DealExtreme - zakupy

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
pawel4090
Posty: 158
Rejestracja: czwartek 25 lut 2010, 15:26
Lokalizacja: k. Kielc

Post autor: pawel4090 »

No proszę, a u mnie się nie co ruszyło, zamówienie 30 grudnia, a dzisiaj patrzę i moje oczy się śmieją, status packaging, oby tak dalej :)
Pozdrawiam Paweł
Melker
Posty: 3
Rejestracja: środa 05 sty 2011, 16:37
Lokalizacja: Bochnia

Post autor: Melker »

Witam serdecznie forumowiczów, ajako że jestem nowy nawet i jeszcze bardziej WITAM... :wink:

Otóż na DealExtreme kupiłem 12 listopada (przyszła 20 grudnia...) latarkę SIPIK SK68 na diodzie Q3 - zasilana 1 paluszkiem (niedługo,a może nawet dzisiaj coś skrobnę na jej temat bo jest na prawdę warta uwagi i dosyć tania).
Ogólnie już wiele razy zamawiałem różne pierdoły z DX i nie było problemów, wysyłają towar zawsze do 3 dni (chyba że nie mają na stanie).
malcziki
Posty: 9
Rejestracja: poniedziałek 13 gru 2010, 13:49
Lokalizacja: RŚl

Post autor: malcziki »

Witam
Dorzucę swoje 3 grosze w temacie:
-zamówienie 17.12
-20.12 status packaging
-24.12 status shipped
-31.12 status package left for destination
-03.01 przesyłka w domu
W sumie dwa tygodnie i to jeszcze w okresie świąteczno-noworocznym więc jest nieźle.
Niedługo pewnie kolejne zakupy z DX :)
Pozdrawiam
Arek
akord3on
Posty: 4
Rejestracja: czwartek 30 gru 2010, 17:17
Lokalizacja: krakow

Post autor: akord3on »

Hejka ;*

malcziki, China post czy Hong Kong?
Bo ja mam od 30.12.2010 "departure from outward office of exchange", i cisza u mnie niestety ;/
pozostali na świecie ludzie myślący
malcziki
Posty: 9
Rejestracja: poniedziałek 13 gru 2010, 13:49
Lokalizacja: RŚl

Post autor: malcziki »

Witam
Taki status miałem jeden dzień, potem że wyleciało.
Przesyłka z HK post.
Pozdrawiam
Arek
tomasz_kombi
Posty: 32
Rejestracja: czwartek 08 kwie 2010, 01:05
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: tomasz_kombi »

A czy paczka może mieć status "packaging" a jednocześnie pojawia się numer do trackingu ??
Obrazek
Chyba powinno być shipped ??
Premislaus
Posty: 70
Rejestracja: niedziela 23 lis 2008, 21:16
Lokalizacja: CK

Post autor: Premislaus »

tomasz_kombi pisze:A czy paczka może mieć status "packaging" a jednocześnie pojawia się numer do trackingu ?? Chyba powinno być shipped ??
Jest dobrze. Nie martw się i czekaj cierpliwie.

Słuchajcie, a jak to jest z reklamacjami w DX ? Wysłałem, dostałem dziś maila. Chyba standardowego, ponieważ jest za długi i nikt się pod nim nie podpisał :mrgreen: Piszą żebym przesłał im zdjęcia uszkodzonej latarki (żebym tylko ja wiedział co jest przyczyną, po prostu nie świeci - moduł?), a takie już dostali. I jeszcze o odesłaniu do nich z powrotem światełka. Tia, na pewno to zrobię, jeśli nie dadzą mi na to kasy. A swoją drogą ile taka czynność kosztuje ? I na koniec, mam problem - nie mam już ich koperty. Po prostu wylądowała w koszu :evil: ech, rodzinka :sad:
TMK
Posty: 170
Rejestracja: poniedziałek 08 lis 2010, 21:28
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: TMK »

Premislaus pisze: I jeszcze o odesłaniu do nich z powrotem światełka. Tia, na pewno to zrobię, jeśli nie dadzą mi na to kasy.
Prześlij im koszty odesłania do HK, na stronie Poczty Polskiej wybierz język angielski, wypełnij wagę, wartość, polecony. Wyjdzie około 6-8$ i taki zrzut podaj im jako koszt odsyłki. Zobaczysz czy nadal chcą zwrot czy inaczej rozwiążą reklamację.

Opisz że moduł jest uszkodzony i na zdjęciach przecież tego nie widać.

Apropo otrzymywania od nich przesyłek, każdą nagrywam na komórce w chwili rozpakowania aby nie było ewentualnych wątpliwości co do braków. 2-3 zdjęcia także zachowuje.
Pozdrawiam, Tomasz
Lobo
Posty: 24
Rejestracja: piątek 12 lis 2010, 14:14
Lokalizacja: Piła

Post autor: Lobo »

Dear Pawel,

Sorry for the inconvenience.

Would you like us to send you a new one?

Frank

Odpisalem ze chce nowy.

Ten mail byl juz dosc dawno i ostatnio wyslalem zapytanie co z moim nowym akumulatorkiem i cisza "w eterze" :/

CZy powinienem sie do nich dobijac o wyslanie nowego? Przeciez nie planuje w najblizszym czasie zakupow w tym sklepie
Premislaus
Posty: 70
Rejestracja: niedziela 23 lis 2008, 21:16
Lokalizacja: CK

Post autor: Premislaus »

Jestem :evil: . DX nie czyta maili. Wysłałem im maila, że jeśli chcą zwrotu uszkodzonej latarki (17 $) to niech prześlą mi kasę (6$) na wysyłkę. A oni ponownie bajkę, że należy odesłać najtańsza przesyłką. Ciekawe jak długo się będę z nimi bujał :evil:
glorusek
Posty: 12
Rejestracja: niedziela 28 lis 2010, 16:45
Lokalizacja: Deba

Post autor: glorusek »

ile zajmuje roszczenie paypalowi?
Komarek34
Posty: 456
Rejestracja: czwartek 26 sie 2010, 23:30
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Komarek34 »

PP kontaktuje się ze sprzedawcą i czeka na odpowiedź-gdy sprzedawca odpowie , PP wysyła Ci maila z info i czeka na akceptację warunków.
Czas? - u mnie trwało wszystko 5 dni.
Pozdrawiam
blankfield
Posty: 26
Rejestracja: sobota 16 maja 2009, 14:34
Lokalizacja: Świat 0 i 1

Post autor: blankfield »

A teraz moja historia:

02-12-2010 złożone zamówienie
04-12-2010 DX status shipped
24-12-2010 w trackingu pojawia się "departure from outward office of exchange"

I do tej pory nic. W trackingu poczty polskiej zero wieści do tej pory.
glorusek
Posty: 12
Rejestracja: niedziela 28 lis 2010, 16:45
Lokalizacja: Deba

Post autor: glorusek »

u mnie tak samo praktycznie jak u ciebie, wszcząłem roszczenie na PP bo nie będę dłużej czekał bo zamówiłem sporo przedmiotów na sprzedaż a ceny ich coraz bardziej idą w dol.

Edit Pyra: Poprawiłem :evil:
Ostatnio zmieniony czwartek 13 sty 2011, 22:18 przez glorusek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Calineczka
Posty: 7578
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 20:19
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Calineczka »

glorusek, proszę poprawić pisownię :evil:
Zablokowany