Święta :)

....nie pasujące gdzie indziej...
Awatar użytkownika
mihas
Posty: 145
Rejestracja: środa 27 sty 2010, 00:14
Lokalizacja: Mińsk Maz.

Post autor: mihas »

Wesołych Świąt, ciekawych prezentów, a w nowym roku dużo zdrowia, radości i oczywiście światła :)
marshal
Posty: 192
Rejestracja: piątek 16 lip 2010, 16:30
Lokalizacja: Bergen

Post autor: marshal »

Wesołych Świąt!! :)
Pozdrawiam
oskar
Posty: 425
Rejestracja: sobota 13 lut 2010, 23:49
Lokalizacja: Polska

Post autor: oskar »

I ja również chciałem się przyłączyć do życzeń świątecznych.
Zwłaszcza chciałem przekazać najserdeczniejsze życzenia dla:
Arka, Piotra, Artura, Mikołaja, Sławka, Tomka z łańcyta i Tomka z trójmiasta, Grzegorza (calineczka,pikom,midi,dnf,pyra,toms,tomek210,greg)
Z wami miałem więcej kontaktu, traktuje was jak drugą rodzinę, również życzenia dla waszych najbliższych. Już trochę jestem na tym forum, traktuje je troche jak drugi dom, ciesze się z miłej atmosfery serdeczności i życzliwości jaka tu panuje.
Oczywiście reszta forumowiczów nie moze być pokrzywdzona, was też pozdrawiam i życzę wam wszystkiego tego czego byście sobie sami zażyczyli z okazji tych świąt.

Pozdrawiam Oskar.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich.
Ostatnio zmieniony poniedziałek 26 gru 2011, 22:26 przez oskar, łącznie zmieniany 1 raz.
Midilight 3x XM-L(gorgonzola)/JetBeam M1X/ Midilight 5x R5(puszkin)/ Biedrono mag 2D XM-L/ SF Skyline I/ MacTronic Black Eye/ JetBeam Jet III R5(zgubiona)/ Lumintop P2C/ Nitecore EX11/ Zebralight H31/ Xeno Tiger E03/ Eagletac D25LC2mini/ cdn.
Awatar użytkownika
swietlik
Posty: 489
Rejestracja: sobota 22 lis 2008, 22:39
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: swietlik »

I ja życzę światłości myśli, radości z rzeczy małych i dużych, zdrowia i rodzinnej atmosfery w Święta.

Od dłuższego czasu nie pojawiam się na forum - za dużo obowiązków na mnie spadło. Ale myślami często tu bywam.
ODPOWIEDZ