Podziel się swoją radością

....nie pasujące gdzie indziej...
Awatar użytkownika
Tomek210
Posty: 317
Rejestracja: piątek 15 sie 2008, 02:54
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: Tomek210 »

Po raz pierwszy od 2005r. waga pokazała mi poniżej 100kg, a dokładniej 99,5kg :)
Na początku kwietnia było ponad 108kg. Rower działa :) Pomógł też pulsometr, który motywuje do częstszych i dłuższych jazd odpowiednim tempem.
Obrazek
oko48
Posty: 35
Rejestracja: poniedziałek 21 maja 2012, 18:51
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: oko48 »

Tomek210, a dietę jakąś stosowałeś czy tylko MŻ i rower? Po ile kilometrów dziennie robiłeś?
Pozdrawiam
Obrazek
Fobos1
Posty: 16
Rejestracja: sobota 19 maja 2012, 20:05
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fobos1 »

Gratulacje Tomek, ja natomiast chcę przytyć kilka kilo, ale ciężko mi idzie choć jakiś kilogram przybyło he he :D
Awatar użytkownika
Zbychur
Posty: 3677
Rejestracja: poniedziałek 19 gru 2011, 21:14
Lokalizacja: Drogomyśl

Post autor: Zbychur »

No to chyba się nie musicie dogadać i przeprowadzić balansowanie :mrgreen:
DNF
Posty: 4606
Rejestracja: piątek 23 lis 2007, 19:07
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: DNF »

Ja za to jem wszystko w dużych ilościach, w nocy też jadam :D i nic..
od kilku lat nawet pół kg mi nie przybyło.
Nie mniej, gratuluję i życzę dalszych sukcesów :)
Pozdrawiam
DNF
Awatar użytkownika
Fluxor
Posty: 2549
Rejestracja: wtorek 16 gru 2008, 12:17
Lokalizacja: Opole

Post autor: Fluxor »

U mnie waga wzrasta od czasu jak zacząłem jeździć na rowerze. Po 12 kilometrów dziennie w mieście. Nie oszczędzam się i z pod świateł da się do 50 km/h rozpędzić.

Kupiłem Diablo 3.
http://specjalistycznyspecjalista.blogspot.com/
POST MOŻE ZAWIERAĆ LOKOWANIE PRODUKTU
Awatar użytkownika
Tomek210
Posty: 317
Rejestracja: piątek 15 sie 2008, 02:54
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: Tomek210 »

Żadnej diety. Jem to co lubię i tyle ile chcę, czyli pod sam korek ;) Oczywiście wiem co jem. No może pączki odstawiłem i całe czekolady :)

Nie jeżdżę jakoś dużo porównując do innych - kilka razy w tygodniu po 27km po zmroku stałą trasą z sumą podjazdów ponad 300m. wg Google Earth. Pulsometr w zależności od dnia i formy danego dnia pokazuje 1200-1500 spalonych kcal. Tygodniowo wychodzi 4000-6000kcal.
Fobos1 pisze:Gratulacje Tomek, ja natomiast chcę przytyć kilka kilo, ale ciężko mi idzie choć jakiś kilogram przybyło he he :D
Słabo się starasz :) Mój dobry kolega, w tym samym czasie co ja schudłem, przytył z 60 do 67kg. Czysta masa mięśniowa. Codziennie twarogi, białko, kurczak, co drugi dzień trening siłowy w garażu i masa rośnie :)
Obrazek
Fobos1
Posty: 16
Rejestracja: sobota 19 maja 2012, 20:05
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fobos1 »

No faktycznie słabo się staram :) Też ćwiczyłem 1,5 roku temu przez trochę ponad 3 miesiące i w tym czasie przybyło jakieś 6 kg, ale wcinałem dodatkowo gainery. Przestałem i schudłem z powrotem prawie 4 kg do 65. Teraz to chcę tylko przytyć a jak przyjdzie motywacja to może znów zacznę schodzić do piwnicy bo żeliwo zostało :D Z kolegą to przypuszczam że wzajemnie się motywujecie, a to mobilizuje do wysiłku :)
Awatar użytkownika
Nightmare
Posty: 1263
Rejestracja: sobota 26 lut 2011, 00:14
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: Nightmare »

Z tą wagą to jest ciężko zależy od metabolizmu niektórych wcinałem garniery kurczaki białko jadłem za 3 przez rok przytyłem 4kg :P
MPP-1 / Skyline I / L2P T6 / LL P7 / RC-39@XR-E R2 1.05A / C2 HA-III@T6 2.8A / Niwalker NWK600N1/ UF WF-501B / Balder SE-2@U3 3.04A / Shadov TC500 / SF M9
tery
Posty: 131
Rejestracja: niedziela 10 lip 2011, 10:58
Lokalizacja: wlkp

