DealExtreme - zakupy

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
Awatar użytkownika
Ledowiczka
Posty: 46
Rejestracja: piątek 13 sie 2010, 22:10
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Ledowiczka »

Mam od 30 minut kłopot z zalogowaniem na DX. Czy tylko ja, czy to ogólne kłopoty z bazą klientów?
Pozdrawiam serdecznie
Ledowiczka
Komarek34
Posty: 456
Rejestracja: czwartek 26 sie 2010, 23:30
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Komarek34 »

Masz rację Pikom
Wiem,ze z Kai też są problemy. Z Focal też miałem jazdy z niewłaściwym towarem.Z DX zamawiałem kilkanaście razy i zazwyczaj było OK.Tym razem czekam w sumie na realizację 4 zamówień(w 5 listach -pomysł DX :) ) i wkurzam się z powodu zalegania listów na HKPost.
A jak sobie wspomnę Twoje słowa, i pomyślę,że mogą skopać zamówienie to :[ :mur:
No ale takie są niestety uroki tanich zakupów. I ja o tym wiem-tylko za każdym razem się łudzę,że będzie tanio i dobrze-a to raczej tylko w Erze...
Ostatnio zmieniony poniedziałek 15 lis 2010, 23:07 przez Komarek34, łącznie zmieniany 2 razy.
Pozdrawiam
Lampek
Posty: 375
Rejestracja: piątek 15 sty 2010, 23:38
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Lampek »

fredek pisze:Lampek Mi osobiście wszystko z DX dotarło, nic nie zginęło i każda reklamacja była załatwiona pomyślnie dla mnie. Twój wybór, twoja kasa ;)
Dziękuję za rady, właśnie najważniejsza($) rzecz zmieniła status na pakowanie.
Awatar użytkownika
Pikom
Site Admin
Posty: 2912
Rejestracja: sobota 27 wrz 2008, 20:31
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Pikom »

Ledowiczka - ja nie mam kłopotu - właśnie siedzę na koncie i przeglądam statusy zamówień ;)

Sprawdz przez HTTPS:// - czasem działa lepiej :)
Pozdr.
Pikom
Awatar użytkownika
Ledowiczka
Posty: 46
Rejestracja: piątek 13 sie 2010, 22:10
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Ledowiczka »

Pikom: Niestety, też nic ...
Pozdrawiam serdecznie
Ledowiczka
Awatar użytkownika
Pikom
Site Admin
Posty: 2912
Rejestracja: sobota 27 wrz 2008, 20:31
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Pikom »

Przykro mi, może trzeba przetestować gdzie problem - inna przeglądarka, kasacja ciasteczek, zmiana ustawień proxy...
Pozdr.
Pikom
Awatar użytkownika
Ledowiczka
Posty: 46
Rejestracja: piątek 13 sie 2010, 22:10
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Ledowiczka »

Pikom: Wszystko wypróbowałam, na razie się poddaję, wierząc, że 'jutro będzie lepiej'.
Pozdrawiam serdecznie
Ledowiczka
freebike
Posty: 263
Rejestracja: czwartek 18 wrz 2008, 11:58
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: freebike »

Ledowiczka pisze:Mam od 30 minut kłopot z zalogowaniem na DX. Czy tylko ja, czy to ogólne kłopoty z bazą klientów?

ja mam to samo. Naprawiłeś to jakoś?
pozdrawiam :)
... i wszystko jasne ;)
evolucja
Posty: 144
Rejestracja: środa 27 paź 2010, 19:42
Lokalizacja: Katowice

Post autor: evolucja »

Ledowiczka, też miałem mały problem. Zalogowało za 6 razem.

Teraz tak. Czy osoby którym przesyłka w HK Post była przetrzymywana przed wysłaniem <10 dni miały w swoim zamówieniu usługę zdejmowania loga DX z paczki, czyli sku.1888?

Może uda nam się znaleźć między tymi przetrzymywanymi jakąś zależność... :neutral:
Awatar użytkownika
Pyra
Site Admin
Posty: 8527
Rejestracja: niedziela 02 sie 2009, 20:35
Lokalizacja: Gądki

Post autor: Pyra »

evolucja pisze:Czy osoby którym przesyłka w HK Post była przetrzymywana przed wysłaniem <10 dni miały w swoim zamówieniu usługę zdejmowania loga DX z paczki, czyli sku.1888?
W żadnym zamówieniu nie miałem tej opcji, a zamówienia z 10.10, znalazły się na poczcie 30.10 i już były przetwarzane, potem się okazało, że na pocztę trafiły 04.11. Dziś zaglądam, a tam jedna paczka jest "posted" 08.11, kilka "was posted on 10-Nov-2010 and is being processed for delivery to the addressee"
Ale jest też "kwiatek"
"was posted on 1-Nov-2010" - bez processed,
a na DX ststus:
"Order Received"
Choć go na oczy nie widziałem
A tylko jedna opuściła HK i już od kilku dni jest u mnie w domku.

Pozdrawiam
Izali miecz godniejszy niżli topór w boju?
Piszmy po polsku, wszak jesteśmy Polakami.
Awatar użytkownika
Ledowiczka
Posty: 46
Rejestracja: piątek 13 sie 2010, 22:10
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Ledowiczka »

freebike i inni: Tak jak wczoraj myślałam, dziś system logowania działa poprawnie !
Pozdrawiam serdecznie
Ledowiczka
kr1s1983
Posty: 12
Rejestracja: wtorek 05 sty 2010, 08:35
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: kr1s1983 »

witam
czy tez macie takie problemy z wysyka z DX?4 paczki wisza mi na poczcie HK.Jedna mam nawet was posted 28.10 i nic nie idzie.Macie jakies dosiwadczenia ile mozna tak czekac?pozdrawiam
Awatar użytkownika
Pikom
Site Admin
Posty: 2912
Rejestracja: sobota 27 wrz 2008, 20:31
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Pikom »

kr1s1983 pisze:witam
czy tez macie takie problemy z wysyka z DX?4 paczki wisza mi na poczcie HK.Jedna mam nawet was posted 28.10 i nic nie idzie.Macie jakies dosiwadczenia ile mozna tak czekac?pozdrawiam
Hej,

Jakoś tak ostatnie 4 strony tego wątku właśnie o tym mówią... Nie czytałeś przed napisaniem pytania??
Pozdr.
Pikom
Paluch
Posty: 33
Rejestracja: niedziela 12 wrz 2010, 15:12
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Paluch »

wczoraj zgłosiłem, ze paczki nie dotarły do mnie po 14 dniach... zobaczymy co bedzie dalej...
Premislaus
Posty: 70
Rejestracja: niedziela 23 lis 2008, 21:16
Lokalizacja: CK

Post autor: Premislaus »

Paluch, dopiero dziś mam informację z poczty chińskiej, że przesyłka jest przygotowana do wysyłki z Hong Kongu, w sumie to 18 dni roboczych od czasu kiedy przyjęli ją do siebie :twisted:
Ostatnio zmieniony wtorek 16 lis 2010, 13:13 przez Premislaus, łącznie zmieniany 1 raz.
Zablokowany