DealExtreme - zakupy

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
MixhaL
Posty: 22
Rejestracja: niedziela 20 lut 2011, 11:08
Lokalizacja: Lubelskie

Post autor: MixhaL »

dzieki phantom za szybką odpowiedz
Awatar użytkownika
Pikom
Site Admin
Posty: 2912
Rejestracja: sobota 27 wrz 2008, 20:31
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Pikom »

Timmy - jeśli dobrze rozumiem to co napisałeś, to nic co możesz napisać do DXa nie zmieni faktu, że przesyłka została już nadana.
Pozdr.
Pikom
studzin
Posty: 546
Rejestracja: sobota 17 kwie 2010, 11:45
Lokalizacja: Gdańsk/Tczew

Post autor: studzin »

Orientujecie się jak obecnie wyglądają kolejki na lotnisku? Moja paczka 01.03 wylądowała na poczcie i cały czas wisi.
MixhaL
Posty: 22
Rejestracja: niedziela 20 lut 2011, 11:08
Lokalizacja: Lubelskie

Post autor: MixhaL »

Zamówiłem latarkę i aku ale DX czeka na dostawę latarki od dostawcy być może trzeba będzie jeszcze czekać z tydzien albo dwa. Jeżeli zamówie do tego zamówienia jeszcze powiedzmy dwie rzeczy i poproszę ich o wysłanie to czy wyślą mi te dwie dodatkowe rzeczy plus aku a na latarkę będę mógł dalej czekać czy całe zamówienie będzie czekało aż dotrze ta nieszczęsna latarka?
takron
Posty: 9
Rejestracja: czwartek 10 mar 2011, 13:01
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: takron »

Witam zgromadzonych
:wink:
i ja się przyłączę do podzielenia się pierwszymi potyczkami z DXem.
Zrobiłem pierwsze zamówienie; tak 'na próbę', za ~8$. Bez trackingu, przy tej kwocie wiadomo...
Heh, pechowe te zamówienia z drugiej połowy stycznia widzę (-> Saud). Zamówienie złożone 19.stycznia. 'Order' został 'splited': pierwszy 'shipment' został zrobiony rzekomo 24.stycznia, drugi 19.lutego ... ale do dziś dnia nic nie zostało dostarczone.
Trochę szkoda; o te 8$ nie będę się szarpał, nie chce mi się. Po prostu - kolejnych zamówień, na hmmm sporo większe kwoty, już DX ode mnie nie dostanie.

'propos: wie ktoś (ze sporądawką pewności) - jak się ma sprawa vatów, ceł itp? Zależne to jest od wartości przesyłki (czy jest jakiś próg 'bez opłaty'), zamawianego przedmiotu, czy inny pies?...

pozdrawiam
rrobsonm
Posty: 330
Rejestracja: środa 28 sty 2009, 18:10
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: rrobsonm »

Orientujecie się jak obecnie wyglądają kolejki na lotnisku? Moja paczka 01.03 wylądowała na poczcie i cały czas wisi.
moje paczki wyleciały z HK 3 i 4 marca, a w domu były u mnie 8 i 9. W odwrotnej kolejności :)
Anusiak1
Posty: 48
Rejestracja: wtorek 22 lut 2011, 03:04
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Anusiak1 »

takron pisze:'propos: wie ktoś (ze sporądawką pewności) - jak się ma sprawa vatów, ceł itp? Zależne to jest od wartości przesyłki (czy jest jakiś próg 'bez opłaty'), zamawianego przedmiotu, czy inny pies?...
takron pewności nie ma ale może to Ci pomoże
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Nightmare
Posty: 1263
Rejestracja: sobota 26 lut 2011, 00:14
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: Nightmare »

rrobsonm pisze:moje paczki wyleciały z HK 3 i 4 marca, a w domu były u mnie 8 i 9. W odwrotnej kolejności
ale szczęściarz z ciebie a na duże kwoty?
MPP-1 / Skyline I / L2P T6 / LL P7 / RC-39@XR-E R2 1.05A / C2 HA-III@T6 2.8A / Niwalker NWK600N1/ UF WF-501B / Balder SE-2@U3 3.04A / Shadov TC500 / SF M9
studzin
Posty: 546
Rejestracja: sobota 17 kwie 2010, 11:45
Lokalizacja: Gdańsk/Tczew

Post autor: studzin »

rrobsonm pisze:
Orientujecie się jak obecnie wyglądają kolejki na lotnisku? Moja paczka 01.03 wylądowała na poczcie i cały czas wisi.
moje paczki wyleciały z HK 3 i 4 marca, a w domu były u mnie 8 i 9. W odwrotnej kolejności :)
A kiedy trafiły na pocztę?
Awatar użytkownika
phantom
Posty: 690
Rejestracja: piątek 06 mar 2009, 14:46
Lokalizacja: biegun

Post autor: phantom »

Moja trafiła na pocztę 1 marca ze statusem że jest "processed" do dostarczenia, kilka dni temu status się zmienił na "The item (xxx) was posted on 1-Mar-2011." i cisza, wygląda na to że utknęła w HK.
freebike
Posty: 263
Rejestracja: czwartek 18 wrz 2008, 11:58
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: freebike »

24 stycznia zamówiłem latarkę MX power na Cree za 15$ i dwa aku 16340. Latarki nie mieli wiec wysłali same aku których jeszcze nie ma. Dzisiaj w końcu przyszedł żółty list a w środku mała latarka z pryszczami za chyba 2$.

Znacie jakiś sklep warty polecenia? DX mam dość.
... i wszystko jasne ;)
MikeKilo
Posty: 145
Rejestracja: niedziela 08 sie 2010, 12:20
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: MikeKilo »

A moje zamówienie ładnie poszło (a było dość złożone-2 Tanki i parę drobiazgów, w tym breloki led-recenzja wkrótce). Zamówienie zrobione ok. 20 lutego, w trackingu od końca lutego, wysłane z HK 8go, dziś już dotarła.
Pozdrawiam!

Obrazek
Timmy
Posty: 125
Rejestracja: niedziela 25 kwie 2010, 16:13
Lokalizacja: Polska

Post autor: Timmy »

MikeKilo to ile Ty masz już tych Tank'ów? Mój Tank TK-566 wyleciał 10marca, ciekawe kiedy będzie, chociaż już dostałem jednego.
MikeKilo
Posty: 145
Rejestracja: niedziela 08 sie 2010, 12:20
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: MikeKilo »

To był zestaw taki jak mój (TK-566 długa z trybami i TK-701), ale nie dla mnie.
Pozdrawiam!

Obrazek
studzin
Posty: 546
Rejestracja: sobota 17 kwie 2010, 11:45
Lokalizacja: Gdańsk/Tczew

Post autor: studzin »

Dobra moja paczka która trafiła na pocztę 01,03 jutro ma wylecieć.
Zablokowany