DealExtreme - zakupy

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
szocha1991
Posty: 27
Rejestracja: sobota 21 lis 2009, 19:43
Lokalizacja: Lubin

Post autor: szocha1991 »

Ok, dzięki za pomoc. A teraz wystąpił nowy problem. Może nie tyle co problem, chcę rozwiać swoje wątpliwości i mieć jasną sytuację. Spójrzcie na to: Obrazek
Mam już te numerki z poczty HK, czyli to oznacza, że pierwsza część mojego zamówienia już leży na poczcie i ma przypisane właśnie ten tracking, który już mam. A co z drugą częścią. Mam rozumieć, że jak skompletują to doślą, ale z trackingiem czy bez? Bo jeśli bez to kiepski interes...
Dzięki za pomoc.
Awatar użytkownika
pawelsz
Posty: 1706
Rejestracja: wtorek 13 lis 2007, 11:36
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pawelsz »

bez trackingu
trza było zamówic pozycję 3273 razem z 16240
a 16179 jako osobne zamówienie- wtedy byłyby 2 przesyłki z trackingiem i mniejsza szansa na cło
Awatar użytkownika
arthx
Posty: 52
Rejestracja: piątek 15 sty 2010, 19:03
Lokalizacja: Plock

Post autor: arthx »

rozvili zamowienie na dwie przesylki. 502B zostala juz wyslana (chyba z trackingiem
a 501B na razie oczekuja na dostawe i wysla pozniej, ale juz jako zwykla przesylke (cena latarki ponizej 15 dolarow)
Awatar użytkownika
johndoe
Posty: 175
Rejestracja: wtorek 01 sty 2008, 19:51
Lokalizacja: Chełmża

Post autor: johndoe »

W dniach 12-20 lutego szykuje się przerwa świąteczna w HK ze względu na Chiński Nowy Rok.
http://www.dealextreme.com/products.dx/category.166
Obrazek
tisher
Posty: 510
Rejestracja: niedziela 18 paź 2009, 15:11
Lokalizacja: Żywiec

Post autor: tisher »

po 2 tygodniach oczekiwania wyskoczyli mi "Processing - Awaiting Stock " mimo, ze w opisie przedmiotu jasno napisane, ze jest ciagle dostepny. No to wczoraj o 22 cancel order, w opisie, ze 'nie moge juz dluzej czekac' i... dzisiaj o 13 email, ze dostali, obliczyli, spakowali i wyslali... no cud :P
szocha1991
Posty: 27
Rejestracja: sobota 21 lis 2009, 19:43
Lokalizacja: Lubin

Post autor: szocha1991 »

johndoe pisze:W dniach 12-20 lutego szykuje się przerwa świąteczna w HK ze względu na Chiński Nowy Rok.
http://www.dealextreme.com/products.dx/category.166
no ta wiadomość nie napawa optymizmem, a dodatkowo dolar na PayPalu stoi aż 3,10 ! Aż bo pamiętam czasy jak był za 2,79, a masa z Was pewnie pamięta jeszcze lepsze czasy, o których ja mógłbym dowiedzieć się z książek:P
Awatar użytkownika
Pyra
Site Admin
Posty: 8527
Rejestracja: niedziela 02 sie 2009, 20:35
Lokalizacja: Gądki

Post autor: Pyra »

szocha1991 pisze: a dodatkowo dolar na PayPalu stoi aż 3,10 ! Aż bo pamiętam czasy jak był za 2,79, a masa z Was pewnie pamięta jeszcze lepsze czasy, o których ja mógłbym dowiedzieć się z książek:P
No co Ty....
Zakupy z 02.02.2010

Suma częściowa $25,04 USD
Suma $25,04 USD
Płatność $25,04 USD
Płatność wysłana do użytkownika: sales@dealextreme.com
Z kwoty 73,22 PLN
Na kwotę $25.04 USD
Kurs wymiany: 1 PLN = 0,341983 USD


Jak byk wychodzi 2,88zł
Izali miecz godniejszy niżli topór w boju?
Piszmy po polsku, wszak jesteśmy Polakami.
Awatar użytkownika
greg
Posty: 3535
Rejestracja: środa 08 paź 2008, 00:16
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: greg »

