No z baterią to nie tak lekko - mi trzyma 4 dni ale ja nie gram, sieć tylko 2g.
Na GPS w warunkach żeglowania - czyli włączamy ekran jak potrzebujemy zobaczyć mapę telefon spokojnie pociągnie około doby.
Wychodzi nowsza wersja tego telefonu - defy+ czyli tak naprawdę to samo tylko z fabrycznie ustawionym prockiem na 1ghz (ja mam tak ustawiony przez alternatywny soft), lepszą baterią i lepszym aparatem nagrywającym filmy w hd (choć jak dobrze trafisz zwykłą defy to będziesz miał ten sam aparat).
Z minusów to wadliwy głośnik - podobno w starszych seriach padał nawet po tygodniu używania, u mnie mam telefon od około 2 miesięcy i wszystko jest ok.
Galaxy s II to klasa sama w sobie, kolega ma taki, ale dla mnie za duży. Tak to same plusy, bateria nieźle trzyma, szybki procek, odtwarza full hd, nagrywa w hd, posiada hdmi
![:)](./images/smilies/usmiech.gif)
.
EDiT
Dzisiaj do mnie przyszły 3 nożyki
Maluch sanrenmu idzie dla kobitki, 710 to już chyba moja 4 sztuka, wszystkie poprzednie rozdałem, ale jakoś lubię ten nożyk i kupuję kolejne
![;)](./images/smilies/oczko.gif)
Pocket bushman ma zastąpić za to fixeda na wyprawy, jak na razie mi się podoba, lubię takie proste konstrukcje
![:)](./images/smilies/usmiech.gif)