Post autor: tery »

Nightmare pisze:Z tą wagą to jest ciężko zależy od metabolizmu niektórych wcinałem garniery kurczaki białko jadłem za 3 przez rok przytyłem 4kg :P
Jak ja Ci zazdroszczę, ja mam tak,że jak sobie na coś pozwolę to wydaje mi się,że już mam to na sobie,najgorzej fast foody...
tnt_gt
Posty: 576
Rejestracja: sobota 06 mar 2010, 13:50
Lokalizacja: Piła

Post autor: tnt_gt »

tery

Nie mam nadwagi, ważę ok. 80kg, ale w pewnym okresie (zwłaszcza po zimie) zauważyłem szybki przyrost tkanki tłuszczowej i znaczny wzrost wagi.
Od tamtego czasu wyeliminowałem całkowicie pieczywo białe, jemy tylko razowe.
Więcej się ruszam, ok. 1 godzina dziennie na rowerku - to naprawdę pomaga.
No i ograniczyłem słodycze. Nadal je jem, ale z reguły czekoladę gorzką i nie w takich ilościach jak wcześniej.

Poniżej szczegóły.
  • 1. Pieczywo razowe, ale prawdziwe a nie barwione karmelem
    2. Ogranicz słodyczy (nie dość, że zrzucisz parę kilo to i zęby na tym zyskają)
    3. Ogranicz mięsa (jak najmniej wieprzowiny, tylko drób (indyk) i wołowina)
    4. Jedz mniej (ale nie ograniczaj od razu o połowę tylko powoli, żeby organizm się nie zbuntował)
    5. Jedz więcej owoców i warzyw (teraz jest dobry okres, żeby to wdrożyć)
    6. Żadnych napojów słodzonych (pepsi, cola itp.) i żadnych soków
    7. Pij wodę, wystarczy do zaspokojenia pragnienia (kup sobie dzbanek z filtrami i filtruj kranówę, nie dość, że zdrowo to jeszcze taniej niż butelkowana)
    8. Dla wzmocnienia organizmu polecam codziennie rano szklankę wody z miodem (wieczorem do szklanki letniej wody wkładamy łyżkę miodu albo dwie i zostawiamy pod przykryciem do rana, mieszamy i wypijamy)
    9. Trzeba zacząć się ruszać. Polecam rower.
GT Rulez ale teraz czas na CUBE
Awatar użytkownika
megabit
Posty: 989
Rejestracja: poniedziałek 20 gru 2010, 11:26
Lokalizacja: Sady

Post autor: megabit »

Wczoraj udało mi się zobaczyć na żywo we Wrocławiu zespół Gov't Mule w którym gra jeden z bardziej cenionych przeze mnie gitarzystów - Warren Haynes. Zagrali przepiękny, energetyczny, 3 godzinny set. Tak - 3 godziny czystego grania :twisted:

http://www.youtube.com/watch?v=ElrDolRpbIs
Awatar użytkownika
Tomek210
Posty: 317
Rejestracja: piątek 15 sie 2008, 02:54
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: Tomek210 »

oko48 pisze:Tomek210Po ile kilometrów dziennie robiłeś?
Dodam jeszcze, że tak wygląda moja codzienna trasa (po zaaplikowaniu youtubowego stabilizatora obrazu :D) W pełnej rozdzielczości wygląda lepiej...

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=lCTZdo1YTzk[/youtube]

Akumulator kamerki skończył się na 23km z 26.

Od ostatniego wpisu kolejny kilogram mniej. Już 98,5 :)
Obrazek
Awatar użytkownika
megabit
Posty: 989
Rejestracja: poniedziałek 20 gru 2010, 11:26
Lokalizacja: Sady

Post autor: megabit »

Już jutro bladym świtem wraz z ekipą wyruszamy na XVIII Przystanek Woodstock :)
Luigi
Posty: 408
Rejestracja: czwartek 03 lut 2011, 15:35
Lokalizacja: Wawa/Kania Nowa

Post autor: Luigi »

Zdałem egzamin na sternika jachtowego :cool:
Sky Ray King (XML T6 3C) DRY (XML T5 4B) Zebralight H600 FW (XML) Yezl S7 SS (XPG S2 2T) Ultrafire C3 SS (XML T6 3C) Klon TK35 (XML U2 1C) Solarforce L2P (XML T5 4B) Ultrafire A3 (XRE Q5), LedLenser P5 (XRE) Jetbeam Raptor RRT-0 (XPG R5)
Zablokowany