Co sobie ostatnio kupiliście?

....nie pasujące gdzie indziej...
Awatar użytkownika
Fluxor
Posty: 2549
Rejestracja: wtorek 16 gru 2008, 12:17
Lokalizacja: Opole

Post autor: Fluxor »

Moja wersja A10B

Obrazek
Awatar użytkownika
lennin
Posty: 2104
Rejestracja: piątek 04 sty 2008, 19:31
Lokalizacja: Łódź

Post autor: lennin »

A tak offtopa zrobię ile przesyłka z www.flashlightsngear.com kosztuje? Ubezpieczenie coś bo to USA :/
Obrazek Obrazek
Czy to jakaś nowa niesprecyzowana choroba? .....światła, światła więcej ŚWIATŁAObrazek Obrazek
Awatar użytkownika
toms_
Posty: 281
Rejestracja: poniedziałek 17 sie 2009, 10:05
Lokalizacja: Łańcut

Post autor: toms_ »

W przypadku tej latarki (ze względu na gabaryty walizeczki) przesyłka nie rejestrowana to niecałe 11$. Przy "poleconym" powinno wyjść poniżej 20$. Sprzedawca nie bierze kosztów przesyłki z kosmosu, to co wychodzi na kalkulatorze przesyłek USPS, to mniej więcej jest pobierane. Aha... i jest to młodziutki sklepik, działa od niedawna, więc póki co jeszcze nie ma opcji wysyłki za granicę przy składaniu zamówienia. Ale przez maila idzie to załatwić ;)
Awatar użytkownika
lennin
Posty: 2104
Rejestracja: piątek 04 sty 2008, 19:31
Lokalizacja: Łódź

Post autor: lennin »

Czekam na jego odpowiedz odnośnie paczki via Registred Mail. W sumie ceny normalne...
Obrazek Obrazek
Czy to jakaś nowa niesprecyzowana choroba? .....światła, światła więcej ŚWIATŁAObrazek Obrazek
Awatar użytkownika
greg
Posty: 3535
Rejestracja: środa 08 paź 2008, 00:16
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: greg »

toms_ pisze:Z ciekawości nabyłem ..."wierną kopię" Nitecore Extreme. Wygląda jakby ktoś przejął partie obudów zrobionych dla Edgetac i upchał swoje komponenty. A nazywa się ten cudak "Super Defender" :lol:

Obrazek
Ja mam podobny :)

Obrazek

Tyle, że za $14.80. Wykonanie na prawdę przyzwoite.
Awatar użytkownika
Dex-ter
Posty: 716
Rejestracja: piątek 11 sty 2008, 18:17
Lokalizacja: wracają Litwini?

Post autor: Dex-ter »

greg pisze:[url=http://www.swiatelka.pl/upload_img/miniaturki/IMG_4ab108fb300761315.jpg]Obrazek[/url]

Tyle, że za $14.80. Wykonanie na prawdę przyzwoite.
Jak to (przeważnie) w Romisenach :wink:.
Awatar użytkownika
toms_
Posty: 281
Rejestracja: poniedziałek 17 sie 2009, 10:05
Lokalizacja: Łańcut

Post autor: toms_ »

Też go oglądałem, ale jest tylko "podobny". Inne moletowanie, inne (delikatnie) rozstawy frezów na tokarce, brak detali NEX'a itp. Inny kolor ...no i brak nikomu nie potrzebnego pudełeczka ;)
Awatar użytkownika
Dex-ter
Posty: 716
Rejestracja: piątek 11 sty 2008, 18:17
Lokalizacja: wracają Litwini?

Post autor: Dex-ter »

Cold Steel Kudu i PQI U273 4GB. Niestety, oba przedmioty idą na prezenty, ble :evil:.

Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
igi
Posty: 834
Rejestracja: środa 06 lut 2008, 08:01
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: igi »

Ja mojego kudu oddałem ojcu :). Kupiłem ostatnio masę sprzętu do nowego mieszkania, więc nie będę może wymieniał ;). Z Dealextreme, kupiłem kolejną uf c2 ha-III, będzie na handel po podrasowaniu :). Kupiłem też gumki włącznika GITD te niebieskie - i polecam dla tych co chcą żeby ich latarka stanęła na dupce - są duużo niższe od zwykłych.
http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.7321

Kupiłem też 3 sztuki driverków do ledów pod 230V z DX http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.13552, będę rzeźbił jakieś lampki nocne na samplach XP-E które mi zostały.

