Co sobie ostatnio kupiliście?

....nie pasujące gdzie indziej...
Awatar użytkownika
ElSor
Site Admin
Posty: 5041
Rejestracja: niedziela 13 wrz 2009, 12:52
Lokalizacja: Ozimek

Post autor: ElSor »

Nocne kesze nigdy nie mialy szans z xenonem (zabieranym na specjalne okazje) :razz:
Zreszta Oregon zastapil Dakote 20 a Myo MacTronika z dyfuzorkiem, reszta stawki nie odstaje za bardzo swiatelkowo wiec o FTFa nadal bedzie ciezko.

PS przypomina mi sie jak ostatnio bylem z ekipa na nocnej skrzynce, ktora wczesniej zdobywalem solo (multak). Wtedy spokojnie starczala UF 502B na srednim trybie ale tym razem okazalo sie ze niektore odblaski poodpadaly. Po wyjeciu xenona poznajdywalismy gwozdzie i dzieki temu dotarlismy do finalu :mrgreen:
Awatar użytkownika
Fluxor
Posty: 2549
Rejestracja: wtorek 16 gru 2008, 12:17
Lokalizacja: Opole

Post autor: Fluxor »

Znalazłem pod choinką takie urządzenie. Od razu trzeba przeprowadzić w nich modyfikacje. Zasilanie zamiast 3xAA na pewno będzie zastąpione jednym albo kilkoma 18650 oraz sprawdzę czy sterownik latarkowy pozwoli regulować temperaturę.

Obrazek
http://specjalistycznyspecjalista.blogspot.com/
POST MOŻE ZAWIERAĆ LOKOWANIE PRODUKTU
robertgl17
Posty: 175
Rejestracja: niedziela 30 sie 2009, 19:31
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: robertgl17 »

Jakoś nie chciało mi się wrzucać pojedynczych latarek.

To zebrało mi się prze jakieś 3 miesiące

Obrazek

Od lewej:

ITP A3 XP-G R5 ( razy dwa )
FENIX PD32 XP-G R5
OLIGHT M20-X XM-L
OLIGHT M21 SST-50 ( z forumowego bazarku )
OLIGHT M31 SST-50
Leatherman Freestyle
Awatar użytkownika
dr.w
Posty: 130
Rejestracja: piątek 18 lut 2011, 23:20
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: dr.w »

Hejka :)

A u mnie pod choinką rodzina znalazla 4 sztuki iTPLight A3 R5 ze świątecznej promocji :)
A mój 1,5 roczny synek swoją pierwszą latarkę w kształcie LWA :twisted:
Pozdrawiam
Wojtek
Tomeqp
Posty: 954
Rejestracja: niedziela 22 lis 2009, 20:06
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Tomeqp »

A to moje ostatnie zakupy:
Obrazek
Jeszcze brakuje dwóch przekaźników i hebelków, ale to dopiero po nowym roku. :wink:
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
krzycho_
Posty: 2187
Rejestracja: piątek 08 maja 2009, 18:40
Lokalizacja: Poznań

Post autor: krzycho_ »

Tomeqp zestaw małego konstruktora na 3 fazy :mrgreen:
elektroda.pl
Awatar użytkownika
cudny
Posty: 505
Rejestracja: czwartek 25 sie 2011, 16:13
Lokalizacja: Zagórze/Kraków

Post autor: cudny »

Tomeqp, co będziesz tworzył? :) Wygląda ciekawie :)
Solarforce L2 XM-L 8xAMC
Tomeqp
Posty: 954
Rejestracja: niedziela 22 lis 2009, 20:06
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Tomeqp »

krzycho123 pisze:Tomeqp zestaw małego konstruktora na 3 fazy :mrgreen:
Niestety tylko na jedną. Chciałem na 3, ale w pokoju mam tylko dwie, a trzecią bym musiał ciągnąć kablem co najmniej z łazienki. :neutral:

Ogólnie projekt jest przerostem formy nad treścią, no ale chyba każdy musi czasem zrobić coś bez sensu. :lol: Buduję małą rozdzielnicę na 230V, będzie wisiała obok biurka i zasilała cały warsztat. W sytuacji awaryjnej będę miał możliwość całkowitego odłączenia sprzętu od sieci. Biorąc pod uwagę, że mam kilka urządzeń pracujących bez przerwy, oszczędzi mi to wyciągania wtyczek co noc. Woltomierz i licznik energii rozszerza możliwości rozdzielnicy o funkcję kontrolno-pomiarową. "Oprawa graficzna" to już tylko moja fantazja. Pewnie niektórzy woleli by to zrobić na jakimś scalaku, ale ja sobie stycznik kupiłem. Będzie dodatkowa ozdoba na ścianie. :razz:

