Podziel się swoją radością

....nie pasujące gdzie indziej...
sou
Posty: 153
Rejestracja: wtorek 02 lis 2010, 17:17
Lokalizacja: 3City

Post autor: sou »

to akurat gotowiec - bardzo fajnie wykonany, nic nie cieknie, łatwo się napełnia i nawet wymiana spalonego kartomizera nie stanowi kłopotu
wcześniej miałem ze strzykawki zrobiony, pomimo pewnych wad - kopcił jak oszalały :)

[ Dodano: 8 Listopad 2011, 19:45 ]
dziś przyszły 4 CXA2011
Obrazek
wkliw
Posty: 392
Rejestracja: środa 26 lis 2008, 20:05
Lokalizacja: Mielec

Post autor: wkliw »

Ja dziś szczęśliwie znalazłem zagubionego 2 tygodnie temu romisena. Wisiał za sznureczek na półce w garażu. Sam go tam powiesiłem żeby przy sprzątaniu garażu się nie poobijał a potem .... hmmm to się chyba skleroza nazywa. :D najważniejsze że dziś przypadkowo się znalazł.
Mag 5D sst50 / romisen RC-C8 mod xpg / romisen RC-A4 / TIROSS mod xpg + regina /wydumka 2x18650+ XM-L + ref SMO // Mag Solitaire nichia 5mm / UniqueFire UF-DT1 Mod XM-l / "coś" 2x 16340 z xre q5 i refem SMO /UltraFire WF-501B xpg + ref SMO
Awatar użytkownika
clorox
Posty: 230
Rejestracja: wtorek 03 lis 2009, 19:10
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: clorox »

Dotarły do mnie sample z Cree:

XML T5 5000K-8500K
CXA2011 3000K

Teraz czas na majsterkowanie :mrgreen:
clorox
sou
Posty: 153
Rejestracja: wtorek 02 lis 2010, 17:17
Lokalizacja: 3City

Post autor: sou »

clorox pisze:CXA2011 3000K

Teraz czas na majsterkowanie
właśnie przed chwilą lampke na 2xCXA w wersji prototypowej odpaliłem
p.s. producent wcale nie kłamie, jeśli chodzi o przewodność cieplną podłoża, za cholerę nie mogłem przylutować kabli do diod - musiałem zdjąć z radiatora :)
Minister Zdrowia Szczęścia i Pomyślności
Tomeqp
Posty: 954
Rejestracja: niedziela 22 lis 2009, 20:06
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Tomeqp »

Zdałem egzamin praktyczny na prawo jazdy kat. B za drugim razem. :wink: Nie, żeby mnie jakoś radość rozrywała, ale fajnie że nie muszę płacić za kolejne egzaminy. Jednak na razie mam awersję do kierownicy i delektuję się jazdą na prawym fotelu.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
megabit
Posty: 989
Rejestracja: poniedziałek 20 gru 2010, 11:26
Lokalizacja: Sady

Post autor: megabit »

Gratulacje, ale polecam przekonać się jak najszybciej do lewego fotela ;) Najgorzej zrobić uprawnienia i z nich nie korzystać. Wiedza i "obycie" szybko uleci i będzie coraz ciężej powrócić za kółko.
Awatar użytkownika
Fluxor
Posty: 2549
Rejestracja: wtorek 16 gru 2008, 12:17
Lokalizacja: Opole

Post autor: Fluxor »

Przepracowałem drugi dzień w nowo otrzymanej pracy :mrgreen:
http://specjalistycznyspecjalista.blogspot.com/
POST MOŻE ZAWIERAĆ LOKOWANIE PRODUKTU
Tomeqp
Posty: 954
Rejestracja: niedziela 22 lis 2009, 20:06
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Tomeqp »

Moja latarka wróciła z modernizacji u Midiego. :grin: Wszystkie części zostały dopuszczone przez Midiego do użytku i nareszcie to działa tak jak powinno od początku. Pierwotnie driver wybierałem ja i to był błąd... Jak na złość deszcz leje cały czas i nie mogę sobie poświecić.
Pozdrawiam
krzysiek33
Posty: 215
Rejestracja: środa 19 sty 2011, 22:30
Lokalizacja: łódź

