Co sobie ostatnio kupiliście?

....nie pasujące gdzie indziej...
DNF
Posty: 4606
Rejestracja: piątek 23 lis 2007, 19:07
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: DNF »

To zapewne sprzet ASG :P
Niestety wyznacznikiem byly rowniez i finanse.
Z drugiej strony jestem bardzo wybredny jesli chodzi o telefony, mialem na oku jeszcze sony ericssona P1i niestety w zadnej sieci juz go nie ma.
Jak na drugi dzien uzytkowania jestem bardzo zadowolony, zwlaszcza z takich funkcji jak ustawianie skrotow na pulpicie albo wlaczenie kalendarza jednym guzikiem :D,
Fajna opcja jest chwilowe wlaczenie latarki nawet przy zablokowanej klawiaturze..ulatwia zycie :)
Pozdrawiam
DNF
Awatar użytkownika
Dex-ter
Posty: 716
Rejestracja: piątek 11 sty 2008, 18:17
Lokalizacja: wracają Litwini?

Post autor: Dex-ter »

DNF pisze:To zapewne sprzet ASG :P
Niestety wyznacznikiem byly rowniez i finanse.
Z drugiej strony jestem bardzo wybredny jesli chodzi o telefony, mialem na oku jeszcze sony ericssona P1i niestety w zadnej sieci juz go nie ma.
Jak na drugi dzien uzytkowania jestem bardzo zadowolony, zwlaszcza z takich funkcji jak ustawianie skrotow na pulpicie albo wlaczenie kalendarza jednym guzikiem :D,
Fajna opcja jest chwilowe wlaczenie latarki nawet przy zablokowanej klawiaturze..ulatwia zycie :)
Pozdrawiam
DNF
Tryb gotowości, bo tak się to zwie, to zaleta wszystkich s60v3 :P. A skróty klawiszowe fajna sprawa - pewnie już wiesz, ale każdy klawisz z nich można dowolnie konfigurować i każdy może mieć dwie funkcje - np. krótko koperta "nowy sms", długo "napisz e-mail" itp itd :P. Dobrze, że SE odpuściłeś :mrgreen:. Jakbyś miał jakieś pytania natury "nieinstrukcyjnej", to wal śmiało na GG, czy PW.
Awatar użytkownika
Fluxor
Posty: 2549
Rejestracja: wtorek 16 gru 2008, 12:17
Lokalizacja: Opole

Post autor: Fluxor »

Dotarla druga zamowiona sztuka, tym razem z fabrycznym mocowaniem na rower.

Obrazek
Awatar użytkownika
Dex-ter
Posty: 716
Rejestracja: piątek 11 sty 2008, 18:17
Lokalizacja: wracają Litwini?

Post autor: Dex-ter »

Fluxor pisze:Dotarla druga zamowiona sztuka, tym razem z fabrycznym mocowaniem na rower.

Obrazek
Widzę, że te "Zoomy" bardzo popularne ostatnio - nawet na Alledrogo pan "daniel" ileś tam je wprowadził. A jakie filmiki pokazowe ponagrywał...
To mocowanie coś warte, czy raczej nie? Myślałem nad tym od Fenixa ( albo czymś pokrewnym ), bo tym z Alledrogo za 5zł nie ufam, a w rowerku by się coś mocnego, acz nie rowerowego przydało.
Awatar użytkownika
Pyra
Site Admin
Posty: 8527
Rejestracja: niedziela 02 sie 2009, 20:35
Lokalizacja: Gądki

Post autor: Pyra »

Noooo skoro się wszyscy "zbroją" to ja też sobie kupiłem "Latarka Taktyczna"
Wywaliłem całe flaki, wsadziłem swoją radosną twórczość i.... skoro latarka taktyczna, to zamocowałem na broni. Do mojego półtoraka pasuje jak ulał.

A jak..... w końcu źle się szuka saracena czy krzyżaka po ciemku nie? :lol: Trzeba sobie życie ułatwiać.


Obrazek

Pozdrawiam
Izali miecz godniejszy niżli topór w boju?
Piszmy po polsku, wszak jesteśmy Polakami.
Awatar użytkownika
LightLover
Posty: 267
Rejestracja: sobota 16 maja 2009, 19:31
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: LightLover »

Do mojego półtoraka pasuje jak ulał.
Troszkę przy Nim ginie :razz:
Wywaliłem całe flaki, wsadziłem swoją radosną twórczość
Napiszesz coś więcej? Jestem ciekaw co tam siedzi.