PS: Swoją drogą, to na pudełku od woltomierza było napisane "Amperomierz 300V" :mrgreen:
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
bulwa11
Posty: 305
Rejestracja: niedziela 04 wrz 2011, 00:43
Lokalizacja: Brzesko

Post autor: bulwa11 »

muszę sobie taką naklejkę skombinować na ścianę :P
------

a ja kupiłem wymarzony rower :D. Używana szosówka Giant Cadex, myślę że na początek styknie :). Jak przyjdzie to się pochwalę jaką fotką
Obrazek

Solarforce L2 XM-L T5 4B mod Grega || X1 XM-L2 T6 3C mod Grega || 3x MH 150W @CDM-T 942 || MH HQI-BT 400W/D
krzysiek33
Posty: 215
Rejestracja: środa 19 sty 2011, 22:30
Lokalizacja: łódź

Post autor: krzysiek33 »

Swietny rowerek! Graty! Kurczaczki, trzymam kciuki, żeby przyszedł bez wad.
Awatar użytkownika
Pyra
Site Admin
Posty: 8527
Rejestracja: niedziela 02 sie 2009, 20:35
Lokalizacja: Gądki

Post autor: Pyra »

A ja poszedłem w totalne lenistwo, wczoraj kupiliśmy dwa materace łóżkowe z kieszeniowymi sprężynami i różnych twardościach z obu stron.
Izali miecz godniejszy niżli topór w boju?
Piszmy po polsku, wszak jesteśmy Polakami.
Vigo
Posty: 908
Rejestracja: niedziela 14 sie 2011, 20:38
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Vigo »

Wczoraj zawitał w moje skromne progi FENIX TK35 i... :o pozamiatał wszystkie pozostałe latareczki które aktualnie posiadam. Po wstępnych testach sufitowo-osiedlowych mogę powiedzieć jedno: jest moc! :mrgreen:
Jeszcze muszę zanieść tego potworka gdzieś do lasu i obadać jak świeci w terenie w zupełnych ciemnościach.
Dodam jeszcze, że trafił mi się egzemplarz bez śladu nawet najmniejszej dziury w spocie :smile: , a widziałem niektórzy koledzy skarżyli się, że w ich TK35 ta przypadłość występuje w mniejszym lub większym stopniu.
Latareczka naprawdę pięknie wykonana, dopieszczona, bez żadnych "baboli".
Jak na światełko napędzane 2x18650 jest całkiem nieduża, oczywiście typowe EDC to to nie jest, ale w mojej sporej rączce leży dobrze.
Podoba mi się też ten dodatkowy "pstryczek" do zmiany trybów to wygodne i praktyczne moim zdaniem rozwiązanie.

Obrazek
neutrinus
Posty: 534
Rejestracja: piątek 09 wrz 2011, 16:16
Lokalizacja: wrocław
Kontakt:

Post autor: neutrinus »

parę dni temu przyjechało:
Obrazek
najtaniej znalazłem w Irlandii (w survivalzone.eu) za ~150zł brutto (ponieważ to zakup wewnątrzwspólonotowy to zapłaciłem netto, w Polsce zapłacę nasz VAT i go zaraz odliczę). Paczuszka dojechała w ciągu 7dni, wydaje się że kupiłem ostatnią sztukę.
Awatar użytkownika
bulwa11
Posty: 305
Rejestracja: niedziela 04 wrz 2011, 00:43
Lokalizacja: Brzesko

Post autor: bulwa11 »

Rower przyszedł :D, po oględzinach wszystko jest w jak najlepszym porządku. Ale pojeżdze pewnie dopiero w piątek bo pompki nie mam odpowiedniej :O... zresztą leje a na slickach lepiej po deszczu nie jeździć jak jest to pierwsza jazda :)
Obrazek

Solarforce L2 XM-L T5 4B mod Grega || X1 XM-L2 T6 3C mod Grega || 3x MH 150W @CDM-T 942 || MH HQI-BT 400W/D
krzysiek33
Posty: 215
Rejestracja: środa 19 sty 2011, 22:30
Lokalizacja: łódź

Post autor: krzysiek33 »

Nie marudź bulwa11 ;) ! Na rower i wio !! Sprawdź rowerek dokładnie szczególnie czy nie zostawia dwóch śladów(naważniejsze) i czy zgodny z opisem, biegi, manetki, zużycie, malowanie, sprawdź węzły-łączenia alu z węglem.


Fajny sprzęcik kupiłeś sobie-graty! Jak widzę fajny rower to od razu chory na niego si ę robię
Zablokowany