Dealextreme-zakupy część druga

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
nightrunner
Posty: 28
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2011, 11:27
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: nightrunner »

pier masz po prostu szczęście, ja czekam na zamówienie od 14 stycznia i mi też wysłali ten filmik.
Tak prawdę mówiąc mam gdzieś takie tłumaczenia, bo to nie jest żadne wytłumaczenie, przynajmniej powinni ostrzegać przed zakupem, a nie jak już ktoś coś kupi.
Zamówiłem http://www.dealextreme.com/p/ultrafire- ... ull%20view
Napisali mi że nie jest dostępna dopiero jak ich poszczułem PayPalem :P Przedtem żadnego kontaktu.
Czy może mi ktoś doradzić jaką latarkę wybrać zamiast tej co zamówiłem ?
Czy http://www.dealextreme.com/p/ultrafire- ... 7670-99501 jest dobrą propozycją ?
Miodosław
Posty: 601
Rejestracja: piątek 16 lis 2007, 14:22
Lokalizacja: Świnoujście

Post autor: Miodosław »

Czas otrzymania zamówionego towaru z DX to loteria. Niestety, trzeba przyzwyczaić się do tego.
U mnie dziś zdarzył się chlubny rekord - 13 dni od zamówienia otrzymałem paczkę! Szło to przez pocztę chińską, a nie HK i o dziwo nie było śladu przesyłki w polskim systemie. Zaś zamówienie z 18 stycznia DX wysłało 7 marca, a 18 według trackingu ichniej poczty opuściło HK.
Dubito ergo sum!
gregor10
Posty: 12
Rejestracja: piątek 08 paź 2010, 17:06
Lokalizacja: jkst

Post autor: gregor10 »

Ja dostałem paczke , a na china post wisi że dalej na odprawie w chinach paczka jest.
znow drugie zamowienie bylem przezorny i na live czat zapytalem czy jest IN STOCK, po czym dostalem odpowiedz oczywiscie jest in STOCK , po czym szybko zakupilem 1 sztuke.

Niestety dzis miaja tydzien i wisi nadal - order confirmed i tyle.... :/ cos czuje że bedzie trzeba czekac sporo...
yankee30
Posty: 1
Rejestracja: sobota 12 lut 2011, 02:58
Lokalizacja: internet

Post autor: yankee30 »

Witajcie
w moim przypadku sprawa wygląda tak :
2012-03-15 04:23:32 BackOrder Cancel shipment
2012-03-11 17:44:09 PrepareShipment Update order status for put fulfilling order
2012-03-08 22:08:14 BackOrder Cancel shipment
2012-03-05 13:39:26 PrepareShipment Update order status for put fulfilling order
2012-02-28 03:57:44 PaymentConfirmed Payment Change PaymentStatus. PaymentStatus : PendingPayment To PaymentConfirmed
2012-02-28 03:57:39 PendingPayment Order received, payment waiting

Wyślą ją kiedyś ,ile jeszcze to będzie trwało, orientuje się ktoś??
Ostatnio zmieniony piątek 23 mar 2012, 12:46 przez yankee30, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Pyra
Site Admin
Posty: 8527
Rejestracja: niedziela 02 sie 2009, 20:35
Lokalizacja: Gądki

Post autor: Pyra »

Witaj

Niestety nikt nie odpowie na takie pytanie, Wysyłka i komunikaty na DX to od kilku miesięcy wielka loteria.
Jeśli masz cierpliwość to czekaj, jeśli nie to odwołaj zamówienie i żądaj zwrotu kasy.

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony piątek 23 mar 2012, 21:09 przez Pyra, łącznie zmieniany 1 raz.
Izali miecz godniejszy niżli topór w boju?
Piszmy po polsku, wszak jesteśmy Polakami.
Awatar użytkownika
Daro2
Posty: 24
Rejestracja: czwartek 19 sty 2012, 18:08
Lokalizacja: Fritzdorf

Post autor: Daro2 »

A ja nadal czekam, wysłana 28-01 co kilka dni dostaje informacje z dx czy mój adres to na pewno mój, jaja sobie robią i tyle w ostatnim mailu wysłali mnie na pocztę abym sprawdził czy tam paczka nie leży :mrgreen: i jeszcze paczkę za 15 dolców wysłali bez śledzenia czyli chyba jako zwykłą ekonomiczną przesyłkę więc nie dziwne że ją ktoś zajumał,
zażądałem aby mi natychmiast wysłali paczkę kurierem albo zwrot kasy, zobaczę co odpiszą ale wątpię żeby wysłali

