Czołówka za +- 100

Oświetlenie montowane na głowie
Awatar użytkownika
Daro2
Posty: 24
Rejestracja: czwartek 19 sty 2012, 18:08
Lokalizacja: Fritzdorf

Czołówka za +- 100

Post autor: Daro2 »

Witajcie
Panowie poratujcie mnie ponieważ moja czołówka gdzieś zaginęła w drodze do mnie i teraz DX robi dochodzenie, a ja za tydzień wyjeżdżam i muszę coś mieć do około 100 złoty coś w miarę żeby się nie rozsypało po tygodniu, nie będę wklejał linków bo znam się na tym jak elektryk na polityce, proszę polećcie coś co mógłbym w kilka dni dostać
pozdro dla wszystkich
Im bardziej poznaje ludzi tym bardziej kocham zwierzęta
krzysiek33
Posty: 215
Rejestracja: środa 19 sty 2011, 22:30
Lokalizacja: łódź

Post autor: krzysiek33 »

Octavia 1.9 tdi 90KM. Przebieg- pół miliona kilometrów i żadnych objawów starości.
Awatar użytkownika
Daro2
Posty: 24
Rejestracja: czwartek 19 sty 2012, 18:08
Lokalizacja: Fritzdorf

Post autor: Daro2 »

Nie sądzisz chyba że założyłem temat nie czytając innych wątków? :wink:
Oczywiście czytałem ale tak na prawdę to nie wiem co kupić przychylam się nad tą lampką
Mactronic HLS-K2R ale nie wiem czy to jest dobry wybór? w większości tematów przewija się ten model lub wcześniejszy, może ktoś doradzi coś w tej cenie lepszego czy trwalszego
Im bardziej poznaje ludzi tym bardziej kocham zwierzęta
DNF
Posty: 4606
Rejestracja: piątek 23 lis 2007, 19:07
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: DNF »

Nie oczekuj cudów za 100zł i to w Polsce.
krzysiek33
Posty: 215
Rejestracja: środa 19 sty 2011, 22:30
Lokalizacja: łódź

Post autor: krzysiek33 »

;)
Daro2 pisze:Nie sądzisz chyba że założyłem temat nie czytając innych wątków? :wink:
Oczywiście czytałem ale tak na prawdę to nie wiem co kupić przychylam się nad tą lampką
Mactronic HLS-K2R ale nie wiem czy to jest dobry wybór? w większości tematów przewija się ten model lub wcześniejszy, może ktoś doradzi coś w tej cenie lepszego czy trwalszego
Jak czytałeś to po co założyłeś kolejny temat o czołówkach za sto zł?
Jeśli chcesz znać opinię o HLS-K2R i jego konkurencji wystarczy przeczytać te kilka tematów właśnie ;)
Awatar użytkownika
Daro2
Posty: 24
Rejestracja: czwartek 19 sty 2012, 18:08
Lokalizacja: Fritzdorf

Post autor: Daro2 »

krzysiek33 pisze:;)
Daro2 pisze:Nie sądzisz chyba że założyłem temat nie czytając innych wątków? :wink:
Oczywiście czytałem ale tak na prawdę to nie wiem co kupić przychylam się nad tą lampką
Mactronic HLS-K2R ale nie wiem czy to jest dobry wybór? w większości tematów przewija się ten model lub wcześniejszy, może ktoś doradzi coś w tej cenie lepszego czy trwalszego
Jak czytałeś to po co założyłeś kolejny temat o czołówkach za sto zł?
Jeśli chcesz znać opinię o HLS-K2R i jego konkurencji wystarczy przeczytać te kilka tematów właśnie ;)
Krzysztof proszę cię nie czepiaj się :razz: tematy są ale nie wiele jest w nich informacji na temat czołówek za 100 złoty ;-)
Proszę powiedz mi czy według ciebie ta czołówka HLS-K2R jest dobra czy dioda w niej użyta też jest ok? proszę tylko o te informacje
Sory faktycznie mogłem się przyłączyć do innego tematu :oops: ale zależy mi na czasie bo muszę coś kupić na dniach
Im bardziej poznaje ludzi tym bardziej kocham zwierzęta
heniekkrol
Posty: 47
Rejestracja: sobota 22 sty 2011, 20:12
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: heniekkrol »

