DealExtreme - zakupy

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
Awatar użytkownika
piotrek966
Posty: 134
Rejestracja: sobota 05 gru 2009, 01:09
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: piotrek966 »

Wysłana 6 dostarczona dzisiaj (11) , Aż mi Was szkoda jak czytam ile czekacie na dostawy. Chociaż pewnie też kiedyś trafie na ten sam problem...
mushin
Posty: 13
Rejestracja: wtorek 27 paź 2009, 13:52
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: mushin »

freebike pisze:
mushin pisze:...
Wniosek: zabrakło towaru. Już to przerabiałem :) Dx nie zmienia statusów nawet jak nie mają od dawna na stanie. Spróbuj zamówić Solarforce L2 na 1x16340 czarna.
Hmm... W my account mam status 'Processing - Awaiting stock', a w szczegółach faktury przy zamawianym przedmiocie 'Quantity x1 Ready'. Wydawało mi się, że gdyby zabrakło towaru, to byłoby raczej 'x1 Pending' a status byłby 'Waiting for supplier'.

Tylko właśnie nie wiem co oznacza status 'Processing - Awaiting stock'.
Dzisiaj zamówiłem ponownie to samo, znowu z trackingiem. Zobaczymy co będzie.
freebike
Posty: 263
Rejestracja: czwartek 18 wrz 2008, 11:58
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: freebike »

Na początku jest ready, potem, pending i wychodzi w końcu na to że czekasz. Napiszesz do dx w tej sprawie, to odpiszą że przepraszają ponieważ nie są w stanie kontrolować dostawców ble ble ble
Malfunction
Posty: 15
Rejestracja: czwartek 07 sty 2010, 16:14
Lokalizacja: Śrem
Kontakt:

Post autor: Malfunction »

Zgadnijcie co. Nadal nic. Jeszcze 5 dni i minie miesiąc od nadania z Hong-Kongu...
DNF
Posty: 4606
Rejestracja: piątek 23 lis 2007, 19:07
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: DNF »

Nie ma powodow do placzu jeszcze.
Nieraz czekamy i po 3 miesiace :P
Pozdrawiam
DNF
Awatar użytkownika
pawelsz
Posty: 1706
Rejestracja: wtorek 13 lis 2007, 11:36
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pawelsz »

z trackingiem od wysyłki to nie 3miechy
Muma
Posty: 7
Rejestracja: piątek 06 lis 2009, 09:40
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Muma »

Przesyłka z DX wysłana 5/11/2009 bez trackingu, już pogodziłem się ze stratą tych 9$ a tu wczoraj - bach i jest w skrzynce ;) czyli ponad 2 miechy. Wysłana w tym samym czasie paczka z trackingiem przyszła po 3 tygodniach. Tak czy inaczej już więcej bez trackingu nie będę kupował...
Awatar użytkownika
ElSor
Site Admin
Posty: 5041
Rejestracja: niedziela 13 wrz 2009, 12:52
Lokalizacja: Ozimek

Post autor: ElSor »

To poczekam jeszcze z tydzien na swoja bez trackingu za cale 1.99$ wyslana 11.11 choc jakos nie wierze ze przyjdzie
Malfunction
Posty: 15
Rejestracja: czwartek 07 sty 2010, 16:14
Lokalizacja: Śrem
Kontakt:

Post autor: Malfunction »

Napisałem do Poczty Polskiej w sprawie przesyłki. W odpowiedzi uzyskałem informacje, że oni nie mają danych nt. tej przesyłki... Wniosek jest taki, że ktoś zwyczajnie przygarnął sobie paczkę bo to nie jest możliwe aby wyleciała 17 grudnia do Polski i jeszcze jej tam nie było. Pisze reklamację do DX.
Awatar użytkownika
pawelsz
Posty: 1706
Rejestracja: wtorek 13 lis 2007, 11:36
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pawelsz »

na jaki adres pisałeś pytanie ?
moja latara też niby wyszła z HK 17 XII i ni ma
matik91
Posty: 3
Rejestracja: niedziela 10 sty 2010, 23:25
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: matik91 »

Ja dzisiaj znowu dzwoniłem do Poczty Polskiej i nadal nie ma w Polsce mojej przesyłki, która niby opuściła Hong Kong 23 grudnia ;/ Ale na razie się nie denerwuję że nie przyszła bo jak dzwoniłem pierwszy raz miła babka powiedziała że może iść z przesyłkami ekonomicznymi. Zamówiłem w podobnym czasie także przesyłkę bez trackingu i również jeszcze jej nie ma :]
Mimo to planuje w najbliższym czasie złożyć reklamację do chińskiego kontrahenta :D
Awatar użytkownika
SISmaster
Posty: 149
Rejestracja: poniedziałek 03 lis 2008, 12:54
Lokalizacja: Opatów

Post autor: SISmaster »

Mi jak na-razie doszła paczka z 19 grudnia ,czekam na paczkę z 23 grudnia
''Robota to prymitywny sposób spędzania wolnego czasu - F.Kiepski''
szocha1991
Posty: 27
Rejestracja: sobota 21 lis 2009, 19:43
Lokalizacja: Lubin

Post autor: szocha1991 »

Witam. Niestety... urząd celny zatrzymał moją przesyłkę (wiem, wiem, mam strasznego pecha). Dostałem ciekawe pismo, z którego ciężko jest cokolwiek zrozumieć, tzn ciężko znaleźć to czego szukasz... Mianowicie paczka ma wartość około 50$. Jest opcja, że upieram się nadal że paczkę wysłał mi ktoś z rodziny (osoba fizyczna) i są to prezenty dla mojej rodziny...Tą drogę walki z celny już sobie odpuszczam.
Chcę najnormalniej w świecie, aby odliczyli mi ten VAT + cło, przyszli tu do mnie z tą paczką, ja odpalam im kasę i tyle...i tu jest problem...jak to zrobić? Ja wiem, że jakbym przysiadł ze słownikiem polsko-polskim to bym doszedł, ale pewnie zajęłoby mi to miesiące. Więc pytam Was. Co mam zrobić, gdzie wejść (jakieś www), bądź gdzie wysłać list, aby odjęli mi to cło i ta paczka już do mnie przyszła.
Czyli reasumując podpowiedzcie mi jak to się odbywa - takie odzyskanie paczki. Mówię, chcę już najnormalniej w świecie zapłacić te podatki i dostać paczkę...miał być prezent na święta..no to dostałem prezent od celnego...ahh
Tatanka
Posty: 7
Rejestracja: piątek 16 paź 2009, 13:11
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Tatanka »

U mnie było tak:
Zamówienie 1: złożone 7.12.2009, wysłane 12.12.2009, dotarło 7.01.2010
Zamówienie 2: złożone 15.12.2009, wysłane 28.12.2009, dotarło 7.01.2010
Silo elenath na-ven lín! (Niech gwiazdy oświetlają twą drogę!)
Awatar użytkownika
pawelsz
Posty: 1706
Rejestracja: wtorek 13 lis 2007, 11:36
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pawelsz »

szocha1991, masz info w kwicie
zdejmij screeny z PP oraz ze sklepu i wyślij na maila którego masz w papierze, dopisz , że to na użytek prywatny
Zablokowany