DealExtreme - zakupy

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
freebike
Posty: 263
Rejestracja: czwartek 18 wrz 2008, 11:58
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: freebike »

Trzeba to uczcić :) Latarka na którą tyle czekałem ma 3 odcienie szarości ;/ Na zdjeciach nie widać że dupka ma kolor ciemniejszy od głowicy ale jaśniejszy od body.Obrazek
niedziałający włącznik i nie mieści się w niej akus. Co za rzepa :mrgreen: Poprzedni egzemplarz był ok.
Awatar użytkownika
Pyra
Site Admin
Posty: 8527
Rejestracja: niedziela 02 sie 2009, 20:35
Lokalizacja: Gądki

Post autor: Pyra »

A do mnie dziś doszedł Romisen wysłany 16 listopada 2009, wygląda na to, że na poczcie robili porządki noworoczne ;)
Izali miecz godniejszy niżli topór w boju?
Piszmy po polsku, wszak jesteśmy Polakami.
Awatar użytkownika
swietlik
Posty: 489
Rejestracja: sobota 22 lis 2008, 22:39
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: swietlik »

A ja dostałem zaległy laserek. Też z listopada. A już położyłem na nim kreskę...
Chyba nowe połączenie kontenerowe Chiny-Gdańsk zaczęło działać :-)
freebike
Posty: 263
Rejestracja: czwartek 18 wrz 2008, 11:58
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: freebike »

inwentaryzacja ? :mrgreen: Chyba w Chinach bo jak dzwoniłem to paczek nie było u nas jeszcze. Albo celny się rozpakował.
Awatar użytkownika
Gurgul99
Posty: 77
Rejestracja: sobota 19 gru 2009, 20:56
Lokalizacja: znienacka...

Post autor: Gurgul99 »

W DX-ie robiłem 2 razy zakupy w grudniu, 04.12 i 08.12. Obie paczki dotarły przed świętami, 21.12 i 23.12...
Teraz zamawiałem 2 razy, 13 i 15 stycznia i mam już potwierdzenie wysłania obu przesyłek.
Moje przesyłki z DX-a zawsze docierały po max 12-14 dniach, czasem troszkę krócej....
Szczęście coś mam (odpukać).
Awatar użytkownika
Fluxor
Posty: 2549
Rejestracja: wtorek 16 gru 2008, 12:17
Lokalizacja: Opole

Post autor: Fluxor »

Jakis wysyp paczek z listopada jest, ciekawe czemu. Nagle do wiekszej ilosci osob zaczely dochodzic te paczki.

Ale numer. Dwie paczki DX wyslalo o tej samej godzinie tego samego dnia. Jedna opuscila Hong Kong a druga zostala na poczcie, chyba ze tracking oszukuje i obydwie polecialy.
http://specjalistycznyspecjalista.blogspot.com/
POST MOŻE ZAWIERAĆ LOKOWANIE PRODUKTU
freebike
Posty: 263
Rejestracja: czwartek 18 wrz 2008, 11:58
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: freebike »

Mi się wydaje że te paczki były zawalone nowymi gdzieś na końcu magazynu i dopiero się do nich dokopali.
P_iter
Posty: 98
Rejestracja: poniedziałek 04 sty 2010, 17:11
Lokalizacja: Warszawiak

Post autor: P_iter »

Do mnie także wczoraj dotarła paczka. Zamówienie z początku stycznia.
Pozdrawiam
P_iter
freebike
Posty: 263
Rejestracja: czwartek 18 wrz 2008, 11:58
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: freebike »

Przyszła teraz niespodziewana paczka którą anulowałem. Wysłana 19 ( EDIT 8 ) stycznia. Zwrotu za nią nie dostałem jeszcze ale jeden produkt mi się nie zgadza. Zamiast pencety dostałem latarkę z solarem:) ale fajna. Akorayk-106 tak szybo przyszedł?!

Druga sprawa to listonoszka. Odbieram domofon a Ona do mnie : MIKOŁAJ (ostatnio powiedziałem jej ze czekam na nia jak na Mikołaja :mrgreen: hahaha DX naprawdę się odblokował
Ostatnio zmieniony środa 20 sty 2010, 15:24 przez freebike, łącznie zmieniany 2 razy.
lechd
Posty: 19
Rejestracja: piątek 10 paź 2008, 10:14

Post autor: lechd »

freebike pisze:Przyszła teraz niespodziewana paczka którą anulowałem. Wysłana 19 stycznia.
Wysłana wczoraj i dzisiaj doszła ???
freebike
Posty: 263
Rejestracja: czwartek 18 wrz 2008, 11:58
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: freebike »

sorki 19 to status canceled. 8 wysłana
... i wszystko jasne ;)
szocha1991
Posty: 27
Rejestracja: sobota 21 lis 2009, 19:43
Lokalizacja: Lubin

Post autor: szocha1991 »

!!EKSPRES!!
15 - złożone zamówienie (in stock)
21 - wylot
25 - w domu

mówimy oczywiście o styczniu.

Niektóre przesyłki z Polski do Polski idą dłużej:P
Mega pozytywne wrażenia!
kr1s1983
Posty: 12
Rejestracja: wtorek 05 sty 2010, 08:35
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: kr1s1983 »

Witam
mam dalej problem z wysylka z DX.Podzielili mi tak glupio zamowienie ze najistotniejsza jego czesc wyslali bez trakingu bo bylo ponizej 15$.Na stronie pisze ze wyszlo to 28listopada,ocztywiscie nie doszlo.Pisalem juz 2 razy do nich to mowili zeby czekac 2mies.Wlasnie mija ten czas.Jak walczyc u nich o zwrot kasy?trzeba cos wypelnic?
freebike
Posty: 263
Rejestracja: czwartek 18 wrz 2008, 11:58
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: freebike »

kr1s1983 pisze:Witam
mam dalej problem z wysylka z DX.Podzielili mi tak glupio zamowienie ze najistotniejsza jego czesc wyslali bez trakingu bo bylo ponizej 15$.Na stronie pisze ze wyszlo to 28listopada,ocztywiscie nie doszlo.Pisalem juz 2 razy do nich to mowili zeby czekac 2mies.Wlasnie mija ten czas.Jak walczyc u nich o zwrot kasy?trzeba cos wypelnic?
cześć, gdzieś wyżej masz opisane jak zgłaszać reklamacje. Do mnie tez pisali żebym czekał i w końcu doszło. W tym czasie reklamowałem przesyłkę. Zwykle wygląda to tak że Ty piszesz do nich że nie dostałeś, oni żebyś sprawdził na poczcie i potwierdził adres. Potem sprawdzą sami gdzie ta paczka jest itd aż dostaniesz przesyłkę i wycofasz reklamacje, albo wyślą jeszcze raz.
karmel
Posty: 26
Rejestracja: piątek 20 lut 2009, 23:07
Lokalizacja: śląsk

Post autor: karmel »

Witam. Do mnie dziś doszła druga paczka z zamówienia z 7 października wysłana 19 listopada, a spisałem ją na straty. Po otwarciu kolejne zdziwienie zamiast drivera etui na nokie 5800, pomyłka w numerze towaru, zamiast SKU 25505 wysłali SKU 22505.
Zablokowany