Zastanawiam się też nad zakupem jakiegoś DAC'a (przetwornika cyfrowo-analogowego) do mojego audio. Zmusił mnie do tego nowy tv, który jedyne wyjście dźwięku ma w postaci sygnału cyfrowego, a mój wzmacniacz rotel z 1974 roku takich wejść niestety nie posiada ;). Przy okazji, podłączył bym też pod niego mój CD i dzięki temu pominął jego słabe przetworniki. Najlepiej żeby DAC miał też wejście usb, to i lapka by się dało podłączyć.
Niestety te wszystkie wymagania spełniają jedynie drogie urządzenia, można się pokusić o tańsze rozwiązania ale kosztem usb. I tak się właśnie zastanawiam.
Wstępnie myślę nad kitami DIY czyli lampucerą, lampucerą maxi, NOS DAC, albo jakimiś gotowcami - ZERO DAC, Super pro 707 DAC itd.
Lampucera kusi tym, że po lampizacji (wymianie wzmaka operacyjnego na wersje lampową) daje naprawdę dobrze brzmienie, ale niestety trzeba w niej dużo przerabiać żeby dobrze zagrała. Lampucera MAXI ma za to wejście USB, bardzo dobre komponenty, ale jest już dużo droższa, i sam projekt PCB nie jest podobno najlepszy.
Gotowce za to grają nieźle, ale i ewentualne przeróbki są trudniejsze.
Awatar użytkownika
Dex-ter
Posty: 716
Rejestracja: piątek 11 sty 2008, 18:17
Lokalizacja: wracają Litwini?

Post autor: Dex-ter »

igi, dobrze wiedzieć o tych GITD :). Mnie się 17mm zielone już skończyły, ale widzę, że te są 12mm. Pewnie i tak się przydadzą, chociażby do Akoray K-106.
Awatar użytkownika
igi
Posty: 834
Rejestracja: środa 06 lut 2008, 08:01
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: igi »

Te są normalne standardowe 17 mm :). Na zdjęciu ktoś mierzy wystającą gumkę a nie cały element :) Zaraz zrobię jakieś foto porównawcze.
Awatar użytkownika
Dex-ter
Posty: 716
Rejestracja: piątek 11 sty 2008, 18:17
Lokalizacja: wracają Litwini?

Post autor: Dex-ter »

igi, hm, gdzieś wyczytałem, że UF F20 i A K-106 mają właśnie mniejsze gumki, że są to 12mm i że te niebieskie pasują, a te 14mm które np do Romka RC-G2 wchodzą, do tych dwóch nie wejdą... To już nic nie rozumiem :D.

EDIT: Chyba, że chodzi o to, że ta wystająca gumka się różni od tych w 14mm, a ten okrąg pod nią, który trzyma guzik w latarce, jest taki sam i w tych i w tamtych.
Awatar użytkownika
igi
Posty: 834
Rejestracja: środa 06 lut 2008, 08:01
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: igi »

Założyłem o nich nowy wątek, bo tu nie każdy zagląda ;)
http://www.swiatelka.pl/viewtopic.php?p=25156#25156
Awatar użytkownika
Fluxor
Posty: 2549
Rejestracja: wtorek 16 gru 2008, 12:17
Lokalizacja: Opole

Post autor: Fluxor »

U mnie za niedługo powinna pojawić się iTP A3 UPGRADE. Cena dobra, tylko 65 zł.

Obrazek
http://specjalistycznyspecjalista.blogspot.com/
POST MOŻE ZAWIERAĆ LOKOWANIE PRODUKTU
Awatar użytkownika
Dex-ter
Posty: 716
Rejestracja: piątek 11 sty 2008, 18:17
Lokalizacja: wracają Litwini?

Post autor: Dex-ter »

Canon 50mm f/1.8 MkII. I już kocham to szkło :mrgreen: :viva:.

Obrazek


Plecakos nowy House'owy

Obrazek Obrazek
Zablokowany