Co sobie ostatnio kupiliście?

....nie pasujące gdzie indziej...
Awatar użytkownika
Dex-ter
Posty: 716
Rejestracja: piątek 11 sty 2008, 18:17
Lokalizacja: wracają Litwini?

Post autor: Dex-ter »

Calineczka, jeszcze nie wiem, ale na pewno w skrócie zrecenzuję, jak tylko dotrze. Dzisiaj zakupiłem, dosłownie przed chwilką. Kolega ma zamiar używać na 3xEneloop, bo on z tych nieoświeconych :mrgreen:, ale będę go namawiał na 18650.
Awatar użytkownika
wolfj23
Posty: 172
Rejestracja: czwartek 24 lip 2008, 03:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: wolfj23 »

A oto mój nowy nabytek :mrgreen: prosto z Kaidomain:
Obrazek
Adaptory 3xR06 -> R20 - połączenie szeregowe a więc otrzymujemy 3,6-4,5V. Wpakuje takie dwa do latarki z obi na dwa R20 (D) i wymienię żaróweczkę na mocniejszą może nawet jakiś Ksenon od Maglite 6D. Prawdę mówiąc to nie potrzebuję na razie tego do niczego innego po za zobaczeniem jak to świeci ;) ale adaptory pewnie się w przyszłości przydadzą do czegoś ambitniejszego :grin: mam taką nadzieję, więc jak to brejdak mówi "w razie Niemca ;)" wolę mieć je już u siebie. Dla zainteresowanych podaję wymiary 30x59 (trochę mniejsze od Panasonica 33x60), cena 2$ za sztukę. :-)
szczęśliwy posiadacz: Fenix LD10 (Cree XR-E Q5) + Diffuser Tip + LD20 body | Fenix E01 | TrustFire F20 (XR-E) | Bocialarka (SSC P4) | Quark Mini AA (Cree XP-G R4 neutral tint 4C/4D) | MagLite 2D | Mag 2C+ (Cree XM-L T5 4B)
Awatar użytkownika
Pyra
Site Admin
Posty: 8527
Rejestracja: niedziela 02 sie 2009, 20:35
Lokalizacja: Gądki

Post autor: Pyra »

Witam

Do mnie wczoraj przyszło TO: :mrgreen:
Obrazek
Obrazek

Mini lightsaber czyli kieszonkowa wersja jednego z moich najdawniejszych hobby.
Dopiero dziś mogłem zrobić zdjęcia, bo jak tylko wyjąłem z paczki to syn mi zwędził i biegał całe popołudnie po mieszkaniu, robiąc "ciach". :wink:

Pozdrawiam
Izali miecz godniejszy niżli topór w boju?
Piszmy po polsku, wszak jesteśmy Polakami.
Awatar użytkownika
Calineczka
Posty: 7578
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 20:19
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Calineczka »

Pyra pisze:Dopiero dziś mogłem zrobić zdjęcia, bo jak tylko wyjąłem z paczki to syn mi zwędził i biegał całe popołudnie po mieszkaniu, robiąc "ciach". :wink:
hehe, moja Hania też tak ma-dałem Jej led lensera, breloczek, z wkręconym takim swiatłowodem i też oddac nie chciała :-). Ten led-Lenser o tyle fajny, że ma jakąs elektronikę w srodku, moze mrygać z dwoma częstotliwościami albo swiecic ciągłym....
Miodosław
Posty: 601
Rejestracja: piątek 16 lis 2007, 14:22
Lokalizacja: Świnoujście

Post autor: Miodosław »

Lightsabre to na pewno nie jest! Nie jest to też ... lightknife! Cóż to w takim razie jest? Chmmm... Może lightszpilka? ;-)
Dubito ergo sum!
Awatar użytkownika
wolfj23
Posty: 172
Rejestracja: czwartek 24 lip 2008, 03:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: wolfj23 »

świetna zabawka :)
szczęśliwy posiadacz: Fenix LD10 (Cree XR-E Q5) + Diffuser Tip + LD20 body | Fenix E01 | TrustFire F20 (XR-E) | Bocialarka (SSC P4) | Quark Mini AA (Cree XP-G R4 neutral tint 4C/4D) | MagLite 2D | Mag 2C+ (Cree XM-L T5 4B)
Awatar użytkownika
greg
Posty: 3535
Rejestracja: środa 08 paź 2008, 00:16
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: greg »

