Co sobie ostatnio kupiliście?

....nie pasujące gdzie indziej...
Cool Breeze

Post autor: Cool Breeze »

A u mnie "unikalny" ( :D ) nóż Sanrenmu 7(zabitych) 1(ranny) 0(świadków) ;P
Awatar użytkownika
ElSor
Site Admin
Posty: 5041
Rejestracja: niedziela 13 wrz 2009, 12:52
Lokalizacja: Ozimek

Post autor: ElSor »

To ja sie pochwale zasilaczem laboratoryjnym 30V 5A z CV i CC :D

Juz nawet pomierzylem spadki napiecia na wlacznikach przy 1A; sprawdzilem jak sobie radza diody q4 na 2,5A i tym podobne pierdoly :twisted:
Awatar użytkownika
Calineczka
Posty: 7578
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 20:19
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Calineczka »

ElSor, jakies ciekawe źródełko?Bo jestem na etapie budowy 3ech takich.... :mrgreen:
Awatar użytkownika
ElSor
Site Admin
Posty: 5041
Rejestracja: niedziela 13 wrz 2009, 12:52
Lokalizacja: Ozimek

Post autor: ElSor »

Zwykly chinski produkt ale z dokladnymi o dziwo wskazaniami na wyswietlaczach. Tetnien i zmian stabilizacji w dluzszym czasie nie mierzylem bo nie mam czym :sad: Ale wyglada dobrze i jest polecany na elektrodzie :)
Awatar użytkownika
Calineczka
Posty: 7578
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 20:19
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Calineczka »

ElSor, poproszę linkę do posta na elektrodzie ;-)
Awatar użytkownika
Darek
Posty: 249
Rejestracja: środa 17 cze 2009, 16:14
Lokalizacja: Płock

Post autor: Darek »

A moze jakiś link do tego zasilacza bys wrzucił.
Awatar użytkownika
yano
Posty: 189
Rejestracja: wtorek 08 sty 2008, 22:06
Lokalizacja: LJA :-)

Post autor: yano »

Już dawno miałem ochotę na jakąś Morkę, a jak zobaczyłem, co sobie kupił ElSor... :mrgreen:
Załączniki
DSCN5480.jpg
DSCN5480.jpg (159.6 KiB) Przejrzano 633 razy
pozdrawiam
dziękuję
i do widzenia
yano
Awatar użytkownika
ElSor
Site Admin
Posty: 5041
Rejestracja: niedziela 13 wrz 2009, 12:52
Lokalizacja: Ozimek

Post autor: ElSor »

Darek pisze:A moze jakiś link do tego zasilacza bys wrzucił.
Skoro sie tak domagacie :arrow: http://www.zasilacz.info/?p=productsMor ... z-SLP-305D

yano pisze:Już dawno miałem ochotę na jakąś Morkę, a jak zobaczyłem, co sobie kupił ElSor... :mrgreen:
To pewnie zal Ci pupe scisnal i kupiles Craftline Allround z SS (zeby byc oryginalnym) :razz:

Ale musisz przyznac ze to niezly kawalek noza - tani i fajny prawie jak Sanrenmu 710 :mrgreen:
Awatar użytkownika
jezjacek
Posty: 305
Rejestracja: czwartek 03 wrz 2009, 10:23
Lokalizacja: Białe Błota
Kontakt:

Post autor: jezjacek »

Czy wentylator zasilacza jest bardzo głośny? Czy po przekroczeniu nastawionego natężenia zasilacz wyłącza się czy zaczyna stabilizować prąd?
Awatar użytkownika
yano
Posty: 189
Rejestracja: wtorek 08 sty 2008, 22:06
Lokalizacja: LJA :-)

Post autor: yano »

ElSor pisze:To pewnie zal Ci pupe scisnal i kupiles Craftline Allround z SS (zeby byc oryginalnym) :razz:

Ale musisz przyznac ze to niezly kawalek noza - tani i fajny prawie jak Sanrenmu 710 :mrgreen:
Na Morę już dawno miałem ochotę, a jak zobaczyłem u Ciebie od razu dwie, to mnie wzięła zazdrość :twisted:
Mora to fajny nożyk, nawet to bordo nie wygląda źle "na żywo", a leży w łapie jak przyklejona :o Myślałem o clipperze, ale jednak zdecydowałem się na CA - ma troszeczkę grubszą głownię.
A Sanrenmu - edc-uję go w biurze i sprawdza się świetnie. Dzięki :wink:
pozdrawiam
dziękuję
i do widzenia
yano
DNF
Posty: 4606
Rejestracja: piątek 23 lis 2007, 19:07
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: DNF »

SRM 710 po naostrzeniu brzytwa!
Wczoraj koledze olowek ostrzylem na przerwie :D
Niestety pierwsze ciecie i olowek poszedl na pol :D
Troche go scialem zanim jakos w miare go naostrzylem :wink:
Pozdrawiam
DNF
Awatar użytkownika
ElSor
Site Admin
Posty: 5041
Rejestracja: niedziela 13 wrz 2009, 12:52
Lokalizacja: Ozimek

Post autor: ElSor »

jezjacek pisze:Czy wentylator zasilacza jest bardzo głośny? Czy po przekroczeniu nastawionego natężenia zasilacz wyłącza się czy zaczyna stabilizować prąd?
CC czyli constans current - JEST stabilizacja pradu.
Wentylator dmucha w sumie glosno ale tez bez przesady- zawsze mozna mu malego moda zrobic ;)
Awatar użytkownika
Calineczka
Posty: 7578
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 20:19
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Calineczka »

ElSor, a jest jakaś szansa na fotki w środku? Bardzo jestem ciekaw jakości, wielkości trafa, kondensatorów filtrujących, radiatora, jaki to układ stabilizacji, tranzystora/ów mocy, czy ma przełączane uzwojenie...i czy w ogóle ma wspomniane parametry...bo z tym różnie bywa... Kiedyś modowałem coś, co zewnątrz było identyczne prawie, a w środku kaszanka że aż miło, trafko jak w jamnikach 2000W PMPO etc itd...
Awatar użytkownika
ElSor
Site Admin
Posty: 5041
Rejestracja: niedziela 13 wrz 2009, 12:52
Lokalizacja: Ozimek

Post autor: ElSor »

Calineczka pisze:ElSor, a jest jakaś szansa na fotki w środku? Bardzo jestem ciekaw jakości, wielkości trafa, kondensatorów filtrujących, radiatora, jaki to układ stabilizacji, tranzystora/ów mocy, czy ma przełączane uzwojenie...i czy w ogóle ma wspomniane parametry...bo z tym różnie bywa... Kiedyś modowałem coś, co zewnątrz było identyczne prawie, a w środku kaszanka że aż miło, trafko jak w jamnikach 2000W PMPO etc itd...
Fotek wnetrza niestety nie bedzie jeszcze -plomba gwarancja itp
Przelaczanie trafa slychac ze jest na przekaznikach, wartosci dochodza do 31,1V i 5,1A (mierzone miernikiem). Prad mierzony na zwarciu a napiecie niestety na sucho (2 halogeny 50W 12V podlaczone szeregowo do testow swieca az milo - 30,6V i 5,06A na maxa - ograniczenie pradowe aktywne)
Awatar użytkownika
Calineczka
Posty: 7578
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 20:19
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Calineczka »

dzięki ;-). Długo tak grzałeś? :mrgreen:
Zablokowany