DealExtreme - zakupy

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
Lobo
Posty: 24
Rejestracja: piątek 12 lis 2010, 14:14
Lokalizacja: Piła

Post autor: Lobo »

Witam

21 stycznia wyslali do mnie nowe aku po reklamacji. Niestety wysylka bez trackingu.

Wczoraj tj. 16 lutego dostalem przesylke i mile zaskoczenie. Wadliwy mialem jeden aku a przyslali 2. Wiec teraz mam 3 zdrowe aku :)
Pozdrawiam
:razz:
Awatar użytkownika
fredek
Posty: 372
Rejestracja: poniedziałek 03 maja 2010, 13:58
Lokalizacja: Łódź

Post autor: fredek »

No ja też reklamowałem aku... reklamację uznali, poprosili o podanie numeru jakiegoś oczekującego zamówienia... podałem... dodali za darmo akuski, też 1 kpl... byłoby fajnie gdyby nie to, że w tym oczekującym zamówieniu którego nr podałem były już wcześniej opłacone 2 kpl. takich samych akusków... czyli powinny finalnie być 3 kpl (2 opłacone i 1 z reklamacji) a są tylko te z reklamacji 1 kpl, opłacone wciapało :evil:

Trzeba znowu pisać reklamacje :P
Awatar użytkownika
Nightmare
Posty: 1263
Rejestracja: sobota 26 lut 2011, 00:14
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: Nightmare »

Witam wszystkich
chciałbym zrobić zakupy w DX na kwotę około 60$
parę rzeczy mi potrzebnych tylko teraz martwi mnie ten vat i ewentualna opłata celna bo jeśli mi dorzucą vat+130zł odprawy celnej to mi się nie opłaca nic kupywać ma ktoś większę doświadczenie z DX?
jak zrobić aby ewentualnie koszt był tego najmniejszy
MPP-1 / Skyline I / L2P T6 / LL P7 / RC-39@XR-E R2 1.05A / C2 HA-III@T6 2.8A / Niwalker NWK600N1/ UF WF-501B / Balder SE-2@U3 3.04A / Shadov TC500 / SF M9
Timmy
Posty: 125
Rejestracja: niedziela 25 kwie 2010, 16:13
Lokalizacja: Polska

Post autor: Timmy »

Złóż zamówienie. Poczekaj aż wyślą. Złóż zamówienie.
Awatar użytkownika
Pyra
Site Admin
Posty: 8527
Rejestracja: niedziela 02 sie 2009, 20:35
Lokalizacja: Gądki

Post autor: Pyra »

Witam
Timmy pisze:Złóż zamówienie. Poczekaj aż wyślą. Złóż zamówienie.
Po co?

Złóż zamówienie, zapłać, złóż następne zamówienie, zapłać i "wsjo". Możesz też podzielić na trzy paczki, wtedy przyjdzie więcej osobnych przesyłek. Mogą nawet przyjść jednego dnia.

Pozdrawiam
Izali miecz godniejszy niżli topór w boju?
Piszmy po polsku, wszak jesteśmy Polakami.
karlosboy

Post autor: karlosboy »

Pamiętaj tylko o przekroczeniu 15$ za poszczególne zamówienie, dostajesz wtedy tracking za darmo ;-)
Awatar użytkownika
Nightmare
Posty: 1263
Rejestracja: sobota 26 lut 2011, 00:14
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: Nightmare »

Status- Order Received
Place items into cart-place

takie coś mam i wszystkie rzeczy wróciły mi do koszyka
jest oki?
MPP-1 / Skyline I / L2P T6 / LL P7 / RC-39@XR-E R2 1.05A / C2 HA-III@T6 2.8A / Niwalker NWK600N1/ UF WF-501B / Balder SE-2@U3 3.04A / Shadov TC500 / SF M9
karlosboy

Post autor: karlosboy »

XiJaro, "Place items into cart-place " było trzeba nie klikać :razz:
Awatar użytkownika
Nightmare
Posty: 1263
Rejestracja: sobota 26 lut 2011, 00:14
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: Nightmare »

czyli? co teraz :)
MPP-1 / Skyline I / L2P T6 / LL P7 / RC-39@XR-E R2 1.05A / C2 HA-III@T6 2.8A / Niwalker NWK600N1/ UF WF-501B / Balder SE-2@U3 3.04A / Shadov TC500 / SF M9
karlosboy

Post autor: karlosboy »

nic, usuń przedmioty z koszyka. Chyba że chcesz zdublować zamówienie i dysponujesz dodatkową gotówką to klikasz "check out with PP" :wink:
Awatar użytkownika
pawelsz
Posty: 1706
Rejestracja: wtorek 13 lis 2007, 11:36
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pawelsz »

wysyłka z DX idzie żółwiami- widać mają bardzo niski priorytet w poczcie HK - latara wysłana przez Solarforce czekała na wysyłkę 2-3dni, podobnie drivery z Deree, a paki DX leża na ichniej poczcie już 10dni i se leża i leżą
karlosboy

Post autor: karlosboy »

U mnie trzy zamówienia z 16.02.2011 są ciągle pakowane! O wysyłce już nie wspominam :(
DX strasznie się ociąga i nie ma tu żadnego usprawiedliwienia :neutral:
Bucz
Posty: 10
Rejestracja: poniedziałek 06 gru 2010, 11:44
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bucz »

Moje paczki leżą od 18 stycznia na ich poczcie i nie widać, żeby miały się ruszyć...
freebike
Posty: 263
Rejestracja: czwartek 18 wrz 2008, 11:58
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: freebike »

Na końcach moich statusów mam dopisane "split". Ciągnie się to i ciągnie. W jednym zwrot kasy za towar, w drugim wysyłka idzie ale jej status też stoi. Gdyby bardziej się starali zamawiałbym więcej a tak to nie chcę zamrażać gotówki.
... i wszystko jasne ;)
Awatar użytkownika
mauzer
Posty: 220
Rejestracja: piątek 13 lut 2009, 18:19
Lokalizacja: Ziemia / KO13nc

Post autor: mauzer »

ostatnio coś bardzo im się wlecze pakowanie, ale wszystko wysłane jak do tej pory (4 zamówienia ostatnio i sporo splitów)

także spokooooojnie, Światełkowcy ;)
Zablokowany