iTPLight A6 Polestar + A3 EOS SS

czyli nasze opinie, odczucia i wnioski o światełkach
Awatar użytkownika
Darek
Posty: 249
Rejestracja: środa 17 cze 2009, 16:14
Lokalizacja: Płock

Post autor: Darek »

Z czytaniem instrukcji to prawda.Jak wszystkie możliwe sposoby zawioda przeczytaj instrukcjie. ;)
Awatar użytkownika
Pikom
Site Admin
Posty: 2912
Rejestracja: sobota 27 wrz 2008, 20:31
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Pikom »

Dodałem terenowe zdjęcia porównawcze w różnych trybach.
Pozdr.
Pikom
Awatar użytkownika
wolfj23
Posty: 172
Rejestracja: czwartek 24 lip 2008, 03:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: wolfj23 »

Czy ktoś porównywał zasięg z TK 40 ?? reflektor w A6 trochę mniejszy i ciekawi mnie jak to jest ?
szczęśliwy posiadacz: Fenix LD10 (Cree XR-E Q5) + Diffuser Tip + LD20 body | Fenix E01 | TrustFire F20 (XR-E) | Bocialarka (SSC P4) | Quark Mini AA (Cree XP-G R4 neutral tint 4C/4D) | MagLite 2D | Mag 2C+ (Cree XM-L T5 4B)
Awatar użytkownika
Pikom
Site Admin
Posty: 2912
Rejestracja: sobota 27 wrz 2008, 20:31
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Pikom »

ktoś nie ma TK 40...
Pozdr.
Pikom
Awatar użytkownika
wolfj23
Posty: 172
Rejestracja: czwartek 24 lip 2008, 03:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: wolfj23 »

hmmm... :roll: o ile dobrze wyczytałem to co najmniej 2 osoby w tym poście chwaliły się posiadaniem A6 :)
Nie wiem też kto i czym dysponuje :) oczywiście pytałem o subiektywne odczucia z tego co pisał psiajucha o swoich doświadczeniach w terenie wydaje się że jest całkiem nieźle
szczęśliwy posiadacz: Fenix LD10 (Cree XR-E Q5) + Diffuser Tip + LD20 body | Fenix E01 | TrustFire F20 (XR-E) | Bocialarka (SSC P4) | Quark Mini AA (Cree XP-G R4 neutral tint 4C/4D) | MagLite 2D | Mag 2C+ (Cree XM-L T5 4B)
robertgl17
Posty: 175
Rejestracja: niedziela 30 sie 2009, 19:31
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: robertgl17 »

Witam.

Dla osób zainteresowanych sprawą nowego i starego "koszyczka" na baterie do A6 informuje co następuje:

Czarny-stary
Przeźroczysty-nowy

tutaj fotki

http://www.candlepowerforums.com/vb/sho ... 441&page=8
Awatar użytkownika
lennin
Posty: 2104
Rejestracja: piątek 04 sty 2008, 19:31
Lokalizacja: Łódź

Post autor: lennin »

No a ja cięgle nierozumieniem w czym problem. Macałem testowanego polerstara, koszyczek był osadzony enelopami i wszystko było ok :/
Obrazek Obrazek
Czy to jakaś nowa niesprecyzowana choroba? .....światła, światła więcej ŚWIATŁAObrazek Obrazek
robertgl17
Posty: 175
Rejestracja: niedziela 30 sie 2009, 19:31
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: robertgl17 »

lennin pisze:No a ja cięgle nierozumieniem w czym problem. Macałem testowanego polerstara, koszyczek był osadzony enelopami i wszystko było ok :/
Nie twierdzę, że jest jakiś problem tylko zauważyłem, że niektórzy bardzo chcieli wiedzieć jak jest różnica między starym a nowym :smile:
Awatar użytkownika
Pikom
Site Admin
Posty: 2912
Rejestracja: sobota 27 wrz 2008, 20:31
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Pikom »

