Dobra cena!

Najnowsze wiadomości ze świetlistych szlaków...
Awatar użytkownika
krzycho_
Posty: 2187
Rejestracja: piątek 08 maja 2009, 18:40
Lokalizacja: Poznań

Post autor: krzycho_ »

Jakby kogoś zainteresowało to w TESCO (nie wiem jak w innych niż Poznań) są CRki 123 Energizer po 2szt w cenie 6.99 za komplet .

Cena może "d.... nie urywa" ale dosyć korzystna :)
elektroda.pl
Awatar użytkownika
Nightmare
Posty: 1263
Rejestracja: sobota 26 lut 2011, 00:14
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: Nightmare »

Cena bardzo dobra jutro pędzę do Tesco. Dzięki :)
MPP-1 / Skyline I / L2P T6 / LL P7 / RC-39@XR-E R2 1.05A / C2 HA-III@T6 2.8A / Niwalker NWK600N1/ UF WF-501B / Balder SE-2@U3 3.04A / Shadov TC500 / SF M9
Vigo
Posty: 908
Rejestracja: niedziela 14 sie 2011, 20:38
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Vigo »

krzycho123, dzięki za cynk ;) i ja "się kopnę" do Tesco bo potrzebuję akurat do mojego M60R sześciu takich CR-ek, latarka leży, czeka na paliwo i tak smutno wygląda :sad: , a nim skombinuję jakieś akumulatorki to trochę czasu minie.
Ciekawe tylko czy będą też dostępne w supermarketach Tesco bo hipermarketu tej sieci w moim miasteczku nima.
Potwierdzę zdanie przedmówcy, jak na CR123 markowego producenta to świetna cena.
Awatar użytkownika
Pikom
Site Admin
Posty: 2912
Rejestracja: sobota 27 wrz 2008, 20:31
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Pikom »

Cena bardzo OK, ale sprawdzajcie datę przydatności...
Pozdr.
Pikom
oskar
Posty: 425
Rejestracja: sobota 13 lut 2010, 23:49
Lokalizacja: Polska

Post autor: oskar »

To ja niestety muszę zrobić antyreklamę mhuntowi. Sory za ot ale takie same cr-ki sanyo znalazłem w dobrej cenie w Gdańsku w Galerii Bałtyckiej w sklepie Fotojocker cena za sztukę oscyluje w granicy 3 zł. Oczywiście mimo znacznie wyższej cenie w mhuncie cenię ten sklep, różne ceny w różnych sklepach są, muszą być, konkurencja to podstawa dobrego rynku a nie zmowy cenowe. Pozdrawiam.
Midilight 3x XM-L(gorgonzola)/JetBeam M1X/ Midilight 5x R5(puszkin)/ Biedrono mag 2D XM-L/ SF Skyline I/ MacTronic Black Eye/ JetBeam Jet III R5(zgubiona)/ Lumintop P2C/ Nitecore EX11/ Zebralight H31/ Xeno Tiger E03/ Eagletac D25LC2mini/ cdn.
Awatar użytkownika
Nightmare
Posty: 1263
Rejestracja: sobota 26 lut 2011, 00:14
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: Nightmare »

Sklep sklepowi nie równy u mnie w fotojockerze chcieli 25zł za sztukę
MPP-1 / Skyline I / L2P T6 / LL P7 / RC-39@XR-E R2 1.05A / C2 HA-III@T6 2.8A / Niwalker NWK600N1/ UF WF-501B / Balder SE-2@U3 3.04A / Shadov TC500 / SF M9
Awatar użytkownika
Pyra
Site Admin
Posty: 8527
Rejestracja: niedziela 02 sie 2009, 20:35
Lokalizacja: Gądki

Post autor: Pyra »

oskar pisze:To ja niestety muszę zrobić antyreklamę mhuntowi. Sory za ot ale takie same cr-ki sanyo znalazłem w dobrej cenie w Gdańsku w Galerii Bałtyckiej w sklepie Fotojocker
Oskar, no ale co to ma wspólnego z mhunt'em? Też kupiłem w Fotojocker te bateryjki, a wytłumaczenie jest proste, one są w promocji dodawane do filmu gratis, ale zostały odcięte i są sprzedawane osobno, i tyle z promocji... więc komu się należy antyreklama?
Obrazek

Pozdrawiam
Izali miecz godniejszy niżli topór w boju?
Piszmy po polsku, wszak jesteśmy Polakami.
robertgl17
Posty: 175
Rejestracja: niedziela 30 sie 2009, 19:31
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: robertgl17 »

krzycho123 pisze:Jakby kogoś zainteresowało to w TESCO (nie wiem jak w innych niż Poznań) są CRki 123 Energizer po 2szt w cenie 6.99 za komplet .

