Co sobie ostatnio kupiliście?

....nie pasujące gdzie indziej...
Awatar użytkownika
Calineczka
Posty: 7578
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 20:19
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Calineczka »

krzycho123, a jakiś tutek możesz zrobić? Jaki chipset kontrolera lpt? Może osobny temat?
Awatar użytkownika
krzycho_
Posty: 2187
Rejestracja: piątek 08 maja 2009, 18:40
Lokalizacja: Poznań

Post autor: krzycho_ »

Calineczka - sun1888 , podejrzewam że Pyra ma ten sam bo to OEMowe karty sprzedawane jako Unitek , 4World itp .

Karta ma nie stadartowy jak na LPT adres także sporo softu gdzie nie można wybrać adresu ma problem ale z pomocą przychodzi http://www.entechtaiwan.com/dev/port/index.shtm
elektroda.pl
Awatar użytkownika
Calineczka
Posty: 7578
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 20:19
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Calineczka »

krzycho123, dzięki, może znowu spróbuję i u siebie LPT odpalić bo poległem ostatnio, właśnie na braku możliwości ustawienia konkretnego adresu, wymaganego przez program. :)
fxxx
Posty: 1575
Rejestracja: środa 04 sie 2010, 16:34
Lokalizacja: nowy sacz

Post autor: fxxx »

a ja nabyłem drogą kupna suwmiarkę elektroniczna, 20 zl :) a drogą wymiany oddając złom za piwo szperacz mactronic z padniętym aku, ale chyba wystarczy zalać wodą/elektrolitem, bo suchy :)
cristoforo
Posty: 6
Rejestracja: wtorek 16 sie 2011, 23:35
Lokalizacja: 3City

Post autor: cristoforo »

a ja tak skromnie w ciągu dwóch tygodni :
-leatherman core
-Solarforce L2m XR-E
-EagleTac D25LC2 Mini
- no i moje małe monstrum
DRY 3xCREE XM-L T6
Miodosław
Posty: 601
Rejestracja: piątek 16 lis 2007, 14:22
Lokalizacja: Świnoujście

Post autor: Miodosław »

2 szt. 14500 AW.
Wyczytałem, że zabezpieczenie działa przy 5 amperach, a 4 to maksymalny ciągły prąd. Skoro tak, to 2,8 A puszczone w XMLa nie powinno im zaszkodzić. Mam zupełnie niezłe body, więc będzie EDC do robienia WOW! ;)
Dubito ergo sum!
Awatar użytkownika
ElSor
Site Admin
Posty: 5041
Rejestracja: niedziela 13 wrz 2009, 12:52
Lokalizacja: Ozimek

Post autor: ElSor »

Ostatnio nawet troszke nakupilem sprzetu. Z latarkowch gadzetow to tylko BK135A natomiast do auta, mocniejsze sprzeglo, wieksze wtryski, wieksza turbine, mocniejsza pompe i kilka innych "drobiazgow" jak np zasilacz do wczesniej wspomnianego Oregona.
Moja polowka za to na swieta kupila mi lampke rowerowa na tyl MacTronic BRIGHT EYE BPM-1SL ktora to sobie "wymazylem" po zobaczeniu na zywo MacTronic WALL-e BPM-2SL. Wczoraj dopiero mialem okazje pierwszy raz jej uzyc w terenie i powiem ze jestem pod wrazeniem ile to daje swiatla pobierajac tylko 20mA :o Dziwne spojrzenia przechodniow i kierowcow bezcenne :mrgreen:
Awatar użytkownika
Fluxor
Posty: 2549
Rejestracja: wtorek 16 gru 2008, 12:17
Lokalizacja: Opole

Post autor: Fluxor »

Ja za to mam bardziej przyziemne potrzeby, kupiłem sobie a raczej dostałem w prezencie kurtkę. To wszystko za sprawą wyprzedaży i jeszcze dodatkowego rabatu 20% bo na jakieś happy hour trafiłem.
http://specjalistycznyspecjalista.blogspot.com/
POST MOŻE ZAWIERAĆ LOKOWANIE PRODUKTU
Luigi
Posty: 408
Rejestracja: czwartek 03 lut 2011, 15:35
Lokalizacja: Wawa/Kania Nowa

Post autor: Luigi »

Yezl S7 SS :mrgreen:
Maluch na aaa i 10440
Sky Ray King (XML T6 3C) DRY (XML T5 4B) Zebralight H600 FW (XML) Yezl S7 SS (XPG S2 2T) Ultrafire C3 SS (XML T6 3C) Klon TK35 (XML U2 1C) Solarforce L2P (XML T5 4B) Ultrafire A3 (XRE Q5), LedLenser P5 (XRE) Jetbeam Raptor RRT-0 (XPG R5)
Awatar użytkownika
Pyra
Site Admin
Posty: 8527
Rejestracja: niedziela 02 sie 2009, 20:35
Lokalizacja: Gądki

Post autor: Pyra »

Witam
Dziś przyszedł ostatni zakup komputerowy Crucial m4 64GB :twisted:
Obrazek
Na starcie zrobiony miał upgrade firmwaru, aby obejść błąd 5200 godzin pracy i już jest męczony w komputerze. Aplikacje się nie uruchamiają one po prostu się pojawiają gotowe do pracy :mrgreen:
Izali miecz godniejszy niżli topór w boju?
Piszmy po polsku, wszak jesteśmy Polakami.
Awatar użytkownika
krzycho_
Posty: 2187
Rejestracja: piątek 08 maja 2009, 18:40
Lokalizacja: Poznań

Post autor: krzycho_ »

Pyra pisze:Na starcie zrobiony miał upgrade firmwaru, aby obejść błąd 5200 godzin pracy i już jest męczony w komputerze. Aplikacje się nie uruchamiają one po prostu się pojawiają gotowe do pracy
:mrgreen: i dlatego wszystkim co narzekają na mało ramu polecam SSD
elektroda.pl
tnt_gt
Posty: 576
Rejestracja: sobota 06 mar 2010, 13:50
Lokalizacja: Piła

Post autor: tnt_gt »

Kupiłem sobie Sunwayman'a M10A (XP-G) - wersja z zasilaniem AA. Tutaj, na światełkach.

Rewelacyjne wykonanie, sterowanie pierścieniem to mistrzostwo świata.

Czy ktoś ma i wie, czy można latarkę zasilić Li-ion 14500? Wysłałem zapytanie do producenta, ale nie kwapi się odpowiedzieć.
GT Rulez ale teraz czas na CUBE
Awatar użytkownika
megabit
Posty: 989
Rejestracja: poniedziałek 20 gru 2010, 11:26
Lokalizacja: Sady

Post autor: megabit »

Podobno można stosować 14500.
Awatar użytkownika
Fluxor
Posty: 2549
Rejestracja: wtorek 16 gru 2008, 12:17
Lokalizacja: Opole

Post autor: Fluxor »

Obrazek
http://specjalistycznyspecjalista.blogspot.com/
POST MOŻE ZAWIERAĆ LOKOWANIE PRODUKTU
Tomeqp
Posty: 954
Rejestracja: niedziela 22 lis 2009, 20:06
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Tomeqp »

Ja wczoraj wszedłem w posiadanie ostrzałki Lansky Standard Sharpening System. Szkoda, że od razu zabrałem się za przeprofilowanie CS SRK. :mrgreen: Drugi dzień próbuję coś osiągnąć, po 6h męczarni został mi do wyprowadzenia jeszcze czubek. No i później trzeba naostrzyć... Syzyfowe prace, nikomu nie polecam takich rzeczy na początek. :razz:
Pozdrawiam
Zablokowany