Zakup w USA Princeton EOS

Oświetlenie montowane na głowie
flybane
Posty: 9
Rejestracja: wtorek 30 lis 2010, 14:51
Lokalizacja: Gliwice / Kraków

Zakup w USA Princeton EOS

Post autor: flybane »

Witam,
czy orientuje się ktoś może skąd można ściągnąć czołówkę Princeton EOS 70 - chodzi i o jakiś niedrogi sklep, który by wysyłał do Polski za jakieś rozsądne pieniądze.
A przy okazji - co lepsze Princeton czy BD Storm?? Jakoś wizualnie nie lubię Black Diamondów, a Princeton wygląda o niebo lepiej. Za to EOSowi można wymienić diodę chyba w dosyć prosty sposób (nigdy tego nie robiłem, ale właśnie planuję wymianę w swojej starej Tikka Plus, a potem może w nowym EOSie). A może jeszcze coś innego ze stabilizowanym prądem, żeby ładnie na akumulatorkach działała. Interesuje mnie coś zasilanego z AA lub AAA, w miarę niedużego i super gdyby z tyłu była jakaś mrugająca czerwona dioda, żeby można było wsiąść na rower ;) Chyba takiej czołówki jeszcze nie wyprodukowali... Myślałem o Mammucie x-zoom - ten pasuje mi najbardziej, ale u nas bardzo drogi no i wiadomo, że to już nie takie poręczne jak EOS czy Storm...
Awatar użytkownika
MariuszB.
Posty: 266
Rejestracja: czwartek 24 lip 2008, 18:43
Lokalizacja: Mała mieścina

Post autor: MariuszB. »

Pozdrawiam
Mariusz
Jeśli pomogłem Ci w Twoim temacie to kliknij na "pomógł" przy moim poście....... to nic nie kosztuje ...... Wielkie Dzięki :)
alke01
Posty: 12
Rejestracja: czwartek 16 lut 2012, 11:45
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: alke01 »

kolego ja zamawiałem przez eBay od użytkownika axsecure51z1. Obecnie ma aukcję LINK

Zamawiałem już ponad rok temu jak tylko EOS 70 się pojawił. Gość wysłał bez żadnego zadawania pytań. Zwyczajnie kup teraz, płacisz kartą przez Paypal i czekasz na przesyłkę.
ODPOWIEDZ