Sample

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
DNF
Posty: 4606
Rejestracja: piątek 23 lis 2007, 19:07
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: DNF »

Ja również nie walę ściemy i jako zawód wpisuję student, a maila mam uczelnianego :)
Awatar użytkownika
cudny
Posty: 505
Rejestracja: czwartek 25 sie 2011, 16:13
Lokalizacja: Zagórze/Kraków

Post autor: cudny »

Panowie ktoś ma propozycje zastosowania takiej diodki? Korci mnie zrobić jakieś oświetlenie stacjonarne z regulacją jasności na pilota na przykład :D
Solarforce L2 XM-L 8xAMC
Awatar użytkownika
pier
Posty: 1467
Rejestracja: poniedziałek 21 lut 2011, 09:02
Lokalizacja: Biłgoraj-Sól

Post autor: pier »

cudny pisze:Panowie ktoś ma propozycje zastosowania takiej diodki? Korci mnie zrobić jakieś oświetlenie stacjonarne z regulacją jasności na pilota na przykład :D
Jako że dioda ma bardzo ciepły kolor i tych lumenów trochę jest to może lampka na biurko?
Można by użyć zasilacza wtyczkowego do tego driver AX2002 podłączony do procka i mamy lampkę z bajerami jakimi chcemy.

Tylko czemu oni te diody tak krzywo lutują? Moja jest strasznie krzywo przylutowana.
Awatar użytkownika
cudny
Posty: 505
Rejestracja: czwartek 25 sie 2011, 16:13
Lokalizacja: Zagórze/Kraków

Post autor: cudny »

AX2002 to rzeczywiście dobry pomysł, do tego jakiś attiny2313 i można by lampkę na biurko zrobić...

Musiałbym zastosować w takiej lampce jakiś reflektor? Czy wystarczyła by jakaś mleczna szybka, co by dioda w oczy nie raziła?
Solarforce L2 XM-L 8xAMC
olowaty
Posty: 135
Rejestracja: piątek 21 sty 2011, 21:38
Lokalizacja: Świdnica

Post autor: olowaty »

Dzisiaj dotarly sample z Osrama. Tym razem poprawili się i dioda rowno zalutowana jest. Teraz tylko jakiś driver 1,5A muszę zorganizować.
Obrazek
macgap90
Posty: 401
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2011, 12:02
Lokalizacja: Głowno

Post autor: macgap90 »

Ja na razie wrzuciłem do jakiejś police na 2xAA zasilam to driverem step-up na max1797 barwa prawie jak żarówka ale ilość światła przy takim słabym zasilaniu wystarczająca do łażenia w nocy po domu i podwórku. Jednak chyba ostatecznie skończy na biurku i zastąpi obecną lampkę na 5 chińskich LED 1W
Perszing1800
Posty: 91
Rejestracja: środa 14 mar 2012, 21:20
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Post autor: Perszing1800 »

Pierwszy raz w życiu zamawiałem jakiekolwiek próbki i też dostałem :lol:Co prawda nie do końca prosto zalutowany ale jak to się mówi"Darowanemu...";)
Nie popełnia błędów ten co nic nie robi.

http://www.ermail.pl/link/ejYJ2XAjJCNNm ... 7Aj2YTjljX
olowaty
Posty: 135
Rejestracja: piątek 21 sty 2011, 21:38
Lokalizacja: Świdnica

Post autor: olowaty »

Troszkę mały OT zarzucę. Wie ktoś gdzie można zakupić soczewkę rozpraszającą do Oslona Square? Chodzi mi o taką aby miała jak największy kąt. Planuję zrobić lampę roboczą.
Obrazek
missieek
Posty: 139
Rejestracja: wtorek 28 lip 2009, 21:58
Lokalizacja: mazowieckie

Post autor: missieek »

Czy akcja promocyjna diod Square jeszcze trwa?
Awatar użytkownika
pier
Posty: 1467
Rejestracja: poniedziałek 21 lut 2011, 09:02
Lokalizacja: Biłgoraj-Sól

Post autor: pier »

Na pewno.
Awatar użytkownika
krzycho_
Posty: 2187
Rejestracja: piątek 08 maja 2009, 18:40
Lokalizacja: Poznań

Post autor: krzycho_ »

Promocja na sample zdaje się skończyła się już.
elektroda.pl
Awatar użytkownika
miki
Posty: 8
Rejestracja: czwartek 24 wrz 2009, 18:36
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: miki »

Potrzebuję próbki optyki Khatod do Cree. Napisałem do nich co potrzebuję i ile, odpisali, że nie ma problemu, wyślą bezpłatne próbki, tylko mam im podać nr konta u kuriera. I tu zaczęły się schody, bo nie mam nic takiego. Pomyślałem, że może założę konto zatem, ale to też nie takie proste. Pół minuty po założeniu konta w DHL zadzwonili do mnie i powiedzieli, że nie mogę u nich mieć konta jeśli nie jestem firmą. UPS od razu z góry narzuca ten warunek i nie da się zarejestrować inaczej. Próbowałem też TNT, ale tam się w ogóle chyba nie da zarejestrować, oraz Fedex - u nich z kolei nie ma żadnego numeru konta i w ogóle też jakieś sceny robią. Pytanie brzmi: czy ktoś wie jak sprowadzić sobie optykę od Khatod, nawet gdybym miał za nią zapłacić?
wkliw
Posty: 392
Rejestracja: środa 26 lis 2008, 20:05
Lokalizacja: Mielec

Post autor: wkliw »

Podaj kolego namiar na nich to ja do nich napiszę i się podzielę z Tobą. Albo po prostu podaj mój nr z dhl i ja Ci podeślę a przy okazji może coś dla siebie do zabawy bym u nich znalazł
Mag 5D sst50 / romisen RC-C8 mod xpg / romisen RC-A4 / TIROSS mod xpg + regina /wydumka 2x18650+ XM-L + ref SMO // Mag Solitaire nichia 5mm / UniqueFire UF-DT1 Mod XM-l / "coś" 2x 16340 z xre q5 i refem SMO /UltraFire WF-501B xpg + ref SMO
Awatar użytkownika
miki
Posty: 8
Rejestracja: czwartek 24 wrz 2009, 18:36
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: miki »

Tu jest link do formularza kontaktowego w sprawie próbek: http://www.khatod.com/form/samples_Request.jsp
Potrzebuję "Mini Triple Lens for CREE XLAMP XR-E LEDs" http://www.khatod.com/cms/pl31127_series___triple_lenses_mr11_standard_for_cree_xlamp_xr_e_leds-2710160-2710160.html po dwie sztuki z każdą szerokością wiązki (czyli 2x PL3112706_CRE, 2x PL3112725_CRE, 2x PL3112740_CRE). Będę bardzo wdzięczny za pomoc i oczywiście w razie jakichś kosztów pokryję je.
wkliw
Posty: 392
Rejestracja: środa 26 lis 2008, 20:05
Lokalizacja: Mielec

Post autor: wkliw »

Dziś dopiero wróciłem z Frankfurtu i zaraz wezmę się za zamówienie
Mag 5D sst50 / romisen RC-C8 mod xpg / romisen RC-A4 / TIROSS mod xpg + regina /wydumka 2x18650+ XM-L + ref SMO // Mag Solitaire nichia 5mm / UniqueFire UF-DT1 Mod XM-l / "coś" 2x 16340 z xre q5 i refem SMO /UltraFire WF-501B xpg + ref SMO
ODPOWIEDZ