A Saracena szukać nie musisz, jest bliżej niż myślisz :grin:
Dokładniej TUTAJ
Awatar użytkownika
Volt
Posty: 408
Rejestracja: czwartek 26 mar 2009, 21:40
Lokalizacja: Bydgoszcz/W-wa

Post autor: Volt »

"Karabin na kulki" z zabawkowego z namalowanymi nabojami na magazynku :mrgreen: ?
Nie! :evil:
To zapewne sprzet ASG
Tak! :twisted:

a naboje wcale nie są namalowane, tylko w siedzą w środku za przezroczystym plastikiem :shock:
prędkość wylotowa to ok 100m/s (330fps) przy kulkach 0,23g i b.dobrej celności. Zasięg na tyle duży, że zanim kulka spadnie to już jej nie widać :P
tu macie linka do takiego samego, różnią się jedynie tą "rączką"
KLIK
Awatar użytkownika
Dex-ter
Posty: 716
Rejestracja: piątek 11 sty 2008, 18:17
Lokalizacja: wracają Litwini?

Post autor: Dex-ter »

paragon, mhmmmmmmmmmmmmmmmmm :mrgreen:. Nietania ta zabawka, a pewnie frajda niezła :D.
Awatar użytkownika
Volt
Posty: 408
Rejestracja: czwartek 26 mar 2009, 21:40
Lokalizacja: Bydgoszcz/W-wa

Post autor: Volt »

no frajda jest, w weekend zamiast leżeć w łóżku do południa to ja od rana biegam po lesie w glanach i np. jako partyzant próbuję chronić dowódcę i tajne dokumenty przed brytyjczykami szturmującymi naszą bazę :P i co chwilę ktoś "ała ku*wa, dostałem!" :mrgreen:
Awatar użytkownika
Pyra
Site Admin
Posty: 8527
Rejestracja: niedziela 02 sie 2009, 20:35
Lokalizacja: Gądki

Post autor: Pyra »

LightLover pisze: Napiszesz coś więcej? Jestem ciekaw co tam siedzi.
Tu masz więcej:
http://www.swiatelka.pl/viewtopic.php?p=23707#23707
Izali miecz godniejszy niżli topór w boju?
Piszmy po polsku, wszak jesteśmy Polakami.
Awatar użytkownika
po100
Posty: 144
Rejestracja: sobota 21 lut 2009, 12:36
Lokalizacja: Lubelskie

Post autor: po100 »

Obrazek

POTĘGA :twisted:
Awatar użytkownika
Volt
Posty: 408
Rejestracja: czwartek 26 mar 2009, 21:40
Lokalizacja: Bydgoszcz/W-wa

Post autor: Volt »

ooooo! doszła już :grin: :grin: :grin: napisz coś o niej bo też mi się taka widzi :P
Midi custom @ XM-L :: RC-G2 @ 15880 1/2/3 AA :: UF C3 @własny driver :: Tank007 E06 :: UF A10 :: UF C1 :: Solarforce Skyline 2 @ 4xAMC :: Skyline 1 :: XTAR A01
Awatar użytkownika
lennin
Posty: 2104
Rejestracja: piątek 04 sty 2008, 19:31
Lokalizacja: Łódź

Post autor: lennin »

O widze że też gustujesz w kolorach jak DNF :D
Obrazek Obrazek
Czy to jakaś nowa niesprecyzowana choroba? .....światła, światła więcej ŚWIATŁAObrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Dex-ter
Posty: 716
Rejestracja: piątek 11 sty 2008, 18:17
Lokalizacja: wracają Litwini?

Post autor: Dex-ter »

po100, ble, czerwony :mrgreen:. Tzn Tankuś sam w sobie może być ciekawy, bo pewnie różnicę w jasności między moim na SSC widać, ale pewnie także mocniej się grzeje ( jedyna IMO wada tej lampki ) :P.

A mi dziś doszła Gatco TRI-SEPS® Serration & Knife Sharpener:
Obrazek
Miodosław
Posty: 601
Rejestracja: piątek 16 lis 2007, 14:22
Lokalizacja: Świnoujście

Post autor: Miodosław »

lennin, latarka DNFa jest różowa (nie powiem jak, bo ostatnio za to skazują ;-) ), a ta jest czerwona ... eee ... czerwono-buraczkowa? (Na tych kolorach, to tylko ba... kobiety wyznają się! ;-) ) Jestem pod wrażeniem tego koloru! To właśnie może być strzał w "10" do damskiej torebki! :-) A tak swoją drogą, to klasyczne szwajcarskie scyzoryki też są "czerwone" (choć zdarzają się w innych kolorach)!
Niezależnie od koloru jestem ciekaw wrażeń świetlnych! po100, napisz choć krótką recenzję!
Dubito ergo sum!
Zablokowany