Uprościłbyś sprawę pisząc do czego Ci to potrzebne. Enigmatyczne "wyjeżdżam" za dużo nie wyjaśnia i trudno wnioskować co masz na myśli pytając - "czy jest dobra?" Dobra do jakiejś grzebaniny przy namiocie,czy też jako awaryjne oświetlenie na campie na przykład to jest i taka za 20zł.
DNF
Posty: 4606
Rejestracja: piątek 23 lis 2007, 19:07
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: DNF »

Bierz tego mactronica HLS-K2R i już. Nic lepszego chyba na Allegro nie dostaniesz w tej cenie.
No chyba, że jakieś DIY.
Awatar użytkownika
Daro2
Posty: 24
Rejestracja: czwartek 19 sty 2012, 18:08
Lokalizacja: Fritzdorf

Post autor: Daro2 »

heniekkrol pisze:Uprościłbyś sprawę pisząc do czego Ci to potrzebne. Enigmatyczne "wyjeżdżam" za dużo nie wyjaśnia i trudno wnioskować co masz na myśli pytając - "czy jest dobra?" Dobra do jakiejś grzebaniny przy namiocie,czy też jako awaryjne oświetlenie na campie na przykład to jest i taka za 20zł.
Więc często zdarza mi się pracować w nocy na plantacjach gdzie odpowiedzialny jestem za nawadnianie, więc potrzebne mi są wolne ręce abym mógł podłączyć różnego rodzaju filtry pompy i takie tam różne dziwactwa. Potrzebował bym sprzętu w miarę bez awaryjnego dobrze świecącego, źródło zasilania w sumie jest mi obojętne
Rozumiem że tego typu sprzęt nie polecacie? http://allegro.pl/latarka-czolowa-czolo ... 95491.html http://allegro.pl/super-latarka-czolowa ... 85501.html
Im bardziej poznaje ludzi tym bardziej kocham zwierzęta
heniekkrol
Posty: 47
Rejestracja: sobota 22 sty 2011, 20:12
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: heniekkrol »

Bierz jekiegoś Energizera. Za 3 dyszki słabszy (powinien Ci spokojnie wystarczyć), za 5 mocniejszy.
krzysiek33
Posty: 215
Rejestracja: środa 19 sty 2011, 22:30
Lokalizacja: łódź

Post autor: krzysiek33 »

Daro2 pisze: Krzysztof proszę cię nie czepiaj się
Ja się czepiam?!!!! Kolego mojej teściowej nie znasz !!!! :mrgreen:
Luigi
Posty: 408
Rejestracja: czwartek 03 lut 2011, 15:35
Lokalizacja: Wawa/Kania Nowa

Post autor: Luigi »

A myślałeś może nad zestawem opaska+latarka ręczna?
Np. taki zestaw :opaska , latarka i masz lampkę, która bije na głowę wszystkie plastikowe czołówki, a do tego może służy jako EDC :)
Sky Ray King (XML T6 3C) DRY (XML T5 4B) Zebralight H600 FW (XML) Yezl S7 SS (XPG S2 2T) Ultrafire C3 SS (XML T6 3C) Klon TK35 (XML U2 1C) Solarforce L2P (XML T5 4B) Ultrafire A3 (XRE Q5), LedLenser P5 (XRE) Jetbeam Raptor RRT-0 (XPG R5)
Awatar użytkownika
Daro2
Posty: 24
Rejestracja: czwartek 19 sty 2012, 18:08
Lokalizacja: Fritzdorf

Post autor: Daro2 »

Szczerze to nie brałem takiego zestawu pod uwagę ale muszę się nad tym zastanowić, problem tylko z ładowaniem tego akumulatora bo nie mam takiej ładowarki ale ciekawa propozycja tylko czy ta latarka nie za ciężka?
Im bardziej poznaje ludzi tym bardziej kocham zwierzęta
DNF
Posty: 4606
Rejestracja: piątek 23 lis 2007, 19:07
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: DNF »

Jeśli nosisz okulary, to będzie Cię oślepiać niestety.
Awatar użytkownika
Ragrastin
Posty: 143
Rejestracja: piątek 11 gru 2009, 18:48
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Ragrastin »

Daro2,
Jakbyś miał więcej czasu to można polemizować
Szukaj w tej kolejności
TIKKA XP 2
MYO RXP
HLS-K2R
ODPOWIEDZ