem jest już coraz gorzej :mrgreen:
elektroda.pl
Awatar użytkownika
Pyra
Site Admin
Posty: 8527
Rejestracja: niedziela 02 sie 2009, 20:35
Lokalizacja: Gądki

Post autor: Pyra »

Witam
Wczoraj z kolegą zrobiliśmy mały objazd okolicy wycinając zaległe kesze... Było ich łącznie 23, w związku z czym przekroczyłem 600 znalezień :mrgreen:
Niestety, ponieważ wyprawa skończyła się głęboką nocą po 12h bobrowania, dziś jestem... padnięty, to już nie te lata.. ;)

Pozdrawiam
Izali miecz godniejszy niżli topór w boju?
Piszmy po polsku, wszak jesteśmy Polakami.
Awatar użytkownika
Pikom
Site Admin
Posty: 2912
Rejestracja: sobota 27 wrz 2008, 20:31
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Pikom »

Gratki :)
Pozdr.
Pikom
Awatar użytkownika
megabit
Posty: 989
Rejestracja: poniedziałek 20 gru 2010, 11:26
Lokalizacja: Sady

Post autor: megabit »

Dziś podpisałem umowę i w tym miesiącu oficjalnie rozpoczynam naukę na kierunku Realizacja Dźwięku :twisted:
Awatar użytkownika
Fluxor
Posty: 2549
Rejestracja: wtorek 16 gru 2008, 12:17
Lokalizacja: Opole

Post autor: Fluxor »

Upiekłem ciasto - pleśniaka.
http://specjalistycznyspecjalista.blogspot.com/
POST MOŻE ZAWIERAĆ LOKOWANIE PRODUKTU
Zablokowany