Cena może "d.... nie urywa" ale dosyć korzystna :)
To może być tylko lokalna promocja.

Kiedyś już tak było.
Vigo
Posty: 908
Rejestracja: niedziela 14 sie 2011, 20:38
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Vigo »

Dokładnie takie CR-ki Sanyo jakie pokazał na fotce Pyra można kupić na Allegro w cenie 14,99zł za sześć sztuk (plus 7zł za wysyłkę).
Sprzedaje je Pani o nicku beamo1971, a z jej komentarzy można wywnioskować, że z Fotojocker'em też ma coś wspólnego (pewnie to "odrzuty" z tejże samej promocji :cool: ).
Komplet bateryjek jest co prawda wystawiony w aukcji z licytacją, ale bezproblemowo można je kupić za cenę wywoławczą bo Pani wystawia wiele takich kompletów naraz.
oskar
Posty: 425
Rejestracja: sobota 13 lut 2010, 23:49
Lokalizacja: Polska

Post autor: oskar »

Pyra, jeśli coś jest dwa razy tańsze jest to antyreklama, niestety ja kupuje tam gdzie taniej. W Fotojokerze od 2 lat te baterie kupuje ale rzadko bo z takiego zasilania bardzo rzadko korzystam, jedynie w sytuacjach gdy zabraknie li-onów. Po za tym widziałem ten produkt jedynie w dwóch miejscach akurat w fotojokerze i mhuncie.
Midilight 3x XM-L(gorgonzola)/JetBeam M1X/ Midilight 5x R5(puszkin)/ Biedrono mag 2D XM-L/ SF Skyline I/ MacTronic Black Eye/ JetBeam Jet III R5(zgubiona)/ Lumintop P2C/ Nitecore EX11/ Zebralight H31/ Xeno Tiger E03/ Eagletac D25LC2mini/ cdn.
Awatar użytkownika
Pyra
Site Admin
Posty: 8527
Rejestracja: niedziela 02 sie 2009, 20:35
Lokalizacja: Gądki

Post autor: Pyra »

oskar pisze:Pyra, jeśli coś jest dwa razy tańsze jest to antyreklama, niestety ja kupuje tam gdzie taniej.
Jak dla mnie to powinno być odwrotnie, bo jeśli ktoś bierze kasę za coś co powinno być za free..... bo mhunt raczej tego gratis nie dostaje.
Kup w Fotojocker bez tego napisu ;)

Pozdrawiam
Izali miecz godniejszy niżli topór w boju?
Piszmy po polsku, wszak jesteśmy Polakami.
Polisa
Posty: 5
Rejestracja: sobota 23 lip 2011, 23:02
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Polisa »

Byłem wczoraj wieczorem w Tesco i zakupiłem 16 opakowań CR-ek, ważne do 2019, cena za jedną wychodzi trochę ponad 3zł więc nie tak źle.
Obrazek
Awatar użytkownika
krzycho_
Posty: 2187
Rejestracja: piątek 08 maja 2009, 18:40
Lokalizacja: Poznań

Post autor: krzycho_ »

Czyli w innych marketach też jednak są :)
elektroda.pl
Awatar użytkownika
Nightmare
Posty: 1263
Rejestracja: sobota 26 lut 2011, 00:14
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: Nightmare »

Polisa pisze:Byłem wczoraj wieczorem w Tesco i zakupiłem 16 opakowań CR-ek, ważne do 2019, cena za jedną wychodzi trochę ponad 3zł więc nie tak źle.
Zostały jeszcze jakieś? :)
MPP-1 / Skyline I / L2P T6 / LL P7 / RC-39@XR-E R2 1.05A / C2 HA-III@T6 2.8A / Niwalker NWK600N1/ UF WF-501B / Balder SE-2@U3 3.04A / Shadov TC500 / SF M9
Polisa
Posty: 5
Rejestracja: sobota 23 lip 2011, 23:02
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Polisa »

Nie, świnia jestem, zawinąłem wszystkie :mrgreen:
Zablokowany