Armytek Predator

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
supeer
Posty: 19
Rejestracja: poniedziałek 16 kwie 2012, 11:16
Lokalizacja: Elblag

Armytek Predator

Post autor: supeer »

Cześć

Jestem zainteresowany nowym Predatorem i z tego powodu chciałbym się zapytać czy ktoś was byłby chętny do wspólnego zakupu zmniejszając koszty przesyłki:)


pozdrawiam
Ostatnio zmieniony środa 18 kwie 2012, 12:32 przez supeer, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Power2Nite
Posty: 169
Rejestracja: czwartek 19 lis 2009, 19:48
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Power2Nite »

Witam, koszt przesyłki DHL (ultraszybka, maksymalnie 3-4 dni) jest już wliczona w cenę zakupu, która aktualnie wynosi 120$.

EDIT: do piątku zakup na stronie Armyteka jest w promocyjnej cenie 99$.
Z zaświeconą latarką mniej widzisz ty, a bardziej widać ciebie.
supeer
Posty: 19
Rejestracja: poniedziałek 16 kwie 2012, 11:16
Lokalizacja: Elblag

Post autor: supeer »

dokładnie tak, mam nadzieje że chociaż jeden chętny sie znajdzie:)

....Total cost:$108.00
z przesyłką na moje oko wychodzi 345zł :)
Awatar użytkownika
Power2Nite
Posty: 169
Rejestracja: czwartek 19 lis 2009, 19:48
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Power2Nite »

Jeżeli liczysz na oszczędności to nie patrz na nikogo i kupuj póki jest ta promocja i dolar nisko stoi.
Z zaświeconą latarką mniej widzisz ty, a bardziej widać ciebie.
supeer
Posty: 19
Rejestracja: poniedziałek 16 kwie 2012, 11:16
Lokalizacja: Elblag

Post autor: supeer »

dowiedziałem sie dzisiaj, ze przy zakupie tej latareczki będzie trzeba zapłacić jakieś +150zl za VAT i cło, także muszę pozbierać jeszcze trochę i poczekać na kolejna promocja lub nowa wersje predatora
Luigi
Posty: 408
Rejestracja: czwartek 03 lut 2011, 15:35
Lokalizacja: Wawa/Kania Nowa

Post autor: Luigi »

Tylko jak będziesz miał pecha i VAT wychodzi coś koło 80 zł.
Sky Ray King (XML T6 3C) DRY (XML T5 4B) Zebralight H600 FW (XML) Yezl S7 SS (XPG S2 2T) Ultrafire C3 SS (XML T6 3C) Klon TK35 (XML U2 1C) Solarforce L2P (XML T5 4B) Ultrafire A3 (XRE Q5), LedLenser P5 (XRE) Jetbeam Raptor RRT-0 (XPG R5)
Awatar użytkownika
greg
Posty: 3535
Rejestracja: środa 08 paź 2008, 00:16
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: greg »

cena końcowa=((wartość towaru+koszt przesyłki)+23%VAT)+5,7% cło+prowizja agencji celnej

Przy opcji DHL wszystko przechodzi przez ich agencję celną. Pech lub jego brak niczego tu nie zmieni :)
supeer
Posty: 19
Rejestracja: poniedziałek 16 kwie 2012, 11:16
Lokalizacja: Elblag

Post autor: supeer »

czyli jest gorzej niż źle :-|
w takim razie moje pytanie juz nieaktualne :???:
trzeba czekać na pozytywne dla nas zmiany w prawie celnym lub gdy jakis producent w Polsce będzie mial je w swojej sprzedaży
Luigi
Posty: 408
Rejestracja: czwartek 03 lut 2011, 15:35
Lokalizacja: Wawa/Kania Nowa

Post autor: Luigi »

greg, dzięki za uświadomienie, będę wiedział, aby nie zamawiac DHL-em.
A próbował ktoś do nich pisac, czy dałoby radę wysłac jakos inaczej, niż DHL-em?
Sky Ray King (XML T6 3C) DRY (XML T5 4B) Zebralight H600 FW (XML) Yezl S7 SS (XPG S2 2T) Ultrafire C3 SS (XML T6 3C) Klon TK35 (XML U2 1C) Solarforce L2P (XML T5 4B) Ultrafire A3 (XRE Q5), LedLenser P5 (XRE) Jetbeam Raptor RRT-0 (XPG R5)
supeer
Posty: 19
Rejestracja: poniedziałek 16 kwie 2012, 11:16
Lokalizacja: Elblag

Post autor: supeer »

Słyszałem że można paczkę wysłać o obniżonej wartości jako osoba fizyczna do osoby fizycznej i wtedy cło kosztuje grosze, tylko wtedy jest ryzyko nie dostarczenia paczki...chyba, ale pewnie w takie coś firmy się nie bawią :(
Ostatnio zmieniony czwartek 19 kwie 2012, 14:38 przez supeer, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Power2Nite
Posty: 169
Rejestracja: czwartek 19 lis 2009, 19:48
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Power2Nite »

Na x paczek od ArmyTeka jakie zamawiałem, tylko raz musiałem zapłacić cło i VAT, wyszło to około 120zł wraz z upoważnieniem DHL. Tylko dlatego nadziałem się na cło bo firma się pomyliła i zadeklarowała 2x wartość na paczce w której były dwie latarki.

Ryzyko w przypadku pojedynczej latarki za 20$ jest pomijalnie niskie. :)
Z zaświeconą latarką mniej widzisz ty, a bardziej widać ciebie.
supeer
Posty: 19
Rejestracja: poniedziałek 16 kwie 2012, 11:16
Lokalizacja: Elblag

Post autor: supeer »

kurcze, kusisz mnie... musze to przemyslec:) ale dzieki za info


@
a jak myslicie czy to dobry pomysl zeby napisac do armyteka na forum cpf PW co mogliby zrobic aby nie zaplacic taxu i cla...

[ Dodano: 22 Kwiecień 2012, 23:14 ]
Napisałem i odpowiedzieli :mrgreen:

W celu obniżenia cła/VATu armytek może ustalić wartość przesyłki np. na 5$ i podpisać ją jako "gift".
Dodatkowo zamiast DHL'a, wysyłka może być za pośrednictwem "Belorussi'ą", wg. nich także bezpieczny i dobry "donosiciel".
Z chęcią udzielą 5 procentowego rabatu:), widać, że idą klientom na rękę.

Szkoda tylko, że brak już tej 20$ obniżki eh :(... czekam więc na następna :)

Z ciekawości zapytam czy ktoś was byłby chętny na zakup jakiegoś produktu Armyteka w tym roku?:)
ODPOWIEDZ