6x18650

Obrazek
Awatar użytkownika
lennin
Posty: 2104
Rejestracja: piątek 04 sty 2008, 19:31
Lokalizacja: Łódź

Post autor: lennin »

Zajeb**y. Cena pewnie też :/
Obrazek Obrazek
Czy to jakaś nowa niesprecyzowana choroba? .....światła, światła więcej ŚWIATŁAObrazek Obrazek
Awatar użytkownika
greg
Posty: 3535
Rejestracja: środa 08 paź 2008, 00:16
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: greg »

Dzięki uprzejmości jednego z kolegów z "precla" zakup zamknął się kwotą 68 zł (z wysyłką). Dużo, ale taniej po prostu nie ma, co poradzić...

[ Dodano: Pon Paź 26, 2009 6:40 pm ]
Dziś Pan Listonosz nową zabawkę przyniósł. A już niebawem zamieszka tutaj XP-G :mrgreen:

Obrazek
Sterownik extended v3.5 HE <klik>
Instrukcje sterowników w PDF <klik>

kontakt: info(at)krypton(dot)pl
(podstawić @ i . w stosowne miejsca)
Awatar użytkownika
toms_
Posty: 281
Rejestracja: poniedziałek 17 sie 2009, 10:05
Lokalizacja: Łańcut

Post autor: toms_ »

Co to za latara ... ? Jakiś EagleTac ? T100C2 może... ?

Jeśli tak, to powodzenia w rozkręcaniu ;)
Awatar użytkownika
greg
Posty: 3535
Rejestracja: środa 08 paź 2008, 00:16
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: greg »

Tak, Mark II. Wiem, że nie będzie łatwo, ale podobno nie ma takiej rzeczy, której nie da się rozłożyć na części pierwsze ;)
Sterownik extended v3.5 HE <klik>
Instrukcje sterowników w PDF <klik>

kontakt: info(at)krypton(dot)pl
(podstawić @ i . w stosowne miejsca)
Awatar użytkownika
toms_
Posty: 281
Rejestracja: poniedziałek 17 sie 2009, 10:05
Lokalizacja: Łańcut

Post autor: toms_ »

No fakt, ...pozostaje tylko kwestia, czy po zastosowaniu odpowiednich "środków" do rozłożenia, będzie możliwe ponowne złożenie ;)

Nie wiem jak w przypadku T100C2, ale w serii P100 głowica jest zaklejona jakimś specyfikiem, który w głębokim poważaniu ma wysokie temperatury. Zresztą lennin coś może na ten temat powiedzieć po rozbiórce Marataca AAA (tam też klej był wredny). A jak wiadomo im większy element, tym więcej zaklejonej powierzchni i więcej trzeba grzać....

Ale powodzenia ! :wink:
Awatar użytkownika
lennin
Posty: 2104
Rejestracja: piątek 04 sty 2008, 19:31
Lokalizacja: Łódź

Post autor: lennin »

E wszystko sie da. Wole rozbierać takiego MkII niż marataca. A klej w nim był wredny i to nie jeden tylko minimum 3 rodzaje odnalazłem ;) I żadnego nie żałowali :mrgreen:
Obrazek Obrazek
Czy to jakaś nowa niesprecyzowana choroba? .....światła, światła więcej ŚWIATŁAObrazek Obrazek
Awatar użytkownika
toms_
Posty: 281
Rejestracja: poniedziałek 17 sie 2009, 10:05
Lokalizacja: Łańcut

Post autor: toms_ »

Po prostu sprzęt zbudowany, by "przetrwać" ;)
Awatar użytkownika
Dex-ter
Posty: 716
Rejestracja: piątek 11 sty 2008, 18:17
Lokalizacja: wracają Litwini?

Post autor: Dex-ter »

greg, ten 6x18650 to jakieś 'mega ogniwo', czy to zwykłe 18650 z ładowarką? Pierwszy raz coś takiego widzę :zawstydzony:.
Zablokowany