No i przyszła odpowiedź że będą sprawdzać gdzie paczka przepadła i dadzą odpowiedź do dwóch tygodni :sad: masakra
Im bardziej poznaje ludzi tym bardziej kocham zwierzęta
nightrunner
Posty: 28
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2011, 11:27
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: nightrunner »

Oni normalnie nic na stanie nie mają. Pytałem o inne latarki podałem 4 albo 5 różnych sku (aku 18650 też) i nic nie mają na stanie, a na pytanie "kiedy którąś z podanych sku możecie mieć" dostałem odpowiedz "nie wiemy".
Mam jeszcze pytanie do was. Czy ktoś od 14 stycznia zamawiał UltraFire WF-501B XM-LT6 5-Mode sku 55241 i dostał już ?
Może oni jakoś wybierają zamówienia, nie liczy się dla nich kolejność zamówień tylko ilość w zamówieniu, albo jeszcze jakieś inne kryteria stosują, bo nie wydaje mi się żeby przez kwartał nie mieli WF-501B 5-Mode ;/
DNF
Posty: 4606
Rejestracja: piątek 23 lis 2007, 19:07
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: DNF »

Dla mnie przez 1.5 miesiąca nie mieli 18650, a teraz od miesiąca nie mogą dojść 10440 i 14500. No koszmar jakiś..
Awatar użytkownika
SISmaster
Posty: 149
Rejestracja: poniedziałek 03 lis 2008, 12:54
Lokalizacja: Opatów

Post autor: SISmaster »

DX otworzył nowy oddział wysyłkowy z ''wysyłka w 3 dni'' ;) do krajów EU
klik
''Robota to prymitywny sposób spędzania wolnego czasu - F.Kiepski''
sxill
Posty: 4
Rejestracja: piątek 02 mar 2012, 14:05
Lokalizacja: Poznan

Post autor: sxill »

Zamówiłem 6 marca latarkę z akcesoriami. Pierwszą paczka (mocowanie + ładowarka) doszła tydzień temu a wczoraj latarka. Czekam jeszcze na ogniwa i drugie mocowanie (nie wysłano jeszcze).
Czyli czas dotarcia samej latarki: 21 dni.
Awatar użytkownika
skaktus
Posty: 6166
Rejestracja: środa 04 cze 2008, 18:41
Lokalizacja: OP

Post autor: skaktus »

SISmaster pisze:DX otworzył nowy oddział wysyłkowy z ''wysyłka w 3 dni'' ;) do krajów EU
klik
Można to jakoś posegregować ? Bo co kliknę na kategorie to odrazu mi wskakuje zwykłe DX.
studzin
Posty: 546
Rejestracja: sobota 17 kwie 2010, 11:45
Lokalizacja: Gdańsk/Tczew

Post autor: studzin »

Myślę, że nie trzeba sortować bo to tylko 250 przedmiotów.
Awatar użytkownika
SISmaster
Posty: 149
Rejestracja: poniedziałek 03 lis 2008, 12:54
Lokalizacja: Opatów

Post autor: SISmaster »

Narazie jest tylko 10 stron,nie ma opcji wyboru kategorii wszystko w jeden katalog dali.
''Robota to prymitywny sposób spędzania wolnego czasu - F.Kiepski''
Awatar użytkownika
pier
Posty: 1467
Rejestracja: poniedziałek 21 lut 2011, 09:02
Lokalizacja: Biłgoraj-Sól

Post autor: pier »

No fajnie tylko dlaczego połowa z tych rzeczy jest oznaczona "SOLD OUT" ?
nerus
Posty: 2
Rejestracja: sobota 31 mar 2012, 14:49
Lokalizacja: brać hajs ?

Post autor: nerus »

Witam, czy można jakoś zamówić paczkęz DE, aby była ona do odebrania na poczcie??(chodzi mi o post restante)

EDIT

Mógłby mi ktoś jeszcze wytłumaczyć sposoby wysłki??
Mam do wyboru :
SuperSaver
Standard
Expedited
ODPOWIEDZ