Dzięki za info i link. No cóż, w testowanym egzemplarzu był ciemny koszyczek, nic nie wypadało, a milhunt.pl twierdzi, że producent poinformował że to właśnie nowy koszyczek... a, NIE WAŻNE... jak będzie nie OK to wyśle się koszyczek do sklepu w którym sprzęt był kupiony i tyle - dla tego warto czasem zapłacić więcej w kraju...
Pozdr.
Pikom
bonio2
Posty: 87
Rejestracja: wtorek 05 maja 2009, 15:59
Lokalizacja: Przeworsk

Post autor: bonio2 »

wolfj23, sęk w tym, że na TK40 nie każdego stać. Jak chcesz zobaczyć jak świecą ITP A6 Polestar, OLight M30 Triton, EagleTac M2C4, EagleTac M2XC4, Fenix TK40 i Titanium L35 zajrzyj Tutaj
robertgl17
Posty: 175
Rejestracja: niedziela 30 sie 2009, 19:31
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: robertgl17 »

Pikom pisze:dla tego warto czasem zapłacić więcej w kraju...
Święta prawda. Ostatnio kupiłem w milhuncie WF-139 i jest 12 miesięcy gwarancji. Zepsuje się-wysyłam do reklamacji i sprawa załatwiona. Ale koniec offa bo to w końcu wątek o A6, na którą też czekam z niecierpliwością. Mam nadzieję, że przed Mikołajem przyjdzie i będzie miły prezent. ;)
Awatar użytkownika
wolfj23
Posty: 172
Rejestracja: czwartek 24 lip 2008, 03:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: wolfj23 »

bonio2 pisze:wolfj23, sęk w tym, że na TK40 nie każdego stać.
wiem wiem bo mnie też nie stać :-( :cry: ale ciekawości to nie umniejsza... :roll:
bonio2 pisze:wolfj23, zajrzyj Tutaj
dziękuję :wink: genialna stronka :) ale latarek nagromadził :o
szczęśliwy posiadacz: Fenix LD10 (Cree XR-E Q5) + Diffuser Tip + LD20 body | Fenix E01 | TrustFire F20 (XR-E) | Bocialarka (SSC P4) | Quark Mini AA (Cree XP-G R4 neutral tint 4C/4D) | MagLite 2D | Mag 2C+ (Cree XM-L T5 4B)
robertgl17
Posty: 175
Rejestracja: niedziela 30 sie 2009, 19:31
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: robertgl17 »

Dzisiaj właśnie przyszedł do domu listonosz z A6 w zestawie świątecznym.

Pakuje się i jadę na noc na Śleże. W końcu osobiście przekonam się co jest warta. ;)
Awatar użytkownika
Pikom
Site Admin
Posty: 2912
Rejestracja: sobota 27 wrz 2008, 20:31
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Pikom »

Będzie Pan zadowolony... jak to mówią ;) Baw się dobrze i opisz potem wrażenia :)
Pozdr.
Pikom
Awatar użytkownika
swietlik
Posty: 489
Rejestracja: sobota 22 lis 2008, 22:39
Lokalizacja: Gdańsk

A6 Polestar, fajny, ale....

Post autor: swietlik »

No właśnie, ale...

Było już o tym w wątku, więc może nie warto powtarzać, jednak po spojrzeniu okiem inżyniera przeżywam zawód i muszę to z siebie wyrzucić.

Jak można było tak skopać taki fajny potencjał?!? :(
Wystarczyło wykonać koszyczek o rozmiarach 2xR20 ("D") (a co za tym idzie, zmienić minimalnie średnicę korpusu) i było by tak cudownie. Zasilanie 6xNiMH szeregowo to dokładnie to samo co 2 x ogniwo litowe. Bez zmiany sterownika, bez innych modyfikacji... Zmarnowana szansa na długi czas świecenia.

Szkoda :(
Ostatnio zmieniony sobota 30 sty 2010, 14:48 przez swietlik, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