Post autor: krzysiek33 »

Jako, że matula jest po badaniach w Instytucie Badań Nuklearnych napiszę wynik, otóż to nie jest nowotwór tylko naczyniak ;) mogłoby co prawda być lepiej, ale mogłoby być dużżżżżżo gorzej i cieszy mnie nawet taki wynik.
Pozdrawiam i dziękuję za wsparcie odnośnie mojego wpisu w "smutkach"
DNF
Posty: 4606
Rejestracja: piątek 23 lis 2007, 19:07
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: DNF »

Krzysiek, cieszymy się razem z Tobą! Wytrwałości i sił Tobie, a mamie zdrowia życzę :)
krzysiek33
Posty: 215
Rejestracja: środa 19 sty 2011, 22:30
Lokalizacja: łódź

Post autor: krzysiek33 »

Dzięki, dzięki!
Awatar użytkownika
Calineczka
Posty: 7578
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 20:19
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Calineczka »

krzysiek33, szybkiego powrotu do zdrowia życzę i żeby na Święta (i nie tylko!) bez medyków się obeszło :)
oskar
Posty: 425
Rejestracja: sobota 13 lut 2010, 23:49
Lokalizacja: Polska

Post autor: oskar »

Jestem dzieckiem szczęścia, około 16listopada zgubiłem JetBeama JetIIIM R5, umieściłem dnia 26 listopada post w dziale podziel się swiom smutkiem, po tym jak dwa razy przeszukałem wszystkie miejsca bytowania. Męczyła mnie ta strata bardzo bo zazwyczaj zbieram kilka miesięcy kasę żeby sobie kupić latarkę za 200-300zł. Dziś miałem okazję do ostateczności, około dnia 16 listopada zagrabiałem liście na posesji dziadków, wywiozłem liście do lasu ponad 2 km w głąb do miejsca gdzie ludzie zwożą kompost z ogródków.
Dziś również zagrabiałem liście i wywoziłem je w to samo miejsce, tak dla pewności pokopałem troche nogą kupę liści z przed ponad miesiąca.
Nagle wyskoczyła latarka łacznie z futerałem, myślałem że ze szczęścia sie posikam.
Przez te ponad miesiąc na latarce wytworzyła się grzybnia, pokazę jedno zdjęcie tego zjawiska, nawet nie wiecie jak bardzo jestem happy.
Załączniki
cud.jpg
cud.jpg (33.61 KiB) Przejrzano 199 razy
Midilight 3x XM-L(gorgonzola)/JetBeam M1X/ Midilight 5x R5(puszkin)/ Biedrono mag 2D XM-L/ SF Skyline I/ MacTronic Black Eye/ JetBeam Jet III R5(zgubiona)/ Lumintop P2C/ Nitecore EX11/ Zebralight H31/ Xeno Tiger E03/ Eagletac D25LC2mini/ cdn.
bartex
Posty: 146
Rejestracja: niedziela 02 lis 2008, 23:00
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: bartex »

no to masz prezent gwiazdkowy :)
oskar
Posty: 425
Rejestracja: sobota 13 lut 2010, 23:49
Lokalizacja: Polska

Post autor: oskar »

Każdy mógłby ją znależć przez te ponad 30 dni ale kto by pomyślał że w kupie kompostu można znależć taki skarb. :mrgreen:
Midilight 3x XM-L(gorgonzola)/JetBeam M1X/ Midilight 5x R5(puszkin)/ Biedrono mag 2D XM-L/ SF Skyline I/ MacTronic Black Eye/ JetBeam Jet III R5(zgubiona)/ Lumintop P2C/ Nitecore EX11/ Zebralight H31/ Xeno Tiger E03/ Eagletac D25LC2mini/ cdn.
Zablokowany