02.02.2010 może i tak, ale dziś wg NBP mamy 1 USD - 2.9888 zł, a przelicznik PayPala jest brutalniejszy ;)
Polecam aktualne kursy.
freebike
Posty: 263
Rejestracja: czwartek 18 wrz 2008, 11:58
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: freebike »

Jeśli dolar ma iść w górę i się tam utrzymać listonoszka w końcu odemnie odpocznie ;) Może warto zrobić zakupy w dobrej cenie.
... i wszystko jasne ;)
Awatar użytkownika
Pyra
Site Admin
Posty: 8527
Rejestracja: niedziela 02 sie 2009, 20:35
Lokalizacja: Gądki

Post autor: Pyra »

greg pisze:02.02.2010 może i tak, ale dziś wg NBP mamy 1 USD - 2.9888 zł, a przelicznik PayPala jest brutalniejszy ;)
Polecam aktualne kursy.
No zobacz jak ten świat pędzi naprzód ;)
Izali miecz godniejszy niżli topór w boju?
Piszmy po polsku, wszak jesteśmy Polakami.
emerel
Posty: 113
Rejestracja: piątek 30 lis 2007, 16:53
Lokalizacja: z pogranicza :-)

Post autor: emerel »

ano na razie pędzi, pędzi...
Obrazek
oś czasy można zmienić przez korektę parametru "&display=XXX" w tym adresie
Awatar użytkownika
piotrek966
Posty: 134
Rejestracja: sobota 05 gru 2009, 01:09
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: piotrek966 »

Panowie, nie rozumiem jednej rzeczy:

Thanks for your letter. We make a deal.

You got the store credit $ 10 now.If you want to use your store credits, please follow the steps below:

1) You make an order on our website and fulfill the payment.
2) You contact us and tell us the new order ID and the old order ID where your store credits were coming. Meanwhile you may tell us which items that you would like us to add to the new order.
3) We will add the items for free and arrange the shipment for you.

Czy ktoś z Was korzystał z takiego rozwiązania ? Miałem w planach te 10$ dołożyć do czegoś za np 20$. Ale czytając to wydaje mi się ze mogę tylko dodatkowo wziąć coś do max 10 $ ? Jak to działa
Awatar użytkownika
Fluxor
Posty: 2549
Rejestracja: wtorek 16 gru 2008, 12:17
Lokalizacja: Opole

Post autor: Fluxor »

Wujek google radzi:

1) można dokonać zamówienia na naszej stronie internetowej i wypełnić płatności.
2) skontaktować się z nami i powiedz nam nowy porządek ID i starego porządku ID gdzie swoje kredyty sklepu przybywali. Tymczasem można powiedzieć nam, które elementy, które chcesz nam dodać do nowego porządku.
3) Dodamy przedmioty za darmo i zorganizować transport dla Ciebie.

Czyli najprawdopodobniej kupujesz co chcesz i korzystasz z 1 opcji. Jak dostales jakis numer kuponu to przy platnosciach jest miejsce zeby wpisac taki numer, wtedy pewnie odliczy ci te 10 $ od tego co masz zaplacic.
http://specjalistycznyspecjalista.blogspot.com/
POST MOŻE ZAWIERAĆ LOKOWANIE PRODUKTU
Awatar użytkownika
piotrek966
Posty: 134
Rejestracja: sobota 05 gru 2009, 01:09
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: piotrek966 »

Za wczesnie zapytałem :) Wszystko jest tutaj :

http://www.dealextreme.com/forums/Forums.dx/Forum.-100~threadid.128545

Płacisz za zamówienie, a oni zwracają po zapłacie tyle ile ma się u nich kredytu.
janus_z
Posty: 12
Rejestracja: czwartek 14 sty 2010, 09:22
Lokalizacja: Jarosław

Post autor: janus_z »

W końcu i ja dostałem swoja pierwsza przesyłkę z DX, po około 8 dniach roboczych od wysłania.
Ale do rzeczy zamówiłem sobie 10 diod Led tzw. super-jasnych za bodajze 1,53$... a dostałem 50 szt. tychże diod... gratisy jakieś rozdają czy co :mrgreen:
Zablokowany